Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

- E adevarat ca nenea Karavei are un Suzuki GS de 500 gablen?

- Da, e adevarat, numai ca nu e de 500 ci de 600, nu e GS ci Hornet si nu e Suzuki si Honda...

 

Mea culpa! :P

 

Ma gandeam pa cine sa aleg. :laugh:

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind faptul ca e vremea de facut planuri pentru la anul, ce ziceti de-un tur al tarii? Uite, altii au putut:

 

P.S. Stiu pe cineva dintre noi care vrea sa-si faca si remorca la motoreta. In clipul de mai sus se poate vedea un exemplu functional si durabil. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind faptul ca e vremea de facut planuri pentru la anul, ce ziceti de-un tur al tarii? Uite, altii au putut:

 

P.S. Stiu pe cineva dintre noi care vrea sa-si faca si remorca la motoreta. In clipul de mai sus se poate vedea un exemplu functional si durabil. :)

 

Mai bine va ganditi cum sa faceti avion (pentru vara ca le ie cald la cocoane). precum se vade :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti chef de un film 6 D la Liberty Center maine?

Biletul e 15 lei. 6D inseamna pe langa 3D si miscare in scaune,senzatii olfactive,bazait la ureche,stropi de apa pe fata etc.

Esti tu sigur ca-s stropi de apa? Nu cumva stranuta vecinu' din spate (ca tot e gripa grohaitoare) sau ala de balcon face pish? :crack:

 

Eu m-as baga, da' maine tre' sa dau o fuga dus-intors pe la Galati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti tu sigur ca-s stropi de apa? Nu cumva stranuta vecinu' din spate (ca tot e gripa grohaitoare) sau ala de balcon face pish? :)

 

Eu m-as baga, da' maine tre' sa dau o fuga dus-intors pe la Galati...

Pai apa vine din scaunul din fata deci poate sa fie si vecinul ,dar cel din fata care scuipa de ciuda ca facem galagie mancand floricele. :crack:

Filmele incep seara de la 19;45 sau 22;00

 

sau putem merge la filmul 2012 daca va plac astea apocaliptice.

Mesaj completat

am fost la 2012 pana la urma iar azinoapte am fost mare cantaret.

post-16372-1258282963_thumb.jpgpost-16372-1258282991_thumb.jpgpost-16372-1258283022_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea azi la film 2012 - incepand cu orele: 21:30 - Hollywood Multiplex sau Plaza l 21:00, Cytyplex : 22:00 - vorbim la un tel swi vedem ce si cum. ideal este sa stiu pe la un maxim 6-7 cine e interesat ca sa fac rezervari. OK?

Daca vreti va povestesc eu cum se termina :crack:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta ideea - ambele de fapt, vad ca mai mult prinde contur remorca cu 2 roti decat monoroata... tocmai de aceea provocarea e mai interesanta :crack:

 

ATW - ia zii cu mana pe cravata rosie - la a cata cana de apa "plata" sau de zeama de struguri/ malt ierai?? :)

 

daca mi s-or urcatara bulile de la Coca cola nebotezata.

dar, cred ca nu prea ai inteles unde bat.

altfel toate BUNEEEEEE !!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine !!!! ne e dor de tine !

cand te intorci in bucuresti sa mai bem si noi o berica ???

ce-ti mai face motorul ???

 

Salutare la toti Evribadi !

daramite-s in Bucurestiu cel cu "zile frumoase de iarna"

daca se mai tine sedinta la "strand" as putea venii, dar sa ma incunostintati si pe mine

cu 2 zile innainte.

cu drag pentru voi, acelas

A.TW. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a deschis Adie bar in zona Piata 1 Mai. Ma duc in seara asta sa-l testez (mai ales ca incepe un turneu de POKER) si va spun ce si cum.

Am auzit de preturi cum ca orice suc,cafea sau bere e 5lei iar 50g de orice spirtoasa,7 lei.

/index.php?showtopic=450370

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE FRATILOR,

 

ANUNT: IN DATA DE 21 NOIEMBRIE 2009 - SAMBATA (ASTA) IMI DUC DRAGONUL LA IERNAT.

Prin urmare va invit la un gratarel la 55k N de Bucuresti - sa cinstim evenimentul (bineinteles cu aportul vostru - ma bazez pe Miha la partea cu pozele) si in acelas timp marturisesc ca fara voi nu ar fi de loc fun. In afara de asta am nevoie de prezenta voastra caci de data asta locul de culcus este in cladirea de caramida 9stiti voi) si e de trecut un prag ( adicatelea noi tb sa- saltam peste).

