Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Vizitator yo3hak

Salutare,

 

Cosmin, aproape 27 de ani, Bucuresti/Giulesti, Yamaha Diversion din '93.

 

Bine v-am gasit si mult noroc !

Sal man. Sunt Marius, am 30 de ani, electrician si sunt din bucuresti noi. Am o Yamaha Diversion din 98 poate ne vedem sa mai punem tara la cale despre capritele noastre. Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sal man. Sunt Marius, am 30 de ani, electrician si sunt din bucuresti noi. Am o Yamaha Diversion din 98 poate ne vedem sa mai punem tara la cale despre capritele noastre. Asfalt uscat!

 

Ohooo alt diversionist! Avui si eu, excelenta mobra pentru incepatori si pentru mers in oras in general

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator yo3hak

 

Ohooo alt diversionist! Avui si eu, excelenta mobra pentru incepatori si pentru mers in oras in general

 

Da nu stiu daca e de incepatori sau nu cert este ca am aleso in functie de buget si comoditatea pe care o ofera la drum lung fata de ce mergeam inainte si anume yamaha r6. Sincer mi se pare mai greu de condus in oras decat in afara. Sal la toti si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Sunt Ghita Claudiu.

Am 17 ani, permis A1 din 2012 si 3000 km facuti cu o minunatie de Cagiva Mito SP525.

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu stiu daca e de incepatori sau nu cert este ca am aleso in functie de buget si comoditatea pe care o ofera la drum lung fata de ce mergeam inainte si anume yamaha r6. Sincer mi se pare mai greu de condus in oras decat in afara. Sal la toti si asfalt uscat.

 

Parerea mea este ca Diva se conduce impecabil atat in oras, cat si in afara lui. Ce ma mai jucam in aglomeratia din Bucuresti cu baba mea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.

cred ca era bine ca prezentarea sa fi fost asa: salut sint X din cutare loc si nr meu de telef e urmatorul... daca treci pe aici te astept la o sticla de cico.

asa incat daca o sa ma lase mobra pe la el prin zona sa pot sa-i arat ca am citit topicul :D

Editat de latomeru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator vlyoxy

Salut, sunt Vali, am 23 ani, sunt din Dristor, am carnetul din 2010 si mi-am luat "testoasa" (zx6r) de anul trecut cu care am mers in fiecare zi la munca cu ea (cat a tinut si vremea buna) ca este foarte lipicioasa. Va salut cu respect si sa ne vedem pe strazi cu bine.

Editat de vlyoxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Vali, am 23 ani, sunt din Dristor, am carnetul din 2010 si mi-am luat "testoasa" (zx6r) de anul trecut cu care am mers in fiecare zi la munca cu ea (cat a tinut si vremea buna) ca este foarte lipicioasa. Va salut cu respect si sa ne vedem pe strazi cu bine.

Tinerilor, dar puneti si voi poze cu chipurile voastre masculine, sa ne clatim ochisorii.

da pune mosule si poze cu troaca ca nu te doare mana . n-spe mii de prezenti da poze ...oha , nu de alta , da sa se mai clateasca si ochiu lu' paispe :crack:

Editat de defcon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare. Sunt Vali din Tg-Mures, permis din 2000, mai multi km pe 2 roti decat pe 4, am inceput cu comuniste iar acum am o mobra mai mare cu care circul cu orice ocazie inclusiv la munca cand imi permite vremea. In rest..... ASFALT USCAT si numai bine!!! :12101:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ma numesc stefan din bucuresti ma plimb cu honda vfr 800 2003 lucrez intr un service auto VBCS ROMANIA functia mana stanga a sefului si vopsitor auto dar vopsesc si eu cand am chef sau cand lipseste vopsitorul asa ca va astept la o cola .... in rest asfalt uscat :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

 

Sunt Paul din Zalau, am 32 de ani, in curs de obtinere A-ul. Sunt stabilit in Londra si ma costa licenta cat o casa, insa motocicletele, echipamentul si antrenamentul sunt de nota 10. Nu am inca motor, insa vreau neaparat ceva de genul.

Triumph%20Street%20Triple%20R%2009%20%20

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu . . . cu permis de vreo 4 ani , din Timisoara , si la ultimul recensamant aveam vreo 3x de ani . Eu : si ea : .

 

Multa bafta la toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sa maresc poza:

intradevar,frumoasa motocicleta.eram curios sa vad motorul de 125cmc care la 15 cai zboara cu 160 km pe ora.daca spui tu,asa o fi.minunile sant multe.acum un sfat prietenesc...nu te lua in gura cu nimeni,ca nu sti peste cine dai.bikery majoritatea sant baieti de nota 10,saritori la nevoie sa te ajute.dar daca sant calcati pe bataturi,musca.multi au experienta in condus motocicleta mai mult sau poate dublu varsta ta.asa ca,merita sa fie respectati,iar ei la randul lor te vor respecta,indiferent de varsta ta si de motorul condus.e un sfat.daca vrei sa ti cont de el bine,daca nu astept si eu urari de bine pe privat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut, Bogdan, 36 ani, Bucuresti, categoria A de anul asta(2013) dar cu motorul in suflet de o viata. Yamaha FZ6 e "copilul" si pana cand imi dau seama cum naiba se pun poze aici...o vedeti la imaginea de profil. :peace:

 

Asfalt uscat!

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Mihai (mishu),25 ani, Bucuresti-zona giulesti (fortza Steaua :crack: ..glumesc),carnet A de 6 ani, am R6-le de 4 ani si ,slava domnului, pana acum nu am avut niciun incident

 

Asfalt uscat !

post-78439-0-98480700-1381417714_thumb.jpg

Editat de MISHULIK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut sunt Gabi , 26 ani, zona Bucurestii Noi - BD ( daca se poate numi " bulevard" ) Laminorului, permis cat A cam de o luna, moto un VFR 750 F din 94'. Sunt nou in zona, nou pe forum , nou in lumea moto :)

 

Accept orice invitatie la plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...