Sari la conținut

Hotel Park - 13.03.2007


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 303
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Rest In Peace Bro!!!

 

Prea mult sange curge si nu-mi amintesc sa fie razboi civil in Romania!

 

:) :D :D :ok: :D :lol: :D

 

O sa ma duc si eu pana acolo sa spun o ruga pentru un suflet plecat prea curand dintre noi :P

 

Dumnezeu sa-i dea putere familiei indurerate. :(

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este imposibil si inadmisibil oare de ce politia sta si vaneaza doar posesori de permis oare de ce nu vaneaza pietoni fara minte oare de ce amenda minima pentru trecere prin loc nepermis nu este n milioane oare cati mai trebuie sa moara din aceste cauze stupide pentru ca nimeni nu face nimic impotriva acestor mizerii (o spun ca persoana care si-a vazut moartea cu ochii din cauza a doua babe inconstiente care treceau, noaptea in curba in afara localitatii, strada asa cum vroi-au ele) si cu ce m-am ales cu un avertisment si un lung proces verbal pentru neadaptarea vitezei (80 de km pe ora in afara localitatii ii mult???) de ce ? cum este mai usor oare sa iti ppui frana la picioare si sa belesti ochii in stanga si indreapta cand treci strada sau sa astepti sa opresti cateva sute de kilograme care se misca de cateva ori bune mai repde decat se pot misca picioarele unui om normal.

 

Pacat mare pacat a ramas un gol din cauza celor care nu fac nimic ca asa ceva sa nu se mai intample cel mai vinovat nu este nici macar pietonul cat autoritatile care nu fac nimic ca sa opreasca aceste incidente el chiar daca avea o super viteza este tot cel mai putin vinovat si din pacate o sa fie doar o statistica de sfarsit de an pentru autoritati si altii au sa pateasca la fel si au sa fie tot statistici(trist dar adevarat)

 

Condoleante Familiei prietenilor si Condoleante la voi toti pentru ca ati mai pierdut un prieten tovaras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

condoleantze familiei...

 

P.S.: ma p*s pe ambulantzle din romania... traim intr-o tzara plina de nesimtzire cu oameni indolenti

poate copii nepotilor nostri vor putea circula cu motorul in siguranta, ca se pare ca noi ne ducem pe p**a asa ca faierii fara sa avem vreo vina... asta este in conceptia romanilor motociclist = nebun si motociclism=sport extrem.. fara gaz si cu maxima prudenta, nu merge mai repede decat poaet zbura ingerul tau pazitor;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

condoleantze familiei...

 

P.S.: ma p*s pe ambulantzle din romania... traim intr-o tzara plina de nesimtzire cu oameni indolenti

poate copii nepotilor nostri vor putea circula cu motorul in siguranta, ca se pare ca noi ne ducem pe p**a asa ca faierii fara sa avem vreo vina... asta este in conceptia romanilor motociclist = nebun si motociclism=sport extrem.. fara gaz si cu maxima prudenta, nu merge mai repede decat poaet zbura ingerul tau pazitor;)

 

 

In romania nimic nu functioneaza in timpul schimbului de ture duce-am masini la RAR cluj fara numere la ora 10 seara ca stiam ca atunci ii schimbul de ture si nu ne intreaba nimeni de sanatate (asta in 200-2001)

 

la noi in timpul schimbului de tura nimic nu devine mai sfant ca schimbul de tura restul lasa-i dracului sa astepte.

 

Viata are valoarea unei cepe degerate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut pe acolo pe la 8, se stransese lume, erau deja destule lumanari aprinse si depuse la locul accidentului.

D-zeu sa-l odihneasca... si noi care credeam ca se va face bine...

 

 

Edit: uitati-va din nou .. http://www.protv.ro/stiri/social/in-bucure...tarea-unei.html sa nu le dai foc astora de la ambulanta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte si sincere condoleante familiei si prietenilor.

 

Degeaba spunem ca poate copii copiilor nostrii se pot plimba linistiti cu moto daca noi nu facem nimic. Romanu-i bun decat sa plateasca si sa primeasca suturi in fund, AR TREBUI SA FACEM CEVA!!!

 

R.I.P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva si care e starea femeii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

:D :lol:

:D

 

 

daca femeia scapa , ar trebui cautata la urmatoarea trecere neregulamentara si vindecata de pacate. (and i REALLY don`t give a phuck about what anyone says ... asta o fost omucidere de motociclist )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneste-te in pace Robert...si Dumnezeu sa aiba grija de sufletul tau si sa dea putere familiei tale....

R.I.P. :D :lol: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P ! :D :lol: Stateam si ma intrebam . .oare de ce numai motoare de viteza ? de ce motoare de peste 600 cc ?

Dumnezeu sa-l ierte !

Pietonii sunt cei mai pacatosi ..ei nu pot estima viteza.. Se uita o data, vede motorul la 200 m si traverseaza ca ...

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revoltator , pur si simplu nu-mi sa cred cum in buricu bucurestiului o ambulantza poate veni la 45 min , asta este nesimtire crunta. sper k cei vinovati de aceasta greseala enorma sa fie pedepsiti cu varf si indesat poate asa usor , usor vor fi prompti si vor face cva pt kre sunt platiti , mult , putin nu conteaza sa isi schimbe meseria dak nu le convine ,nu sa lase oamenii sa moara in strada. DUMNEZEU SA IL ODIHNEASCA IN PACE !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia acum am aflat si eu. Mama, cu ochii in lacrimi, mi-a zis ca a vazut la stirile de dim ca un baiat de 20 de ani decedat. Sincere Condoleante familiei si prietenilor.

:D :lol: :D R.I.P :D :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am postat shi la topicul Accidente/...Hotel Park... Dar am nevoie sa arat acest topic....

Deci... azi in jur de ora 17 Robert a incetat din viatza dupa 1 saptamana de Coma de gradul 3. DUMNEZEU SA-L AIBA IN PAZA!! Pentru cine nu il cunostea, avea doar 20 ani, super tare ca baiat, fara vicii, daca se poate spune ca motoarele nu erau un viciu. Defapt nu mai pot sa zic mare lucru ca oricum sunt shocat... Shtiu un lucru, VOI TOTZI MOTORISHTII SUNTETZI FOARTE UNITZI! Pentru cei care vor sa aduca un ultim omagiu acestui tanar care nu merita asta, MIERCURI 21 Martie 2007 va fi adus la una din capelele din pajura sau din Bucurestii Noi... o sa revin cu detalii shi sper sa venitzi cat mai multzi, pentru ca el traia pt motor... Asta era viatza lui... shi ar fi ideal sa se duca "dincolo" in zgomot de tobe puternice... O sa revin cu detalii mai concrete... Avetzi grija de voi MAXIM, sa nu zicetzi ca voua nu vi se poate intampla. :D((((

[/qu

 

Ce capela? In Pajura nu e decat o biserica de lemn. La ce capela si cand?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...