Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

raven: da... bravo tie... si ciuda mie... nu am gasit remorca si deci tot fara frane e a mea.....

noi am venit dar am stat pana la 20:00 si am plecat ca eram franta !!! :friends:

 

bun venit noilor veniti !!!

 

 

 

pt toti cei interesati: detaliile pt Intrunirea de pe 14 octombrie, adica de duminica viitoare, vor fi stabilite in vinere aceasta care vine, cat despre locul initial de intalnire al intrunirii de pe 14 ... va fi acelasi cu cel al intrunirilor de fiecare vineri: Gura de metrou Titan 2 (cea din parc nu cea de pe colt) iar ora eu zic ca ar fi un 10:00 dimineata (dar asta va fi anuntata cel mai sigur vineri dupa intrunira saptamanala voi atasa si o harta mai jos:

 

 

post-16078-1191687745.jpg

 

 

 

 

 

danloop: imi pare rau ca nu poti ajunge !!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pt toti cei interesati: detaliile pt Intrunirea de pe 14 octombrie, adica de duminica viitoare, vor fi stabilite in vinere aceasta care vine, cat despre locul initial de intalnire al intrunirii de pe 14 ... va fi acelasi cu cel al intrunirilor de fiecare vineri: Gura de metrou Titan 2

 

Vremea se anunta groaznica pt saptamana care urmeaza iar pt weekend la fel. :friends:

Trebuie sa gasim o locatie acoperita :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helau :laugh: in weekend nu ploua ca am io juramantu si ma oftic daca stau in ploaie ca bou' :wink: asa ca o sa fie soare si frumos ca asa am ordonat eo' :friends: abia astept sa scap...sambata dupa 12 cred ca o sa dau o tura lunga cu motorul dupa ce scap. daca vrea cineva sa vina sa spuna. sunt dispus sa merg si inafara bucurestiului ca nu am mai mers pe motor de..1 luna jumate :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: sa dea naiba in el de servici, sper sa vin si eu vinerea asta, ca prea va pacalesc mereu.

voi cei cu plastice curate puneti mana si prindeti curaj ca altfel .... ''va dau nana''.

cui este frica de trafic sa spuna, putem sa-l/(o) ajutam.

 

pe curand ........ :friends: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa ajung. Dar ma supar daca nu vine @ametist!

 

Da. mi-a fost!

imi pare rau ca te-am suparat, dar am fost la predeal, de suparare ca am mai imbatranit cu 1 an! :friends:

va salut pe toti, welcome noilor veniti!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci maine, suntem obligati sa ne intalnim in Bikers La ursu, pentru a stabili exact ce vom face pe data de 14, ok?! :(

Cat priveste sambata, eu as merge, dar pasagera... :bigstar: ma ia si pe mine cineva? va rog :bigstar: plssss

 

Eu am evoluat am iesit zilele astea in trafic, a fost ok, m-am descurcat pana cand am picat cu ea intr-o intersesctie...na greseala mea ce sa-i fac... si vreau sa o iau mai usor ca deja mi-am zgariat carena cam rau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raven nu te necaji.....sunt doua tipuri de motoare.....care au fost picate si care vor fi picate.....asa ca bine ca nu ai patzit tu niica......restul se repara..... :bigstar:

 

 

Apropos......lucreaza cineva in benzinarie? vreo cunostiinta de-a voastra cineva? am nevoie cu scop de afaceri cineva care lucreaza la benzinarie....

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda dar o sa ma coste ceva carenele mai incolo.

in fine, vorba aia: din greseli se invata.

eu as mai iesi dar nu prea am cu cine, ca nu vreau sa merg singura, mai ales ca nu pot ridica motorul singura :bigstar:

 

deci vineri in bikers, ok?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun venit noilor veniti !!!

pt toti cei interesati: detaliile pt Intrunirea de pe 14 octombrie, adica de duminica viitoare, vor fi stabilite in vinere aceasta care vine, cat despre locul initial de intalnire al intrunirii de pe 14 ... va fi acelasi cu cel al intrunirilor de fiecare vineri: Gura de metrou Titan 2 (cea din parc nu cea de pe colt) iar ora eu zic ca ar fi un 10:00 dimineata (dar asta va fi anuntata cel mai sigur vineri dupa intrunira saptamanala voi atasa si o harta mai jos:

post-16078-1191687745.jpg

grupul din Titan se intalneste in fiecare vineri la adresa de mai sus, intre orele 19-20, de unde se pleaca ori la plimbare ori in bikers.

