Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Doamna, care bei rar si bine!!!! nu am de ce sa-ti cer eu scuze!ok?de multumit i-am multumit lui Mihai pt cort si atat!Alcoolici notorii!asta-i buna! nu mai mergi cu noi..o sa plang o saptamana!nu mai "urla" ca nu-ti mai raspund!M-ai dezamagit complet sau cel putin aveam alta impresie despre tine, pacat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai dezamagit complet sau cel putin aveam alta impresie despre tine, pacat!

 

 

asa e. daca vomitat pe hainele tale eram cool. asa...cum spuneau dudele care ma tot bateau la cap sa beau si refuzam: i'm no fun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-as ruga sa terminati cu jignirile reciproce pentru ca nu-si au rostul. Ok, nu a iesit asa cum ne-am dorit. Putem supravietui cu gandul asta. Chiar se ajunge la tiganeala ieftina si nu e cazul. Da, ok..unii dintre noi au gresit. Care stie sa-si ceara scuze, bine, care nu....asta e. Voi, Vlad si Ina, pana acum n-ati avut nimic de impartit si ati ajuns sa va balacariti pentru treburi care nu au depins de voi. Da, unii s-au imbatat si au facut urat, unii au dat muzica-n blana, unii s-au luat la scandal, altii au mers tare, altii au gresit drumul.. Asa e cand lipseste comunicarea (zici ca-s Dr. Andrei!!). Chiar nu-mi place unde s-a ajuns!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...egzista o esplicatie..mie mi-era sete...crede-am ca-i o cutie de ceva :crack:

 

Bine, in realitate nu vedeam absolut nimic in bezna aia, in poza asta remarc pentru prima oara lumanarea aia sau ce e.

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e. daca vomitat pe hainele tale eram cool. asa...cum spuneau dudele care ma tot bateau la cap sa beau si refuzam: i'm no fun.

la naiba!!..te pomenesti k o fi fost un plovor mostenire d familie!?spune mi te rog cat te au costat 2 prosoape si un plovor si ti voi da banii cu cea mai mare placere.in alta ordine d idei,tu care bei rar si bine,de cate ori ai iesit tu cu acea''duda'' ca sa spui cu nesimtire k asa face d obicei?!sau te a deranjat faptu k s ''linge n bot cu cainii''-halal limbaj,''doamna'' Ina.N-o mai arde aiurea k nu ti sta bine,doar esti femeie in toata firea..ce sa ti spun,te a oripilat putina voma...

imi cer si eu scuze fata d MIHAI pt cort si prosopul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma nu va mai certati......mai vin uameni noi si vad ce stransa comunitate avem pe aici si fug dracu de noi :crack:

 

:laugh:

 

S-a baut , s-a fumat (pipa , dar nu pipa pacii) s-a mers pe trasee soft si hard enduro ( i-am facut pe unii din baietii cu transalpurile :laugh: ) , s-a renuntat pe drum la Furie ( poate toata cearta asta e de fapt BLESTEMUL FURIEI :10: ) , a dormit fiecare cum a apucat , toti ne-am enervat la un moment dat DAAARR toti ne-am si distrat pe alocuri foarte bine ; nu negati , am pozele care dovedesc asta :lol:

Scuze ca ieri am plecat mai repede. Trebuia sa si ajung mai repede din unele motive. Am iesit la Sanatoriu , de acolo la Sinaia si pe urma blana pe DN1 pana la Ploiesti, la bifurcatia spre Buftea-Bucuresti.

 

post-34342-1216636716_thumb.jpg

post-34342-1216636798_thumb.jpg

 

Dovezile :lol:

PS au rezolutie prea mare pozele, ca sa le pun pe forum trebuiesc editate. Ma ajuta cineva cu o solutie mai buna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum regret ca n-am fost in Piatra. Dar las'. Data aviatoare. :lol:

Adica abia acum regreti??? dupa tot ce ti-am povestit, tot ce ti-am aratat in poze, tu ABIA acum regreti ca n-ai fost cu noi in Piatra Craiului? Acum serios vorbind: pe bune Piatra Craiului e soft soft enduro, iar viespea ar fi zburdat pe acolo nestingherita de nici un obstacol!

