Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bine.

 

De-acum jur ca nu mai postez nimic care nu e fix scurt si la obiect, si voi cita ostentativ si arata cu degetul toate posturile care vor fi facute off topic aici, pana cand ma fac astia moderator si dau cu carantine si ban-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopasa .. ia uite domle ce fa dixtrati voi p-acilisha .. fara mine :D)

 

De ce nu zice domle ca sunteti fani mmorpg .. tocmai am facut un Mare esseu despre asa ceva :|

si vad ca va dati tare pe eve ... chiar vroiam sa ma apuc si eu .. da nu vreu sa dau platesc abonamet .. :laugh: mi uant fri server :P ..

 

 

extreme offtopic club :))

 

 

ps ... hah.. nu mai am poza din semnatura :|

post-11027-1228749614.gif

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor da' ce va mai distrati!!!

SI ASTA IMI PLACE !!! AVEM O VIATA CE PUII CAPRII!

Multumesc Cerc de tel de Sf. Nyc da fratioare chiar daca as fi avut tel. la mine eram atat de obosit ca visam doar pat. Nu de alta da vineri muncisem pan la 5 am si sambata m-am trezit la 8 am deci...

In alta ordine de idei - joia asta semnez condica de prezenta - la sedinta ca am absentat nemotivat /motivat stiti voi- mutari etc..

Am promis ca dupa ce ne linistim cu mutatul o sa dam o betie in noua locatie - nu am uitat promisiunea - insa din pacate acum avem o situatie delicata in familie - un unchi de-al Nicolei tocmai a fost azi operat si mai urmeaza si altele - iar acasa am socrii ... deci momentan ciuciu betiveala, da' promit solemn ca o sa o facem lata...deja am provizii de vin pt fiert si in seara cu pricina aprovizionez si cu bericici din belsug.

O VESTE BUNA: MI-AM LUAT GEACA DE ENDUREALA - NEOWELL - SUPER BELEA - LA SEDINTA O PREZENTEZ.

 

IN REST SA FITI SANATOSI ASFALT USCAT SI SA AVETI GRIJA DE VOI!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor da' ce va mai distrati!!!

Te asteptam si pe tine la distractie.

 

Ca tot veni vorba ,va amintesc ca mai sunt 6 zile in care se mai pot da banii pentru Revelion, respectiv pana pe 15 Decembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati vecini tin sa va anunt ca Soarele meu a rasarit in noaptea de 8spre 9 decembrie la ora 12:05 si are 3.800 kg si 51 cm pe nume Kallias Elefterie si tine sa va salute in mod oficial cu dorinta de a va cunoaste :what:

 

Sa iti traiasca si sa fiti sanatosi si fericiti!!! Felicitari!!!

 

:laugh: :P

 

:D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati vecini tin sa va anunt ca Soarele meu a rasarit in noaptea de 8spre 9 decembrie la ora 12:05 si are 3.800 kg si 51 cm pe nume Kallias Elefterie si tine sa va salute in mod oficial cu dorinta de a va cunoaste :P

Stimate vecin, sa va traiasca si sa fie fericit pe mobrele ce vor fi la vremea la care el le va incaleca! :laugh:

 

Abia asteptam sa ne cunoastem :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O VESTE BUNA: MI-AM LUAT GEACA DE ENDUREALA - NEOWELL - SUPER BELEA - LA SEDINTA O PREZENTEZ.

 

Neaparat sa vii si cu Nico la sedinta, ca ii aduc manusile sa le probeze si poate, cine stie, in felul asta ii dai in avans cadoul de Craciun! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...