Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ee ..unii au reusit sa urce cu HONDA mai mult, altii cu alte"motociclte" mai putin :cheers: ..altii erau sa se dea pe=o roata in 10 cm :)

 

 

buna asta, buna :bigstar: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee ..unii au reusit sa urce cu HONDA mai mult, altii cu alte"motociclte" mai putin :bigstar: ..altii erau sa se dea pe=o roata in 10 cm :laugh:

 

 

HO HO HO HO :cheers: .. Ce sa-ti explic!!!! Si cu toate astea, cu peste 30 de caluti in minus, cu pasagera, cu echipament (d-ala smecher, nu panza), tot te vedeam depaaaarte in oglinda retrovizoare.....Chiar ma intrebam ce se intampla de incetinesti asa mult in curbe...Sigur nu e defecta hONDA, sau se intampla ceva cu tine?? :P :)

 

 

buna asta, buna :clap: .

 

 

Deci asa, da??!!!! Uitam ca "motocicleta" aia te-a plimbat peste tot...Bineeeeeeeeeeee :P

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sebastian - sunt curios cum e drumul Zarnesti - Targoviste - Bucuresti, ca tot l-ati incercat voi ieri.

Drumul este cat de cat ok, chiar daca mai exista portiuni cu denivelari si gropicele. Ca sa-ti faci o idee mai apropiata de starea drumului, intre Malu cu Flori si Targoviste am fugit de ploaie in noapte (impreuna cu Catalin de pe forum) cu o viteza "constanta" intre 100-120km/h.

 

Dar din Zarnesti pana in Dragoslavele e destul de nashpa, insa practicabil. Intre Dragoslavele si Malu cu Flori am descoperit (cu ajutorul localnicilor) un drum secundar, mai scurt decat cel prin (sau pe langa) Campulung, dar mai enduro, adica macadam + ceva noroi subtire, dar cu peisaj superb (pana la Stoenesti). Din punctul meu de vedere, a fost ok, insa trebuie intrebat si Catalin cat (sau daca) a injurat pe portiunea respectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HO HO HO HO :cheers: .. Ce sa-ti explic!!!! Si cu toate astea, cu peste 30 de caluti in minus, cu pasagera, cu echipament (d-ala smecher, nu panza), tot te vedeam depaaaarte in oglinda retrovizoare.....Chiar ma intrebam ce se intampla de incetinesti asa mult in curbe...Sigur nu e defecta hONDA, sau se intampla ceva cu tine?? :laugh: :bigstar:

 

 

 

 

 

Deci asa, da??!!!! Uitam ca "motocicleta" aia te-a plimbat peste tot...Bineeeeeeeeeeee :clap:

 

 

incetinea sa-ti lase loc sa manevrezi/franezi cu autobuzu' ala :)

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inceputul anului scolar, intr-un liceu din America. Diriginta

prezinta clasei un nou coleg: Sakiro Suzuki, din Japonia.

 

Incepe ora.

 

Diriginta: Sa vedem cine stie cel mai mult din istoria Americii. Cine a zis: "Libertate sau moarte!"?

 

Tacere de mormant in clasa.

 

Suzuki ridica mana: Patrick Henry 1775, Philadelphia .

 

Diriginta: Bravo Suzuki! Si cine a zis: "Tara este poporul, de aceea poporul nu poate sa moara!"?

 

Suzuki: Abraham Lincoln 1863, Washington.

 

Diriginta se uita peste clasa: Mi-e rusine pentru voi! Suzuki vinedin Japonia si stie mai multe despre America decat voi!

 

O voce din spate: Pupa-ma-n c….., Jap' imputit!

 

Diriginta: Cine a spus porcaria asta?

 

Suzuki se ridica si zice: Generalul McArthur 1942 la Guadalcanal, si Lee Iacocca 1982 la sedinta actionarilor Chrysler.

 

Alta voce: Imi vine sa vomit!

 

Diriginta striga: Cine a fost nemernicul?

 

Suzuki: George Bush Sr. catre prim-ministrul japonez Tanaka, in timpul unui dineu de lucru, Tokio 1991.

 

Un elev zice: Sa mi-o s……!

 

Diriginta crizata: De ajuns! Cine a fost impertinentul?

 

Suzuki: Bill Clinton catre Monica Lewinsky, 1997, Washington, Casa Alba, Biroul Oval.

 

Alt elev: Suzuki e un rahat mare!

 

Suzuki: Valentino Rossi, 2002, Brazilia, Superbike GP.

 

Diriginta lesina. In clasa - haos total. Se deschide usa si intra furios Directorul, care spune: O adunatura de idioti mai mari ca voi n-am vazut in viata mea!

 

Suzuki: Traian Basescu catre Parlamentul Romaniei, dupa suspendarea din functie, 18 aprilie 2007.

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu-le sa inteleg ca-ti iei si enduroaica? sau dai viespea pe enduro?

:)

Io cre' ca face schimb profitabil: da viespea deja endurita la schimb cu o enduroaica originala (si daca negociaza bine, nu plateste nici diferenta) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu-le sa inteleg ca-ti iei si enduroaica? sau dai viespea pe enduro?

:cheers:

 

 

Si-a dat seama ca Suzuki merge spre deosebire de Honda (btw, cum a fost Radu in Logan :) ) si da la schimb una bucata CBR pe orice alta marca enduro...Cap pe cap, eventual mai da el diferenta celui cu enduro :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HO HO HO HO :cheers: .. Ce sa-ti explic!!!! Si cu toate astea, cu peste 30 de caluti in minus, cu pasagera, cu echipament (d-ala smecher, nu panza), tot te vedeam depaaaarte in oglinda retrovizoare.....Chiar ma intrebam ce se intampla de incetinesti asa mult in curbe...Sigur nu e defecta hONDA, sau se intampla ceva cu tine?? :laugh: :)

Si in timp ce honda si cu suzuki-ul se certau de mama focului care-i mai smechera si care-i cea mai tare din parcare, Raducu se distra de mama focului pe Aprilia mea, in fruntea grupului ( in mod natural,fara nici o sfortare, fara nici un chin... :bigstar: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in timp ce honda si cu suzuki-ul se certau de mama focului care-i mai smechera si care-i cea mai tare din parcare, Raducu se distra de mama focului pe Aprilia mea, in fruntea grupului ( in mod natural,fara nici o sfortare, fara nici un chin... :) )

 

 

Ce-i aia Aprilia?????? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeeee, las' ca am testat si io loganul, pe drumul de intoarcere, si pot sa zic ca se apleaca foarte frumos pe curbe...

 

:cheers: si cine punea genunchiul jos pe curbe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata mult prea asteptatul si prelucratul filmuletz (15 ore de conversie)
(partea I)

(daca va place, dati-i si un rate, pls :cheers: )

 

 

aaa da eu nu ma mai joc .. de ce nu ati filmat si din mers ??

 

 

Jizassss

 

 

12 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous Users)

10 Members: Sniky, ELODIA, LaNa, Merenptah, shuvyx, Ruxique, Dominator72, SZERZO, shadowrider, Oryon

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...