Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Maine este posibil sa vina cateva persoane noi...printre care una sau doua fete...asadar ne vedem la 10:00 vizavi de biserica alba de la intrarea in Popesti...va rog sa aveti plinul facut la motoare pt a nu mai pierde timp aiurea...la 10:30 se pleaca...nu stau nici macar un minut peste ora de plecare...cine intarzie ne prinde din urma !!!

 

Cand faceti plinul sa va verificati si presiunea in roti, ca a venit frigul.

Editat de dan_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vali...Statiile mele ...?! Pun pariu cã la Bran, nici nu le-ai scos din pungã...Mi-am adus aminte de ele,cã vroiam sã mai fac un test...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Eu voi fi la Oltenita maine dimineata, va astept la Petrom ( statie de la intrarea in oras) in jur de 11:30 ne plimbam putin prin oras. si dupa poate facem o praba si la un bar ceva!! Hai ca se pare ca se aduna gasca mare si maine!

 

Eh au fost cateva sei si azi adunate......Felicitari..si sper ca restaurantul unde am mers a fost placut pentru toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi,hi,hi...Nu stiam cã VT750 intrã la categoria "scutere pânã-n 49 cc"... Cã vãd c-al nostru mândru "road captain" poartã vestã reflectorizantã...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uriasule e cadou de la Klaudia mea...si mi-a zis ca daca n-o port nu mai ies la plimbare...si nici nu se vede rau...afara "lead bikerii" si cei care inchid grupul poarta asemenea veste fara nici un fel de problema...asa ca obisnuieste-te cu mine in verde ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uriasule e cadou de la Klaudia mea...si mi-a zis ca daca n-o port nu mai ies la plimbare...si nici nu se vede rau...afara "lead bikerii" si cei care inchid grupul poarta asemenea veste fara nici un fel de problema...asa ca obisnuieste-te cu mine in verde ;)

 

ai gasit pe ce sa-ti pui patchurile... :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei , si-a facut cineva vesta cu patch-urile de la Skija???...pune-ti poze cu ele , poate mai vor si altii sa-si faca !!!

eu nu am inca vesta... tot spun pe aici sa ne adunam sa luam mai multe poate cu un discount ceva...patch-urile arata f bine dupa parerea mea. Dariane te mai bagi la niste cusaturi frate?

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@valentino1 Tot pe mine va bazati cand vine vorba de poze :) Am cateva, o sa le pun diseara.

 

@steliadis Si eu vreau o vesta dar nu am avut inca timp sa caut. Cred ca fiecare ar trebui sa isi ia vesta care ii place si sa nu astepte pana se hotarasc ceilalti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Dariane te mai bagi la niste cusaturi frate?

 

Bine-nteles,no problem.

 

@valentino1 Tot pe mine va bazati cand vine vorba de poze :) Am cateva, o sa le pun diseara.

 

@steliadis Si eu vreau o vesta dar nu am avut inca timp sa caut. Cred ca fiecare ar trebui sa isi ia vesta care ii place si sa nu astepte pana se hotarasc ceilalti.

 

Mã sã stii cã nu-s chiar asa multe optiuni,ca model...Doar vreo 3,maximum 5...Faza e cã dacã se-adunã o comandã de 10 veste,chiar mãsuri diferite si poate si modele diferite,pot s-optin un mare discount,inclusiv din cauza transportului combinat (toate într-un singur pachet).Cã totusi,e vorba de vreo12- 15 euro diferentzã.La o singurã vestã,transportul e 17 euro.Aceeasi sumã( pretz standard la transport prin DHL,pachet pânã-n 5 kg),s-ar împãrti la 10,în cazul unei comenzi de 10 veste...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine-nteles,no problem.

 

 

 

Mã sã stii cã nu-s chiar asa multe optiuni,ca model...Doar vreo 3,maximum 5...Faza e cã dacã se-adunã o comandã de 10 veste,chiar mãsuri diferite si poate si modele diferite,pot s-optin un mare discount,inclusiv din cauza transportului combinat (toate într-un singur pachet).Cã totusi,e vorba de vreo12- 15 euro diferentzã.La o singurã vestã,transportul e 17 euro.Aceeasi sumã( pretz standard la transport prin DHL,pachet pânã-n 5 kg),s-ar împãrti la 10,în cazul unei comenzi de 10 veste...

 

Darian, ma bag si eu la o vesta ... inca nu mi-am gasit si sunt in cautare. Cand va hotarati da un semn, ma bag si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...