Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Deja se pregateste noua generatie pt 2 roti :kiss:. Ina pa unde ai fost ? noi eram pe aleea principala langa clopote.

 

 

pai pe-acolo am trecut si noi :D. am schimbat 2 vorbe 3 cuvinte cu sorin, radu oryon si sniky :blink:.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deja se pregateste noua generatie pt 2 roti :cheers:. Ina pa unde ai fost ? noi eram pe aleea principala langa clopote.

Mai degraba sa ne spuna pe la ce ora a fost :( Traim totusi intr-un univers spatio-temporal (sau nu?) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nup, amanata pentru august, probleme cu locul de desfasurare

 

se mai tine intrunirea de la brasov? adik 20-22 iunie .....weekendu asta....parca asa am vazut eu....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu ma simt bine :) . deci azi voi zice pas.

 

p.s. am promise niste beri si un pui pe sticla. "stie" ei la cine am promis. vom face o combinatie la mine acasa, intr-o seara, cat de curand, ca sa fie toata lumea fericita si cu lacrimi pe obraz :cheers:.

 

va pupa fata :( .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu ma simt bine :) . deci azi voi zice pas.

offf.....sa te faci bine, ca data viitoare nu te mai iertam! sa fie clar... :(

 

p.s. am promise niste beri si un pui pe sticla. "stie" ei la cine am promis. vom face o combinatie la mine acasa, intr-o seara, cat de curand, ca sa fie toata lumea fericita si cu lacrimi pe obraz :cheers:.

yuuuuhuuuu! Can't wait for that!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alach damn it sa ma mut in ea de galerie pocnita si in reglatu caburatoarelor mamilor lor .. frate haleste de stinge vaca si nici nu trage cum trebuie macar :| .. imi vine sa ii scot finala ca s-asa e de geba .. macar m-aude conserveru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai cornele si raducule, puneti mana de la mana, respectiv suspensia fata (nu mai zic furca ca am vazut la sebastian ce se poate intelege :cheers: ) si galeria si faceti o drujba buna (Honsaki sau Kawanda, va intelegeti voi) si gata cu broblemele :(

 

:)

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmatoarea dupa "MARTIA".

 

Si Sorin, s-a mai discutat combinarea genetica a iepelor Kawasaki, respectiv Honda, dar toata lumea a fost unanim de acord ca ar fi blasfemie sa contaminezi astfel o Honda :)

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmatoarea dupa "MARTIA".

 

Si Sorin, s-a mai discutat combinarea genetica a iepelor Kawasaki, respectiv Honda, dar toata lumea a fost unanim de acord ca ar fi blasfemie sa contaminezi astfel o Honda :(

Nu mai fii suparat, Oryoane (ce frumos suna la vocativ :cheers:)! Toata lumea stie ca exista motociclete Honda si cateva alte marci care concureaza intre ele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce este aia "APRILIA"? :)

ia uite cum te "injunghie" pe la spate fix cei la care te asteptai mai putin...bineeeeeee! acu' tre sa faci 3 pui pe sticla, daca vrei iertare!

 

Urmatoarea dupa "MARTIA".

Tradare, tradare, de 3 ori tradare! mai pupi tu aprilia mea fix anu' viitor, dupa "martia"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...