Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Buna, eu sunt SaK (Irina) si mai jos e fata mea. Dupa ce o sa ma mai indeletnicesc si eu cu ale motociclismului sper sa ne vedem.

 

DSC03743.jpg

Editat de SaK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna, eu sunt SaK (Irina) si mai jos e fata mea. Dupa ce o sa ma mai indeletnicesc si eu cu ale motociclismului sper sa ne vedem.

 

DSC03743.jpg

 

 

salutare, am si eu o fata ca a ta si o calaresc de zor; vezi ca la sectiunea chopper/cruiser e un topic dedicat EN 500 in caz ca ai intrebari legate de acest model; si sa ne vedem pe traseu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Aveti cumva idee de o spalatorie unde imi pot duce si eu motorul si sa stau linistit ca nu o sa am probleme cu el? Adica sa fie oamenii atenti sa nu bage jetul prin toate contactele si sa faca si treaba buna...Mersi mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Aveti cumva idee de o spalatorie unde imi pot duce si eu motorul si sa stau linistit ca nu o sa am probleme cu el? Adica sa fie oamenii atenti sa nu bage jetul prin toate contactele si sa faca si treaba buna...Mersi mult

 

Poti incerca aici : www.washsolution.ro , eu mi-am spalat motorul la ei si am fost foarte multumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, eu sunt SaK (Irina) si mai jos e fata mea. Dupa ce o sa ma mai indeletnicesc si eu cu ale motociclismului sper sa ne vedem.

 

Welcome Irina, felicitari pt achizitie si sa te vedem la drum sanatoasa si voioasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt raspunsuri! As mai avea o rugaminte totusi, daca aveti idee de unde pot sa cumpar niste piele prelucrata, pt ca vreau sa imi fac un tool-bag, celalat decedand din motive de batranete....Mersi mult inca o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt raspunsuri! As mai avea o rugaminte totusi, daca aveti idee de unde pot sa cumpar niste piele prelucrata, pt ca vreau sa imi fac un tool-bag, celalat decedand din motive de batranete....Mersi mult inca o data.

 

vezi aici

/index.php?...t&p=1819045

 

sau in targ la vitan

/index.php?...t&p=1846730

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Vand sau schimb cu motor mai mic(diferenta ca am nevoie de bani):

 

Kawasaki Vulcan clasic 1500, 17000 mile(adus din SUA),nerulat in tara ,in stare foarte buna

5200Euro

 

0745111842 - Florin

post-48403-1249117981_thumb.jpg

post-48403-1249117999_thumb.jpg

post-48403-1249118009_thumb.jpg

post-48403-1249118021_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare..aveti idee de unde as putea sa cumpar/fac rost contracost de o camera pt roata spate (130/80-15)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

SALUTARE...

 

Sunt Tony ..mai sunt de actualitate intalnirile voastre ??

 

Ma gandeam sa vin si eu ...pe VT_600 -ul meu.....

 

In ce locatie se mai tine ? tot la Cina ...??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE...

 

Sunt Tony ..mai sunt de actualitate intalnirile voastre ??

 

Ma gandeam sa vin si eu ...pe VT_600 -ul meu.....

 

In ce locatie se mai tine ? tot la Cina ...??

Poate baietii sunt mai activi !! :)

/index.php?...294&st=2505

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna seara,

 

Pentru cei care vor sa-si "rupa" putin din timpul lor, ii rog sa arunge un ochi aici:

 

http://2wheelseye.blogspot.com/2010/07/in-...ta-printre.html

 

Este un proiect ce cuprinde o tura, singura, in jurul Europei, singura, urmata de o expozitie de fotografie.

 

 

Am scris aici: /index.php?showtopic=554786

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt raspunsuri! As mai avea o rugaminte totusi, daca aveti idee de unde pot sa cumpar niste piele prelucrata, pt ca vreau sa imi fac un tool-bag, celalat decedand din motive de batranete....Mersi mult inca o data.

Am eu un toolbag nou-nout, nefolosit. Il dau la 1 milion.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...