Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca se aduna brigada si nu intervine nimic , ma bag si eu, o plimbarica asa nu strica.

 

daca se aduna brigada si nu intervine nimic , ma bag si eu, o plimbarica asa nu strica.

 

eu nu mai am filtru de aer... asa ca o sa cam zic pass

sorry

 

orice recomandare de filtru ieftin si bun mi-e de folos :rolleyes:

multumesc

Editat de Freelancer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca. De mult nu am mai intrat pe forum, stiti oi sch job si lipsa de timp. Sper ca joia asta sa revenim la sedinta. Azi - duminica ne-am dat in sfarsit dupa nu stiu cat timp cu Dragonul. Moama ce misto si andrenilant a fost.

Voi ce mai faceti?

Am vazut ca Larry a avut o pb. Ce s-a intimplat? Sper ca esti bine batrane!

 

 

Restul dati si voi de stire ca nu mai stiu nimic. :grinbandit:

 

 

PS: mai nou stau in dr taberei - da tot cu Crangasiu - 1 Mai - votez!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare salutare

 

Dragi tovarasi si pretini, maine de dimineata prind aripi spre Anglia. Din nefericitre timpul nu prea mi-a permis sa trec pe la birou si sa imi iau ramas bun in persoana....

 

Ce sa mai zic .. sa auzim numai de bine si o sa ne mai conversam pe "mesinger" imediat ce o sa imi iau laptop ..

 

Bafta crancena si bulan exagerat :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare salutare

 

Dragi tovarasi si pretini, maine de dimineata prind aripi spre Anglia. Din nefericitre timpul nu prea mi-a permis sa trec pe la birou si sa imi iau ramas bun in persoana....

 

Ce sa mai zic .. sa auzim numai de bine si o sa ne mai conversam pe "mesinger" imediat ce o sa imi iau laptop ..

 

Bafta crancena si bulan exagerat :grinbandit:

 

 

Numai bine iti doresc Sniky!! Mult succes acolo, arata-le ca romanii mai sunt buni si la altele in afara de furat :blink:

 

Sa auzim de bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Eu si endurica mea, proaspat casatoriti dam un bine v-am gasit. Lasand gluma la o parte, salut cu respect lumea de pe forum in speranta unor noi prietenii. Am o batrana yamaha dt200r si stau in zona Sos. Chitila. Daca se mai tin intalnirile de joi poate sapt viitoare apar si eu sa va cunosc , asta daca ma primiti si pe mine desigur. Numai bine si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se mai tin intalnirile de joi poate sapt viitoare apar si eu sa va cunosc , asta daca ma primiti si pe mine desigur. Numai bine si asfalt uscat

Bineinteles ca se mai tin intalnirile de joi; vara-iarna, fara exceptie, suntem joia de la un 8-8.30 prezenti la Bordo, pe terasa sau inauntru, dupa cazz/vreme/dispozitie. te asteptam chiar azi, daca poti sa ajungi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate azi nu am cum (in general stau foarte prost cu timpul) dar promit ca fac tot posibilul sapt viitoare sa fac prezenta. Bafta si asfalt uscat.

 

Bineinteles ca se mai tin intalnirile de joi; vara-iarna, fara exceptie, suntem joia de la un 8-8.30 prezenti la Bordo, pe terasa sau inauntru, dupa cazz/vreme/dispozitie. te asteptam chiar azi, daca poti sa ajungi!

 

Tin minte ca asta vara am fost pe la terasa respectiva intr-o seara si am remarcat parcate langa vreo 5-6 motoare apoi au mai venit cateva...... e posibil ca de voi sa fie vorba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin minte ca asta vara am fost pe la terasa respectiva intr-o seara si am remarcat parcate langa vreo 5-6 motoare apoi au mai venit cateva...... e posibil ca de voi sa fie vorba.

Mai mult ca sigur noi eram, mai ales ca in vara eram acolo, pe terasa, aproape zilnic.

 

:goodposting:

 

Salutari la toata lumea, in sfarsit am revenit la "viata", sper ca voi sunteti bine cu totii :kiss:

Ruuuuuuxiiiiiii! Bine-ai revenit! ( ce bine ca ai revenit :) ) Noi suntem bine, cu totii, si te asteptam sa te vedem si la fata, cat de curand!

 

 

Unde-i carciuma asta, Bordo, ca as avea niste timp de omorat deseara.

Io nu-s tocmai din zona; da' prin Bucurestii Noi cam subtire activitatea. :agree:

Asa ca, daca n-aveati nimic impotriva, poate-mi explicati si mie unde-i locul.

Craciuma asta Bordo e exact vis-a-vis de Agronomie , dupa clubul "the gate". daca nu te ajuta aceste informatii si trebuie sa fiu putin mai explicita, da-mi de veste, si incerc sa caut si o harta a zonei. Te asteptam diseara dupa un 8.30 incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,

 

Nu m-am putut prezenta in seara asta la birou pt. ca tocmai ce am venit dintr-o delegatie in Constanta, sunt rupt de oboseala, am plecat la 6 dimineata, in Constanta se conduce ca la nebuni, m-am ratacit cautand o nenorocita de strada, iar maine o intind din nou de data asta spre Tg-Jiu, unde un vechi si bun prieten sa cacasatoreste :agree:, si asta dupa ce o sa termin munca. Va salut si ne vedem saptamana aviatoare. Mihaelo, daca ingurgitezi gratar fara mine, sa-ti stea in gat :goodposting: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici noi nu ne-am putut prezenta la sedinta dar nici la precedentele, deoarece pe 6 sept 2008 am avut un accident stupid langa Paltinis (Sibiu). Detalii despre accident gasiti aici. Ne-am intors de abia marti seara de la Sibiu, unde Ruxique a fost internata timp de 17 zle si operata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...