 

meserias nenea oryonu....

avand in vederea conditiile de drum+ starea motoretei, pot sa spun cu mana pe inima ca tovarasu' Oryon a fost cel mai mester dintre noi! :crack: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

S-a baut , s-a fumat (pipa , dar nu pipa pacii) s-a mers pe trasee soft si hard enduro ( i-am facut pe unii din baietii cu transalpurile :laugh: ) , s-a renuntat pe drum la Furie ( poate toata cearta asta e de fapt BLESTEMUL FURIEI :lol: ) , a dormit fiecare cum a apucat , toti ne-am enervat la un moment dat DAAARR toti ne-am si distrat pe alocuri foarte bine ; nu negati , am pozele care dovedesc asta :lol:

 

ehe am gasit si eu o poza cu furia. BLESTEMUL FURIEI TREBUIE rupt. Poate tinem o slujba pe seara. :crack:

post-20447-1216638491_thumb.jpg

post-20447-1216638513_thumb.jpg

post-20447-1216638524_thumb.jpg

post-20447-1216638549_thumb.jpg

post-20447-1216638558_thumb.jpg

post-20447-1216638570_thumb.jpg

post-20447-1216638582_thumb.jpg

post-20447-1216638590_thumb.jpg

post-20447-1216638612_thumb.jpg

post-20447-1216638629_thumb.jpg

post-20447-1216638642_thumb.jpg

post-20447-1216638676_thumb.jpg

post-20447-1216638704_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

PS au rezolutie prea mare pozele, ca sa le pun pe forum trebuiesc editate. Ma ajuta cineva cu o solutie mai buna?

da, incearca sa le postezi pe picassa. Sau: http://s4.transfer.ro/ Pe ultimul site poti sa stochezi pana la 1 GB de poze, filme, etc. Bafta, si te rog sa ne tii la curent cu ce reusesti, ptr ca suntem cu totii nerabdatori sa vedem pozele tale!

 

Hai lasati vrejeala ca nu tine. :laugh:

 

"Tovarasu Oreion" nu a fost mester ca a trecut cu viespea ranita pe-acolo, a fost mai degraba batut in cap..

s-a mai destramat un mit......credeam ca nu poti fi niciodata antipatic si neplacut! Pai asa se face? noi te admiram, esti noul nostru erou si idol in viata, si tu...tu te dai "batut in cap" ? TRist ...sa nu te recunosc.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

S-a baut , s-a fumat (pipa , dar nu pipa pacii) s-a mers pe trasee soft si hard enduro ( i-am facut pe unii din baietii cu transalpurile :crack: ) , s-a renuntat pe drum la Furie ( poate toata cearta asta e de fapt BLESTEMUL FURIEI :lol: ) , a dormit fiecare cum a apucat , toti ne-am enervat la un moment dat DAAARR toti ne-am si distrat pe alocuri foarte bine ; nu negati , am pozele care dovedesc asta :laugh:

Scuze ca ieri am plecat mai repede. Trebuia sa si ajung mai repede din unele motive. Am iesit la Sanatoriu , de acolo la Sinaia si pe urma blana pe DN1 pana la Ploiesti, la bifurcatia spre Buftea-Bucuresti.

 

post-34342-1216636716_thumb.jpg

post-34342-1216636798_thumb.jpg

 

Dovezile :lol:

PS au rezolutie prea mare pozele, ca sa le pun pe forum trebuiesc editate. Ma ajuta cineva cu o solutie mai buna?

 

Si filmuletu' cu trecerea garlei spre pestera. Incearca AICI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vederea conditiile de drum+ starea motoretei, pot sa spun cu mana pe inima ca tovarasu' Oryon a fost cel mai mester dintre noi! :laugh: :laugh: :lol:

 

io nu primesc nici o lauda ca am redresat FURIA, am dus pasagerul in siguranta, am depasit atv-urile si toate masinile de pe traseu si cel mai important am facut toate astea sub influente... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu primesc nici o lauda ca am redresat FURIA, am dus pasagerul in siguranta, am depasit atv-urile si toate masinile de pe traseu si cel mai important am facut toate astea sub influente... :crack:

pai tocmai din cauza "influentei" :laugh: nu primesti nici o lauda...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....si totusi sa ne amintim de momentele frumoase din aceasta excursie.....http://picasaweb.google.co.uk/szerzoileana/LaMunteBolbociPadina1920Iulie?authkey=ykX1LbY5u-8

 

:crack: ALEX UITE POZELE.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai "copii", felicitari!

 

Am vazut ca v-ati plimbat, v-ati distrat, care cum a putut a mai si vomat, dar pana la urma ati ajuns inapoi cu bine, mai putin o motoreta. Dar nu-i bai, ca inteleg ca va fi recuperata.

 

Din cate am auzit, nu ar fi singura motoreta abandonata departe de casa in urma plimbarii din acest weekend, asa ca asteptam vesti de pe frontul de est, respectiv de la cei care au fost plecati la Cheia. :laugh:

 

Imi pare rau ca nu v-am putut insoti, ca mi-ar fi prins bine un endurache cu voi :crack:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LARRY: blestemul furiei a trecut.... la trei noaptea s-a terminat slujba pt ruperea blestemului... maine furia ajunge la baza si lucrurile vor decurge normal..... cearta de pe forum s-a incheiat. (PUNCT)

 

disponibili zilele astea???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...