Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci, azi in jur de orele 18:00 e posibil sa gasiti 3 moto-patinatori prin patinoarul din Dr Taberei... care mai se baga, stie ce sa faca :crack:

 

care erau aia trei???

 

--- Mesaj completat în 30 Dec 2007 22:16 -------------
@Ralucone: da-mi de veste daca ne vedem sau nu la un vin fiert ca eu sunt pentru!!! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

papadie=vierme

 

salatre doctore ai mare dreptate cu inbracatul dar este vina lui piticu

 

putem sa ne vedem si inainte de 7 ianuarie sau o tirati de prin bucuresti :crack:

 

 

firai tu sa fie de papadios, auzi sta in casa, la calculator si cand il mesagiuesc zice ca are treaba, hai la bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce draq e chat-ul asta aici?? Gizaaas!!!! Joi va iau la impins vagoane.. asta daca va prezentati! La bere nu va pot onora inca, dar de o vizita pot incerca... Sa aveti un an nou cat mai fericit si plin de realizari!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce draq e chat-ul asta aici?? Gizaaas!!!! Joi va iau la impins vagoane.. asta daca va prezentati! La bere nu va pot onora inca, dar de o vizita pot incerca... Sa aveti un an nou cat mai fericit si plin de realizari!!

 

 

pana una alta vezi ca venim diseara peste tine. sa nu te uiti ciudat la noi daca o sa ni se limbe plimba-n gura de la vin :crack:. promitem sa o facem lata cu tine cand o sa poti sa bei in sfarsit ca uamenii mari :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce draq e chat-ul asta aici?? Gizaaas!!!! Joi va iau la impins vagoane.. asta daca va prezentati! La bere nu va pot onora inca, dar de o vizita pot incerca... Sa aveti un an nou cat mai fericit si plin de realizari!!

 

mah violator de babe... ce te iei de chat-ul nostru??!!!

hai la mai bine si sa ai un an nou fericit Misule!!!

Sarbatori fericite tuturor si la cat mai multi kilometri in 2008! si sa avem si kilometri cu grade! :crack: :crack: :crack: :crack:

 

@papadie: vrei sa stii ce fac eu de rev??? offf... lucrez draga domnule!!! asta fac.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clasa muncitoaaaaare, mandra ca un soaaaaaaare

Mandra ca un munte de fieeeer

Clasa ne-ndrumeaaaaza, si ne lumineazaaaaaaaaaaa

Glasu-i se inalta victoriooooooos

Pan' la ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

 

sunt mandru de voi :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai io macar ma abtin dar... sa va fie rusine... ce hal de comportament e asta mai?!???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cum adica sa beti singuri? :crack:

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toata gasca noastra

 

"LA MULTI ANI" si un 2008 fara probleme, numai cu sanatate,

bucurii, plimbari, intalniri si excursii frumoase. :crack:

 

Si, nu in ultimul rand, ASFALT USCAT! :crack:

 

Sa ne revedem cu bine in formatie cat mai completa! :crack:

 

:crack: :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiindca 2008 se apropie cu pasi repezi, trebuie sa imi fac si eu urarea...

 

Va doresc tuturor ca pe 2008 sa faceti cat mai multi km fara probleme, asfaltul sa fie uscat si soarele sa va mangaie viziera; vantul sa va mangaie pletele, iar orizontul sa va fie tinta si limita. Sa ne vedem cu totii sanatosi (Misule, fa-te bine repede ca vor juniorii sa te vada la treaba :crack:) la suc, la bere, la mare, la munte, oriunde vedem cu ochii. Si la final, dar nu in ultimul rand, fiecaruia cate un motor de strada si unul de coclauri... :crack:

 

LA MULTI ANI SI IUBITI-VA MULT!!! DRAGOSTEA CONTEAZA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiindca 2008 se apropie cu pasi repezi, trebuie sa imi fac si eu urarea...

 

Va doresc tuturor ca pe 2008 sa faceti cat mai multi km fara probleme, asfaltul sa fie uscat si soarele sa va mangaie viziera; vantul sa va mangaie pletele, iar orizontul sa va fie tinta si limita. Sa ne vedem cu totii sanatosi (Misule, fa-te bine repede ca vor juniorii sa te vada la treaba :crack:) la suc, la bere, la mare, la munte, oriunde vedem cu ochii. Si la final, dar nu in ultimul rand, fiecaruia cate un motor de strada si unul de coclauri... :crack:

 

LA MULTI ANI SI IUBITI-VA MULT!!! DRAGOSTEA CONTEAZA!

 

 

:crack:))) asta mi-a placut cu iubiti-va mult!!!!

o sa ne iubim daaaaaa!!!!

 

LA MULTI ANI!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!! :crack: Fie ca anul acesta sa va aduca tot ce v-a lipsit anii trecuti, si chiar mai mult!! :crack:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu este prea tarziu sa fac si eu o urare pentru anul 2008 :crack:

SPER SA AVETI PARTE NUMAI DE LUCRURI BUNE ,SANATATE,MULTI KM SI MINTEA LIMPEDE :crack:

 

 

 

PS am alergat mult aseara dupa acest an pe ceata ,mazga si fara un pic de alchool la vena si l am prins undeva inainte de sinaia a fost frumos(pacat ca uni nu au putut sa vina) :crack:

apropo ar trebui sa dezvaluim care pe unde incotro a fos si ce facut :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah si fu si Revelu' acasa la Mishu...o mana de oameni, nitel vin, nitel uischi, Mishu a servit in principiu bere fara alcohol si una normala la miezu' noptii :crack: fu fain, catzeaua pe numele de cod "Fah" a devenit febletea mea :crack: , Sfanta Treime a fost pe plantatie, gata sa-l terorizeze pe roacher. Poze...nu prea pentru ca nu am avut ocazia sa prindem ceva compromitator and shit :crack: Oricum a fost caterinca, mai ales cu remixurile alea dupa Red Hot Chilli Peppers :crack:

 

La Multi Ani, Mishule, once again! :crack: :crack:

 

P.S. Danutz a fost in forma... :crack:

post-8378-1199277789_thumb.jpg

post-8378-1199277818_thumb.jpg

post-8378-1199277827_thumb.jpg

post-8378-1199277840_thumb.jpg

post-8378-1199277849_thumb.jpg

post-8378-1199277858_thumb.jpg

post-8378-1199277869_thumb.jpg

post-8378-1199277880_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah si fu si Revelu' acasa la Mishu...o mana de oameni, nitel vin, nitel uischi, Mishu a servit in principiu bere fara alcohol si una normala la miezu' noptii :hug: fu fain, catzeaua pe numele de cod "Fah" a devenit febletea mea :crack: , Sfanta Treime a fost pe plantatie, gata sa-l terorizeze pe roacher. Poze...nu prea pentru ca nu am avut ocazia sa prindem ceva compromitator and shit :) Oricum a fost caterinca, mai ales cu remixurile alea dupa Red Hot Chilli Peppers :crack:

 

La Multi Ani, Mishule, once again! :D :crack:

 

P.S. Danutz a fost in forma... :crack:

Ha haaa... Berea aia nu a fost normala deloc :crack: Avea 12% alcool :crack:

Maine seara la birou, anyone? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...