Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bravo, Dane! Super-marfa filmul si montajul! Bineinteles si storyboard-ul! :D

senchiu,acum e randul tau :o

Mesaj completat

P.S.-Pacat ca nu am reusit sa ne strangem toti anul asta si am fost doar 20.Presimt totusi ca urmatorul o sa fie si mai si.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

senchiu,acum e randul tau :o

De juma de zi ma chinui sa urc pe transfer, dar tot da gres serveru'. De la mine veti primi the real footage de pe ringul de dans (adica nimic prelucrat, sa se vada clar ca Larry n-a baut :D )

 

Pliz stend bai...

(Please stand by...)

Mesaj completat

Transfer complet:

- Partea I

- Partea a IIa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lumeee... eu stau in giulesti la piata, am un bar (event caffe),unde ne intalnim, momentan suntem 3, dar urmeaza inca3 nebuni la rand din primavara asta, sambata fac karaoke si ne strangem toti nebunii, daca vreti va invit pe la mine, asa apucam sa solidificam "brigada " giulesti, crangasi, 1 mai.... id meu de mess este: dj_profesionist ...eu am un cbr f4 din 99.... astept cu nerabdare sa vina caldura, sa avem parte si noi de asfalt....LA MULTI ANI pe 2010

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lumeee... eu stau in giulesti la piata, am un bar (event caffe),unde ne intalnim, momentan suntem 3, dar urmeaza inca3 nebuni la rand din primavara asta, sambata fac karaoke si ne strangem toti nebunii, daca vreti va invit pe la mine, asa apucam sa solidificam "brigada " giulesti, crangasi, 1 mai.... id meu de mess este: dj_profesionist ...eu am un cbr f4 din 99.... astept cu nerabdare sa vina caldura, sa avem parte si noi de asfalt....LA MULTI ANI pe 2010

 

Sal, bine ai venit, eu stau in Giulesty Sarbi......mai mananci o paine dupa capatu tramvaiului.... pe unde la piata e baru tau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lumeee... eu stau in giulesti la piata, am un bar (event caffe),unde ne intalnim, momentan suntem 3, dar urmeaza inca3 nebuni la rand din primavara asta, sambata fac karaoke si ne strangem toti nebunii, daca vreti va invit pe la mine, asa apucam sa solidificam "brigada " giulesti, crangasi, 1 mai.... id meu de mess este: dj_profesionist ...eu am un cbr f4 din 99.... astept cu nerabdare sa vina caldura, sa avem parte si noi de asfalt....LA MULTI ANI pe 2010

 

"Brigada" e "solidificata" de vreo 3 ani deja... :wacko: Si nu suntem decat vreo 30 asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare lumeeee......ma numesc Laurentiu, stau pe 1 Mai si ma dau cu un R1 2005. Ma primiti in gasca ??

pupici de pe Dealu Negru. D-abia astept sa ajung pe autostrada sa vad cat baga.

:lol:

Daca nu ai si un bar al tau propriu si personal la care sa-i faci reclama printre noi, cel putin 3 care sa se stranga acolo cu scuterele... sa stii ca nu te primim, ca noi vrem sa avem unde sa... "solidificam" :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare lumeeee......ma numesc Laurentiu, stau pe 1 Mai si ma dau cu un R1 2005. Ma primiti in gasca ??

pupici de pe Dealu Negru. D-abia astept sa ajung pe autostrada sa vad cat baga.

:wacko:

 

 

Gata ai renuntat la Honda si ai trecut la Yamaha ....data viitoare ce urmeaza un Suzuki Hayabusa ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare lumeeee......ma numesc Laurentiu, stau pe 1 Mai si ma dau cu un R1 2005. Ma primiti in gasca ??

pupici de pe Dealu Negru. D-abia astept sa ajung pe autostrada sa vad cat baga.

:lol:

 

 

Sa-l stapinesti sanatos.

Trebuie udat....... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea, nenea, cat baga? :crack:

cica baga 260

 

Suna bine gask voastra. Cel putin mie imi pareti motociclisti adevarati.

daca stau in chiajna as putea oare sa ma consider din orice cartier? :wacko:

Nu te contrazic.Suntem motociclisti adevarati.Mai ales eu :D

Daca stai in Chiajna poti sa te consideri din Militari (ceea ce ai facut deja). :lol: Poti veni si cu noi daca faci cinste. :)

Mesaj completat

Sa-l stapinesti sanatos.

Trebuie udat.......

Tu unde ai disparut mah ???

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te contrazic.Suntem motociclisti adevarati.Mai ales eu :lol:

Daca stai in Chiajna poti sa te consideri din Militari (ceea ce ai facut deja). :wacko: Poti veni si cu noi daca faci cinste. :D

asa deci...totul are un pretz....mda ma consider din militari ca am stat acolo, dar parca as vrea sa-mi cunosc si vecinii de cartier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, oameni mai rai si mai simpatici ca voi nu am vazut :D

 

Deci ia spuneti si la un tzopaila-ntr-un picior: se mai strange lumea joia asta? :wacko: Nu de alta, dar vreau sa-ncerc sa ajung si eu pana in cealalta parte a bucurestiului :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ia spuneti si la un tzopaila-ntr-un picior: se mai strange lumea joia asta? :lol: Nu de alta, dar vreau sa-ncerc sa ajung si eu pana in cealalta parte a bucurestiului :D

 

Incercam!

 

Tot la "CHEERS", nu?

 

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Cheers mergem pana da caldura.

Mesaj completat

asa deci...totul are un pretz....mda ma consider din militari ca am stat acolo, dar parca as vrea sa-mi cunosc si vecinii de cartier.

 

Vino maine seara (20:30) la Cheers.Chestia cu Militari a fost o gluma.Eu sunt din Drumul Taberei si m-au primit.Cu spaga ,dar m-au primit.Switch e de asemenea de pe langa Matei Voievod.Inca mai asteptam spaga lui.Speram sa o dea diseara. :wacko: Mai asteptam si spaga lui Dan care e de prin Colentina :lol:

Mesaj completat

Cred ca azi e ziua lui Mihaitza (shuvyx)

La multi ani Mihaitza,sanatate multa si fericire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca azi e ziua lui Mihaitza (shuvyx)

La multi ani Mihaitza,sanatate multa si fericire!

Sigur e ziua lui azi fiindca l-am luat io la prima ora direct din scutece cu uraturile! Ca doar deh, e oltean de-al meu, nu?!

Beti voi si pentru mine, io am cota separata! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai cate se mai intimpla de cnd n-am mai intrat pe forum.

 

in primul rand: LA MULTI ANI PITIC VENINOSSSSS. :wacko:

 

 

In al 2 lea - nu stiam ca Dan CB e din Colentina nus de ce aveam impresia ca e din Crangasi/Giulesti :D

 

In al 3-lea - "Blonda legala" e binevenita caci asa cum vezi nu suntem esclusivisti primim si din papua - noua guinee daca da o bere:)) ...glumeam, of course :crack:

 

In al 4-lea - ia zii Scrici ce mai faci man? cum mai e cu chisioru?

 

Nu in ultimu' rand: BAI A TRECUT 1 AN DE CAND NU AM MAI FOST IN "CHEERS" ASA CAAA...JOI SEMNEZ DE PREZENT! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...