Sari la conținut

Accident Mortal La Sibiu 07.04.2007


Ancalagon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

RIP, dar hai sa nu mai cautam vinovati. hai sa nu mai dam vina pe altii... e trist ce s-a intamplat, dar ce legatura au drumarii? vreti sa perie drumul in calea noastra? mergeti pe circuit! daca vreti viteza si drumuri bune, necirculate, mergeti pe circuit. stiu ca-i mai fain cand faci pe zmeul pe strada, dar daca noi nu ne gandim la sanatatea noastra.

imi pare rau ca sunt putin cam dur, dar cand o sa ne trezim? prea multi morti din cauze stupide.

trebuie sa avem grija de noi... nimeni n-o sa o faca in locul nostru.

cand trageti de gaz, ganditi-va si la cei de acasa. la cei care ar putea suferi pentru voi. poate unii nu-si vor mai reveni niciodata dupa asa o tragedie.

sper ca bunul Dumnezeu sa va lumineze sufletele si sa va calauzeasca pasii...

aveti grija de voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :cheers: :D

 

 

 

 

 

 

 

(E al doilea in acest sfarsit de saptamana si de asemenea i-a sarit casca din cap ..... cum e posibil sa-ti sara casca....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici daca ma bati nu inteleg cum naiba zboara casca din cap!!! Am mai auzit de cateva ori aceasta afirmatie si de fiecare data raman perplex... "a zburat" !!!! Dar ce naiba e casca de zboara? Cum se poate desface singura?

Sa risti asa de mult sa pleci cu ea dezlegata !?!? Tardive reflectii, dar tare nu as vrea sa mai aud de asa ceva.

Odihneasca-se in pace si condoleante familiei !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o casca decenta, marimea potrivita si legata corespunzator sub barbie nu are cum sa sara. parerea mea.

daca o pui la misto si nu o legi ca mergi doar 2 strazi sau pana la terasa din colt si se inchide greu... asta e altceva.

daca tu porti s si ai cumparat una xl ca ai gasit-o pe forum la pret bun si are desen misto... iar e altceva.

daca iei casca noua (marimea ta si inchisa corespunzator) dar dai doar 79 de euro pe ea si apoi sare din cap la impact...

cele de mai sus sint doar cateva cazuri de inconstienta, e posibil ca saracul om sa nu faca parte din aceste categorii

rip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...