Sari la conținut

Accident Pe Moinesti 27.04.07 - Bucuresti In Jur De 12.30


japanu
 Share

Postări Recomandate

nu stiu amanunte, am vazut doar motoreta(un gsxr), am incercat sa aflu ce s-a intamplat de la politaiul ce dirija circulatia, dar ma primit un raspuns sec:"si-a rupt gatu'". sper sa nu fie adevarat desi dupa cum faceau masuratori pare sa fie ceva grav.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va place sa fiti primii care incepe un topic despre un accident, nu stiu ! De ce nu-i lasati pe apropiatii accidentatului sau pe accidentat sa povesteasca cum s-a intamplat ?

 

nu vad problema ta , omu a trecut pe acolo , din cauza politiei nu a putut afla amanunte si se intereseaza aici , sau tzi-a luat-o inainte?

sper sa fie ok motoristu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu amanunte, am vazut doar motoreta(un gsxr), am incercat sa aflu ce s-a intamplat de la politaiul ce dirija circulatia, dar ma primit un raspuns sec:"si-a rupt gatu'". sper sa nu fie adevarat desi dupa cum faceau masuratori pare sa fie ceva grav.

 

 

Phuck, ce atitudine de cacao. "si-a rupt gatul"

 

Sper sa nu fie foarte grav, desi dupa remarca politistului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vad problema ta , omu a trecut pe acolo , din cauza politiei nu a putut afla amanunte si se intereseaza aici , sau tzi-a luat-o inainte?

sper sa fie ok motoristu

 

 

Nu am nici o problema.Poate ca persoana accidentata nu vrea sa faca publica patania din diverse motive.Spre exemplu: ieri seara am ajutat un baiat dupa o cazatura foarte minora si n-am venit sa fac repede un topic aici despre accident, pt ca nu era treaba mea.

 

Sanatate motociclistului, sa speram ca e in regula !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici o problema.Poate ca persoana accidentata nu vrea sa faca publica patania din diverse motive.Spre exemplu: ieri seara am ajutat un baiat dupa o cazatura foarte minora si n-am venit sa fac repede un topic aici despre accident, pt ca nu era treaba mea.

 

Sanatate motociclistului, sa speram ca e in regula !

 

fiecare face alegeri.

 

nu va place, nu comentati,

 

din ce am inteles ( desi lucrez la nici 200 m de acolo am aflat tarziu ) situatia nu e roza.

chiar deloc.

dar pentru a nu starni si mai tare spiritele , pana si aci, las pe altii mai in masura .

De 2 zile am ajuns sa imi fie frica sa intorc cheia in contact, motociclisti vechi si cu"minte" si au luat o.

Frica pazeste pepenii spune un vechi proverb.

Sa ne fereasca Dumnezeu sa ajungem sa postam sau mai rau sa fim postati aici.

Nu i deloc o rusine, ba dimpotriva, in Romania , e o obligatie sa informezi, sa ajuti.

Nu va mai obositi sa mi forfecati raspunsul, este singurul post aici.

Imi este frica sa ma urc pe motor dupa ce intru aici, prefer sa fac greseli decat sa fiu incostient.

 

Cu respect pentru toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici o problema.Poate ca persoana accidentata nu vrea sa faca publica patania din diverse motive.Spre exemplu: ieri seara am ajutat un baiat dupa o cazatura foarte minora si n-am venit sa fac repede un topic aici despre accident, pt ca nu era treaba mea.

 

Sanatate motociclistului, sa speram ca e in regula !

 

E o diferenta intre faptul ca tu l-ai ajutat pe respectivul dupa o cazatura minora si primul post al lui japanu. Poate el a vrut sa ne informeze asupra atitudinii de cacao a politzaiului... nimic mai mult ...de asta ce zici ?

Sau bla bla bla..........in fine, ai prins ideea. Plus ca mie nu mi se pare indiscret sa scrii pe forum "am vazut ieri pe DN x un gsx paispe cazut si un politai ce dirija circulatia. Totusi ... it's a free country (so they say...).

Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat si pe mine un prieten care lucreaza pe moinesti crezand ca eu sunt implicat in accident. Mi-a spus ceva de genu tocmai s-a imprastiat unu cu un motor ca al tau (argintiu) pe tot moinestiu, salvarea a venit relativ repede si motoru e varza, atat am inteles de la el.

Sa speram ca a avut noroc si a scapat cu zile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu amanunte, am vazut doar motoreta(un gsxr), am incercat sa aflu ce s-a intamplat de la politaiul ce dirija circulatia, dar ma primit un raspuns sec:"si-a rupt gatu'". sper sa nu fie adevarat desi dupa cum faceau masuratori pare sa fie ceva grav.

 

 

pare sa va deranjeze interventia mea. rog administratorul sa stearga postul meu. PS: motociclistul nu a murit si se va face bine. din respect pt voi nu spun cine e :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate motociclistului.

 

 

 

offtopic:

Si totusi ce motive ar avea un om sa ascunda faptul ca a avut accident? Oare nu vrea sa se stie ca motoreta lui a fost tavalita ? ca sa o poata vinde unui naiv ca fiind virgina ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Phuck, ce atitudine de cacao. "si-a rupt gatul"

 

Sper sa nu fie foarte grav, desi dupa remarca politistului...

ma indoiesc ca a raspuns asa...dar ca sa fie mai interesant deformeaza adevarul...a spus cu totul altfel si detalii nu are voie sa dea ....ce ar fi sa am un accident si oricine ar veni sa intrebe sa fie informat? :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...