Vinerea aceasta ne intalnim la Titan, iar cei care nu pot veni acolo, vin direct in Bikers la Ursu pentru a discuta despre reuniunea speciala din data de 14, unde daca va fi vreme frumoasa, incercam sa facem o excursie la padure (gratar/prieteni/motoare), iar daca vremea este urata ne vom aduna intr-un bar pentru o noapte mai lunga :bigstar: .

Iar sambata se merge la depunerea juramantului la Dragos (legnakrad) la ora 10. cine vrea sa vina sa se anunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda dar o sa ma coste ceva carenele mai incolo.

in fine, vorba aia: din greseli se invata.

eu as mai iesi dar nu prea am cu cine, ca nu vreau sa merg singura, mai ales ca nu pot ridica motorul singura :P

 

nu le mai pune!.... carenele (asa au aparut streetfighterele si creca si naked, italienii care aveau jafoneze le tranteau si nu-si mai permiteau sa schimbe carenele...si le lasau asa)

las-o asa...ca merge.

 

si care-i faza cu mersul asta frate? nu esti singura care mi iese 'de frica'

aveti motor, aveti permis...da' va e frica sa mergeti pe strada?

nu inteleg. pe bune!

lasa morcovul...daca te gandesti ca pici si esti crispat...pici!

beliti ochii, fiti atenti/atente si calariti-va mobrele..ca d-aia vi le-ati luat!

 

 

 

PS: ieri am dat examenul, azi am fost la udriste si maine imi ridic si io plasticu' :bigstar: :bigstar: :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cum arata vremea azi poate avem soare pe 14...

 

la multi ani ametist !!!

 

 

unde depune juramantil dragos ??? locatia ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..IcemaN.. eu am iesit si azi in trafic, imi inving rpd frica dar pt mine e destul de greu motorul meu.

azi m-am dat cu un enduro si am zis ca mor de placere. ideea e ca vreau sa o vand pe a mea sa imi iau un enduro, e mult mai usor si placut pt mine!

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci maine, suntem obligati sa ne intalnim in Bikers La ursu, pentru a stabili exact ce vom face pe data de 14, ok?! :(

Cat priveste sambata, eu as merge, dar pasagera... :bigstar: ma ia si pe mine cineva? va rog :bigstar: plssss

 

Eu am evoluat am iesit zilele astea in trafic, a fost ok, m-am descurcat pana cand am picat cu ea intr-o intersesctie...na greseala mea ce sa-i fac... si vreau sa o iau mai usor ca deja mi-am zgariat carena cam rau :D

 

 

VORBEAU BAIETII (DE LA VALENI) ASEARA CA AI CAZUT. IMI PARE RAU. DAR CEL MAI BINE ESTE SA TE URCI IMEDIAT INAPOI PE MOTO SI SA PLECI MAI DEPARTE SI MAINE LA FEL SI POIMAINE LA FEL...PENTRU CA ALTFEL TI SE FACE FRICA..SI O SA IESI TOT MAI RAR SI NU O SA-TI FACI KILOMETRII DE EXPERIENTA....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LMA Ametist!

 

eu merg sambata la depunerea juramantului la Dragos (legnakrad) la ora 10. cine mai merge? hai sa facem gasca maresa ne sustinem soldatelul :bigstar:

multumesc ptr urari!!

ne vedem acolo ! vin sa imortalizez momentu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut asta seara nu cred ca pot ajunge

LA MULTI ANI AMETIST TOT CE ITI DOERESTI TOATE VISELE SA TI-SE INDEPLINEASCA

Pt cehu da-mi si mie pe pm nr tau de tel deoarece vreau sa te intreeb mai multe detalii de juramantul lui Bogdan

Dc nu ajung va doresc la toti petrecere frumoasa m distractie plecuta si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...