Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dap! ne auzim maine

 

Cine are sa imi imprumute si mie o cheie de bujii de 18mm :D ?

Sa nu spui ca este cheia de bujii de Dacie ! Tocmai m-am incurcat, prin garaj, de una d'aia articulata, poate ma scapi de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze este mult de atunci, am uitat de cat era si, azi, cand m-am impiedicat de ea ... n-am masurat-o. Oricum, este meritoriu ca posezi asa ceva si daca este cea din poze, sincer BRAVO, la cum arata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca Motociclism.ro nu merge de multe ori, am deschis pe facebook un grup pentru o mai buna comunicare intre noi...

http://www.facebook.com/groups/134309953404756/



ps. incercam sa pastram doar persoanele cunoscute in grupul de pe facebook..asa ca dam add doar celor ce au venit la intruniri sau cunosc pe cineva din interiorul grupului..ca altfel se alege praful.. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca Motociclism.ro nu merge de multe ori, am deschis pe facebook un grup pentru o mai buna comunicare intre noi...

http://www.facebook.com/groups/134309953404756/

 

ps. incercam sa pastram doar persoanele cunoscute in grupul de pe facebook..asa ca dam add doar celor ce au venit la intruniri sau cunosc pe cineva din interiorul grupului..ca altfel se alege praful.. :peace:

Bafta....Am anulat eu cererea ca sa nu te mai obosesti ;)

Editat de Kostin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Si apoi zapada, cica asa se anunta in martie. Intr-un fel ma bucur, ca m-as fi ofticat rau sa iasa toti cu mobrele si eu sa ma uit la a mea demontata.

 

@biancocelleste: bravo, ce iti iei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si apoi zapada, cica asa se anunta in martie. Intr-un fel ma bucur, ca m-as fi ofticat rau sa iasa toti cu mobrele si eu sa ma uit la a mea demontata.

 

@biancocelleste: bravo, ce iti iei?

....numai tu....am ramas "proptit" in niste o-ringuri la sist de racire, si nu o am nici la indemana....o tin la cernica la un prieten cu garaj

 

:diggin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, daca nu o tii in sufragerie, la indemana... mai o muzica, mai o bere, mai un surub... :)) La mine e vorba de mai mult de un o-ring... saraca e trasa pe dreapta de vreo 2 ani si ceva, are nevoie de multa dragoste :D

Vorbeste cu Razvan (metricmotion) daca ai nevoie de piese... are preturi f bune si aduce cat de cat rapid, depinde de piesa, de unde vine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Eu mai am asigurare pana pe 20 martie, poate peste doua sfarsituri de saptamana, daca e sa fie vremea mai ok, ies si eu la o tura prin bucale..de vineri cica se strica vremea..

-Ce spuneti, in aprilie incercam o Bulgaria ?

 

-Hai ma, sambata vreau sa fac drive testul! E a 3-a saptamana in care in timpul saptamanii timpul e frumos si in week end se fute treaba X(

-Incercam, incercam, bani sa avem :D

 

Am nevoie de un device care sa masoare curentul din baterie. Anybody ? Geo ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent. Avem. Facem. Diseara dupa ora 19. Over and out :crack:

E un aparat batran de cand lumea, reparat si peticit, un Mavo pt cine stie... dar isi face treaba. Apropos, ce baterie mai masori? Ai vandut mobra fara baterie? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...