Sari la conținut

Italia Motors Party - 31.03.2007


italiamotors
 Share

Postări Recomandate

Acum am ajuns si eu, mi-a placut, carnaciori buni, mici la fel, bere moca dar pacat ca nu aveau si fara alcool !

 

Tipul care se dadea pe o roata ce sa zic.. asta e, a dat material la presa sa se foloseasca :crack:

 

P.S : inainte sa plec mi-a facut cineva 2 poze, cine este si pt ce le-a facut ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si io sunt interesata de poze..YO_mikela id-ul de mess sa imi dea si mie poze cine a facut pls...a fost SUPER atmosfera pacat k am plecat la 12:(

 

Acum am ajuns si eu si intr-adevar a fost o petrecere mai mult decat ok.

Mai putin cei care se dadeau in spectacol pe o roata pe drumul acela ingust!

Felicitari Dragos si tine-o tot asa! :crack:

 

 

Super mare dreptate....io am zis k tipu s-a saturat de viata si vrea sa termine... mare prostie putea sa pateasca ceva dar bine k s-a terminat totul suuper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super atmosfera, cu toate ca dj-ul nu cred ca a inteles ca e petrecere moto

 

:crack::crack::kick::crack::lol::crack::lol:

 

Bine ca ai mentionat tu chestia asta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare :lol: singura chesti care o regret este ca n-am gustat si eu carnaciorii aia de-i lauda toata lumea :P in rest atmosfera super, oameni super ....muzica. :crack:)... nu-i nimic,mai incercam :kick:) dar toate puse la un loc, felicitari italia motors :D si la cat mai multe aniversari

 

BTW, alea-s toate pozele?:lol: am avut impresia ca s-au facut mult mai multe :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Marfa" micii/carnatii da plescoi. Lume multa, motorete, etc - dragutz.

Dar... muzica de "technteca", "houseoteca", etc; Una doua melodii mai de "duamne ajuta" am auzit.

 

Acu vine trilema mea egzistentiala: ce s-a intamplat cu premiile 4,5,6 de la tombola? Cagulele? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa nu intram in polemici cu muzica ca nu mai terminam si nu are sens. sunt pareri si oameni diferiti. votez pt lipsa dj ului depasit.. de gusturi, de situatie..

In alta ordine de idei petrecerea a fost parerea mea f. reusita.

S-a adunat multa lume si mult "motor". Asta era scopul principal. Lumea s-a bucurat, altii au stat si de cate 3 ori la coada la mici, hea hea, stiam io de ce vin mancat de acasa, insa tovarashu Rode a facut o tura pana la Mac.

Caractere si caractere.. e inevitabil sa aduni la un loc numai oameni "de calitate" sa spun asa.

Domnu' Nastase de la motociclismo nu a vorbit la marele microfon.. asteptam cateva cuvinte despre noua revista. Momentul nu a fost folosit deloc pt a promova produsul. Revenim aici din nou la profesionalismul romanesc, dar ma rog.. fiecare cum considera.. afara marketingul este mult mai agresiv si ..pointed to the target.. precisely.. ca sa spun.

 

Multumim Dragos pt lumea adunata acolo, ti-am spus ca va fi ok si sa nu iti faci griji, iaca asa o fost. he he.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt rupt de oboseala asa ca.... :kick:

 

Petrecerea a iesit super :crack:

 

P.S. Pt. putoii care mi-au ciordit manusile! Stiu cine sunteti! Va promit ca...VA TAI MAINILE CAND VA INTALNESC!!! Si...o sa ne intalnim cat de curand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt rupt de oboseala asa ca.... :agree:

 

Petrecerea a iesit super :agree:

 

P.S. Pt. putoii care mi-au ciordit manusile! Stiu cine sunteti! Va promit ca...VA TAI MAINILE CAND VA INTALNESC!!! Si...o sa ne intalnim cat de curand!