Exista bineinteles o conditie - VREMEA SA TINA CU NOI !! ADICA NU MA DERANJEAZA SA FIE CEVA NORI DA SA NU DEA CU PLOAE.

 

Prin urmare: VA INVIT SA PREGATITI MIJLOACELE DE TRANSPPORT ADECVATE (am si io nevoie de masina cu sofer pt intoarcere) si sa curatati gratarul ca micii si berea/ vinu/ sucu il dau eu.

oricum eu o sa plec mai devreme sa spal motoru si sa-l usuc urmand ca voi pe la un 2 dupa amiaza sa va faceti aparitia.

 

DRAGII MEI VA ASTEPT LA "A DRAGON WILL HIBERNATE UNTILL SPRING" . :alcy:

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(am si io nevoie de masina cu sofer pt intoarcere)

Pai eu am 4 locuri libere in Logan ca Cici nu vine .Vine socra-miu Vineri seara si sta cu el.Totusi vreau sa stiu daca la ora 19:00 suntem inapoi in Bucuresti ca nu vreau sa ratam petrecerea din Biker"s unde sunteti invitati si voi(tot grupul nostru).

Pentru cine nu stie,Biker's Club aniverseaza 3 ani si asa cum ne-a obisnuit ofera mancare si bautura gratis,plus sampanie si tort. De asemenea mai sunt si alte surprize pe care nu a vrut nimeni sa mi le spuna,dar sigur una dintre ele e ca va veni o formatie de muzica.

 

Am fost in seara asta cum v-am spus in barul deschis de Adie.Preturile sunt foarte OK. Bere la halba 4 lei,la sticla 5 lei,cafea 5 lei suc 5 lei iar spirtoase 7 lei 50g.Eu am baut un Jack Daniels iar Cici un coctail cu Vodka,Lichior,lapte si cafea.Ce mi-a placut cel mai tare a fost ca nu se simte fumul de tigara.Are un sistem de ventilatie de 1500 de metri cubi/ora in tavan.M-am intalnit cu Neamtu acolo si ne propunea sa mutam sedinta de Joi acolo daca sunteti si voi de acord.Si lui Etranger vad ca i-a placut locul. Martea se joaca pocker cu masa profesionala si crupier calificat.Am castigat la inceput dar am iesit din joc al 4-lea.De martea viitoare se organizeaza competitii cu premii in alcool.

post-16372-1258495135_thumb.jpg

Localul e destul de aproape de voi respectiv imediat dupa cimitirul evreiesc pe Ion Neculce langa restaurantul Casa Elisabeta.

 

 

Atentie celor care au participat la "Pariu ca stiu" ,pentru ca Joi intre 13 si 16 se pot ridica banii .

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai oricum nu ne intindem mult, si oricum daca e de la Ploiesti ne oprim direct in Bikers.

 

INVITATIA ESTE FACUTA, VA ROG SA DATI DE STIRE CINE DORESTE SA PARTICIPE CA SA STIU DE CAT JAR SI CATE CANI CU LICORI PUN :bow:. :alcy:

 

Bai eu nu am fost la barul respectiv, dar o sa fac o incursiune sa vad ce si cum.

Ideea e ca - pentru perioada de iarna - ma rog - extrasezon moto - as fi de acord cu o alta locatie dar sa fie in zona 1 mai , insa vara - NICI NU MA GANDESC SA NU FIE TERASA BORDO - din simplul motiv ca stam langa motoare si avem suficient loc de parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai eu vin singur si vin mai mult pentru jar ca la liquori nu ma bag.

 

Despre barul lui Adie tot pt. iarna ziceam si eu ca ai vazut ce fum e in Bordo iar eu nu pot sa ma mai risc.

Poate mergem diseara.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu la datorie, sa imortalizez momentul in care Dragonul e bagat la culcus :alcy:

Bine, daca vine SZERZO, venim si noi :bow: Asa poate vedem si noi pozele de la Halloween de pe vreu-n stick, ceva... :D

 

Dane, ne iei si pe noi in Golanul tau?

 

Gashca, ne vedem in seara asta la Cheers, in loc de Bordo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, daca vine SZERZO, venim si noi :alcy: Asa poate vedem si noi pozele de la Halloween de pe vreu-n stick, ceva... :bow:

 

Dane, ne iei si pe noi in Golanul tau?

 

Gashca, ne vedem in seara asta la Cheers, in loc de Bordo?

 

La prima fraza subscriu.MIhaaaaa,pozeleeeeeeee

Fraza 2-raspuns-Va iau

Fraza 3 -hai sa incercam si daca nu va place nu mai mergem pe viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...