Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Daca nu dau motorul ma gandesc sa cumparat anvelope noi,am Pirelli Dragon GTS 160/70/17 si 120/70/17 unde pot gasi noi mai ieftine sau cu ce model pot sa le schimb la acelasi dimensiuni.

Astept pareri pentru a putea face o achizitie cat mai rentabila.

 

uite aici http://www.anvelopemotociclete.ro/ ...poate te ajuta la ceva, eu am gasit intamplator adresa.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi vine cineva la metrou?

As veni eu, numa' sa mai ies din casa, ca de trei zile zac la pat.. Tuma' ce-am scapat de gripa aia porcoasa.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care era ieri dp masa, prin zona statiei de metrou 1 decembrie ,cu o vitezana , si o plimba pe una fara casca si fara geaca normala macar(sarmana fata :D ) ?

:alcy: :bow:

 

Eu. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea te vad pe tine cu pasagere ,mai ales fara casca si mai mult dezbracate dect imbracate . :bow:

Adica vrei sa spui ca fomeile nu s-ar dezbraca pentru el?? :D Urât, foarte urât!! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea te vad pe tine cu pasagere ,mai ales fara casca si mai mult dezbracate dect imbracate . :)

 

 

Adica vroiam sa spun ca el nu ar duce pe vremea asta pasagera pe una care avea doar o bluza pe ea(nici macar geaca) ,iar casca ciu ciu.... :)

 

;) Eu iti garantez ca ar duce, poate din intamplare...Dar sigur era Sefu' calare pe veioza, si in maini mileul...iar in spate pasagera misterioasa si pitzi pe deasupra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea :)

Da sefu ar fi capabil...exemplu: daca as avea nevoie ca prin intamplare sa ma duca si pe mine 50 m, un bloc mai incolo distanta, sunt sigura ca m-ar lua si fara casca si echipament. In plus l-am vazut facand asta....na ca l-am turnat.

Imi primesc pedeapsa Sefu cu responsabilitate ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da sefu ar fi capabil...exemplu: daca as avea nevoie ca prin intamplare sa ma duca si pe mine 50 m, un bloc mai incolo distanta, sunt sigura ca m-ar lua si fara casca si echipament. In plus l-am vazut facand asta....na ca l-am turnat.

Imi primesc pedeapsa Sefu cu responsabilitate ;) :)

 

 

da mah,dar nu se pune ,ca pt 50 de m nici tu nu cred ca te-ai urca la oricine in spate pe o vreme urata cnd n-ai aderenta si iti nenorocesti sanatatea dezbracata asea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...