 

 

cine a facut una ca asta ? :crack: :kick: :lol: :lol: :P aia de ce au venit la party ? sa plece si eu cu o casca sau o manusha ! `tule` mama lor de tigani :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi-l si p'asta "cine a facut una ca asta?" pai daca se stia pana cum se rezolvau apele. e din ciclul "am pierdut inelul! - Unde? " dooh

 

Stephon sa sti k sutnmari sanse sa le fi furat chiar si ceva negrii mititei ca se tot perindau pe acolo, nu neaparat motorijdi.

Gestul e cu atat mai urat daca ciordtiteurul este motorist. NU are sens sa agitam apele, imp e sa il gsesti si daca il gasesti (slabe sanse) sa va rezolvati intre voi :crack: :kick:

 

bafta si sa ne auzim sanitari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi-l si p'asta "cine a facut una ca asta?" pai daca se stia pana cum se rezolvau apele. e din ciclul "am pierdut inelul! - Unde? " dooh

 

Stephon sa sti k sutnmari sanse sa le fi furat chiar si ceva negrii mititei ca se tot perindau pe acolo, nu neaparat motorijdi.

Gestul e cu atat mai urat daca ciordtiteurul este motorist. NU are sens sa agitam apele, imp e sa il gsesti si daca il gasesti (slabe sanse) sa va rezolvati intre voi :P :D

 

bafta si sa ne auzim sanitari

 

 

din cate am vzt eu ....stefan a zis ca stie cine sunt ciorditorii... :crack: :kick: intrebam si eu :lol: :lol: sa stiu de cn trebuie sa ma feresc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am ajuns aksa ....a fost mai mult decat ok... tine-o tot asha dragos :P am avut si onoarea sa ma intorc pe R1 :D :crack: :crack: :kick: :lol: :lol: da tot nu as conduce asha ceva

Eu eram cel care tea dus pe R1 :agree:

 

si io sunt interesata de poze..YO_mikela id-ul de mess sa imi dea si mie poze cine a facut pls...a fost SUPER atmosfera pacat k am plecat la 12:(

Super mare dreptate....io am zis k tipu s-a saturat de viata si vrea sa termine... mare prostie putea sa pateasca ceva dar bine k s-a terminat totul suuper

Cam devreme dsoara da trebuia sa culce R6 asta e e cam micutz trebuie sa mai creasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram cel care tea dus pe R1 :kick:

Cam devreme dsoara da trebuia sa culce R6 asta e e cam micutz trebuie sa mai creasca

 

 

pai ce sa-i fac saracutzu era obosit si ii era cam frig :crack:)..lasa k se face el mare si o sa fie mai tare k R1:))).. glumeam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am tinut de cuvant l-am salutat pe Dragos, am baut o berica, am salutat pe unu altu si apoi a trebui sa plec.

Dragos m-am indragostit de motoreta aia a ta, sa vad cum fac pe draku'n patru sa-mi comand si eu una.

Poate iau si altii exemplu si organizeaza astfel de petreceri, chiar si cu plata la mici si bere si tot ar merita.

 

P.S. Stephon cine te-a pus sa-ti lasi manusile aiurea? traim totusi in Romania si era o petrecere deschisa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, da' DJ-ul ala parca prea a dus-o in panzele albe cu muzica de clubareala.

 

Cand am auzit Rammstein mi-am zis ca nu aud bine :kick:.

 

Oricum, multa lume, frumos.

Pozele le voi baga in topicul special dedicat.

 

Apropo... micii buuni, dar plescoii, uauau, mama bine mai mergeau cu berea! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Stephon cine te-a pus sa-ti lasi manusile aiurea? traim totusi in Romania si era o petrecere deschisa.

 

 

taica...macar dca le lasam aiurea! Eram cu inima impacata ca a fost oarecum si vina mea! DAR...manusile erau bagate in casca...iar peste ele...un sac pt. casca!!! Casca...era pusa intr-un colt...intre alte casti! se pare ca totusi...ciorditorul...a analizat prima data casca dupa care a gasit si manusile! Si...dca intre noi facem d-astea...cum sa ne asteptam la emancipare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...