Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Astia suntem maine la Agip

 

Vlad, Paladin, Dionyssos, Steliadis, DStar, Baby Angel - corect? sper ca nu am scapat pe nimeni

 

Atentie intalnire ora 9:00, plecare la 9:15... cine nu ajunge ... ne ajunge din urma :-)

 

 

RazvanM il luam de pe A3

 

 

 

 

cred ca ai dreptate

 

 

nu are rost, la Pitesti au stat aia de la catering toata noaptea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut!

 

O sa vin si eu cu voi la intrunire.

Din pacate contul meu nu e inca activ asa ca postez de pe contul nevestei. smile.gif

 

Atasez o poza cu motorul ca sa ma recunoasteti.

Ne vedem la benzinarie.

 

Dan

Suzuki Intruder

B-400-DDS

 

post-68904-0-07873800-1347040626_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa distractie, frumos drum.

 

Scuze daca la intoarcere am mers prea incet si cu prea multe opriri, eram destul de terminat.

 

Asteptam pozele - care sunt sigur ca o sa fie foarte misto.

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea a ajuns bine?Foarte faina intrunirea...Oameni pe cinste! Astept si eu pozele voastre!

 

Fain evenimentul. Imi pare rau ca nu am putut sa stau pana a doua zi.

Am sharat un album cu poze pe pagina de FB a evenimentului. Sper ca il gasiti.

 

Dan

PS: scuze ca iar postez de pe contul sotiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha,mersi,@DAN ...În 3 poze de-ale tale,am recunoscut o prietenã...Inclusiv în cea cu concursul de tricouri ude.Cât misto o sã fac mâine,de ea...cool.gif. Si-n pozele cu parcarea,parc-ar fi campingul Dârste..

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 filmulete:

 

 

Ce fete fortzoase....banana.gif

crackup.gifSi-a noastrã @BabyAngel=Strongest woman...De-acu-n-colo,sã-i zicem Schwartzenica....La anu' o vedem cãlare direct pe Rocket III sau Boss Hoss..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati revenit de la plimbare doamnelor si domnilor...dar ce se intampla???...unde's pozele de calitate???...Stelicaaaaaaa???????

Vad mai sus ca nu v-ati intors in grup???...daca e asa nu imi place de voi...poi ce inseamna asta???.....hai...va astept cu poze si povesti frumoase...sau le pastrati pt intalnirea de joi de la Rond?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors in grup pana la Targoviste, unde ne-am luat la revedere caci am zis sa nu mai oprim pana in Bucuresti unde fiecare o ia pe drumul lui.

 

Dupa Targoviste a fost putin mai aglomerat, si ne-am rupt in grupulete.

 

Steliane, asteptam pozele alea misto si nu uita de iarba aia, sa iasa verde crud si fara gunoaie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi,s-ar putea s-aparã si-un amic de-al meu,american,care,bineînteles,nu putea sã aibe decât HD...Un Night Train cu tobe goale...Vali,esti mic copil,ce hãrmalaie face ãsta...embarrassed.gif

Pânã joi,temã de gândire,unde mergem sâmbãta asta. As propune Sinaia sau Vulcanii Noroiosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi,s-ar putea s-aparã si-un amic de-al meu,american,care,bineînteles,nu putea sã aibe decât HD...Un Night Train cu tobe goale...Vali,esti mic copil,ce hãrmalaie face ãsta...embarrassed.gif

Pânã joi,temã de gândire,unde mergem sâmbãta asta. As propune Sinaia sau Vulcanii Noroiosi

Foarte tare....las' sa vina ca mie imi plac astia galagiosi :) ...si poate il conving sa treaca pe Honda :banana:

Daca tot vorbiti de Vulcani (Darian,Radu etc) mai bine mergem la Barajul Siriu...peisaje de vis,peste proaspat,carnati de Plescoi samd...asadar...eu propun :

Varianta 1 - Bucuresti-Baraj Siriu

Altcineva ?

Editat de valentino1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare....las' sa vina ca mie imi plac astia galagiosi :) ...si poate il conving sa treaca pe Honda :banana:

Daca tot vorbiti de Vulcani (Darian,Radu etc) mai bine mergem la Barajul Siriu...peisaje de vis,peste proaspat,carnati de Plescoi samd...asadar...eu propun :

Varianta 1 - Bucuresti-Baraj Siriu

Altcineva ?

 

Eu votez pentru. Mai ales pentru carnatii de Plescoi :)

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare....las' sa vina ca mie imi plac astia galagiosi :) ...si poate il conving sa treaca pe Honda :banana:

Daca tot vorbiti de Vulcani (Darian,Radu etc) mai bine mergem la Barajul Siriu...peisaje de vis,peste proaspat,carnati de Plescoi samd...asadar...eu propun :

Varianta 1 - Bucuresti-Baraj Siriu

Altcineva ?

 

Eu sunt pentru Siriu, n-am mai fost de foarte multa vreme pe acolo. Dar nu mai stiu cum sunt drumurile.

Te gandeai la un traseu de genul Urziceni-Siriu-Valeni-Bucuresti? Ar fi 340 KM.

 

Oricum, sunt pentru orice traseu care nu ne baga pe Valea Prahovei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati revenit de la plimbare doamnelor si domnilor...dar ce se intampla???...unde's pozele de calitate???...Stelicaaaaaaa???????

Vad mai sus ca nu v-ati intors in grup???...daca e asa nu imi place de voi...poi ce inseamna asta???.....hai...va astept cu poze si povesti frumoase...sau le pastrati pt intalnirea de joi de la Rond?

 

A fost super. Ne-am simtit foarte bine, dar cu tine sunt convins ca ar fi fost distractia si mai mare.

 

Steliadis a facut poze misto, ca de obicei, dar de data asta astept cu interes pozele facute de BabyAngel :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi pare rau pt ca nu am fost acolo cu VOI dar,vor mai fi ocazii...si e clar ca era mai fain cu mine , ce dreaqu !!! :cheers:

Ca si drum inspre baraj , alegem impreuna joi la Rond,ok?

http://www.turistderomania.ro/lacuri-si-baraje/barajul-siriu/

 

Valea Siriului este o ruta senzationala, dar traseul e destul de lung.

Ar fi 2 variante:

- traseu de 2 zile cu oprire peste noapte la Brasov

- traseu de 1 zi, dar cu plecare pe la 7:30 si mers alert.

 

Hai sa vedem cine se inscrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...