Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Plimbarea de sambata va fi Bucuresti -> Oltenita -> Giurgiu -> Bucuresti. Cu multe popasuri si haleala la Giurgiu.

Intalnire la intrarea in Popesti Leordeni, la capatul liniei de tramvai de pe Sos. Oltenitei.

 

Pana acum suntem asa:

- BabyAngel

- NewSteel

- Valentino1

- Dionyssos

- dan_

- Andrei

 

Cine se mai inscrie ? Paladin? Darian? kelshak? R.O.A.? haideti choperiistilor cat tine vremea cu noi!

 

Harta cu traseul (190km):

post-69904-0-25624500-1352412932_thumb.jpg

Editat de dan_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asadar , sambata , ora 10 , ne vedem la intrarea in Popesti , vizavi de biserica alba...plecarea se face la10:30...ideea e ca dupa tura asta trebuie sa mai facem un party de inchidere de sezon,nu?...asa-i normal,parerea mea !!!...nu putem incheia sezonul doar cu o plimbare...tre' neaparat si o petrecere...astept sugestii !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea de sambata va fi Bucuresti -> Oltenita -> Giurgiu -> Bucuresti. Cu multe popasuri si haleala la Giurgiu.

Intalnire la intrarea in Popesti Leordeni, la capatul liniei de tramvai de pe Sos. Oltenitei.

 

Pana acum suntem asa:

- BabyAngel

- NewSteel

- Valentino1

- Dionyssos

- dan_

- Andrei

 

Cine se mai inscrie ? Paladin? Darian? kelshak? R.O.A.? haideti choperiistilor cat tine vremea cu noi!

 

Harta cu traseul (190km):

post-69904-0-25624500-1352412932_thumb.jpg

 

Buna dimineata!

 

Eu sunt din Oltenita si motoru acum e acolo asadar trebuie sa gasesc o solutie sa ajung si eu si sa ne dam prin Oltenita ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Dane...eu tocmai ce m-am reintalnit cu fetele respective...am facut si o tura de cartier cu ele...ffff tare...si m-am hotarat...trec la vitezane...sambata plec cu fetele la Poiana Brasov ;)

Va iubesc cioperistilor...da' cu "fetele vitezanele" ma si pup !!!

te-am vazut aseara... chiar ma intrebam ce naiba cauta chopperistul cu vitezanele. Dar nu erai singurul chopper parca mai era unul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin.

 

Bagati va rog un link Google Maps cu punctul de intalnire, ca nu stiu deloc zona aia, nu cred ca am trecut vreodata de piata sudului. Ne intalnim in vreo benzinarie? Ce marca?

 

De la Piata Sudului ti drept pe soseaua Oltenitei, treci de o intersectie mare (IRA3) si daca mai mergi cateva sute de metri vei observa pe partea stanga capatul tramvaielor,si imediat dupa un Petrom, si dupa o biserica mare alba.Cred ca pe acolo se aduna lumea.

 

Sper ca am fost destul de explicit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bateria e noua...

Vezi ca aseara mirosea ceva a benzina. A simtit si Darian. Poate era de la ea.

 

Cat despre plimbare, din pacate iar zic pas. Sunt la revizie cu conserva. Nu am putut in alta zi. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar , sambata , ora 10 , ne vedem la intrarea in Popesti , vizavi de biserica alba...plecarea se face la10:30...ideea e ca dupa tura asta trebuie sa mai facem un party de inchidere de sezon,nu?...asa-i normal,parerea mea !!!...nu putem incheia sezonul doar cu o plimbare...tre' neaparat si o petrecere...astept sugestii !!!!

 

Fratele meu bine le mai zici, parerea mea! propun sa ne reunim la un party pe la sf lunii noiembrie, oriunde mare munte, atmosfera faina de noi depinde, si s-a vazut ca ne pricepem destul de bine. deci, DA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pânã una-alta,o sã-mi fac mea culpa,am uitat sã vã zic ieri,c-avem invitatie la un "biker's party",pt. seara asta,de la ora 20.00.E la Kultur Haus (zona Dristor). Cam ce-a fost si la Draculas (stiu ãstia care-am fost acolo).

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mâine,la plimbarea asta,în locul meu,s-ar putea sã vinã un prieten de-al meu....Nu prea seamãnã a cruiser/chopper ce-are el,da' a mai mers si pe de-astea,de-ale noastre...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine este posibil sa vina cateva persoane noi...printre care una sau doua fete...asadar ne vedem la 10:00 vizavi de biserica alba de la intrarea in Popesti...va rog sa aveti plinul facut la motoare pt a nu mai pierde timp aiurea...la 10:30 se pleaca...nu stau nici macar un minut peste ora de plecare...cine intarzie ne prinde din urma !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine este posibil sa vina cateva persoane noi...printre care una sau doua fete...asadar ne vedem la 10:00 vizavi de biserica alba de la intrarea in Popesti...va rog sa aveti plinul facut la motoare pt a nu mai pierde timp aiurea...la 10:30 se pleaca...nu stau nici macar un minut peste ora de plecare...cine intarzie ne prinde din urma !!!

 

Cata fermitate, originalule :grinbandit: :bounce: Sa aveti drum bun! maine o sa fiu si eu pe alte drumuri!

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine este posibil sa vina cateva persoane noi...printre care una sau doua fete...

 

Hmmm..."fresh meat" ...Sunã tentant....Pânã mâine,mã mai gândesc,poate mã rãzgândesc si vin si eu... :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...