Jump to content
Sign in to follow this  
ALEX-CRUISER

Choperisti Din Bucuresti !

Recommended Posts

Buei ãstia 2 cu Nautilusurile...Le mai vreti,au ba...? Ca sã stiu dacã vi-i le mai cumpãr...

vorbim joi dariane. pana atunci mai ma uit pe review-uri, youtube, etc.

La multi ani si de la mine! :cheers:

Vali....Ce vã ziceam eu...Parc-as fi cobit...Olandezu' ãla,mai are doar un singur Nautilus,la vânzare,si l-a si scumpit...62,3 euro...Îl mai vrei ?

http://www.ebay.com/sch/valkmotorparts/m.html?item=290824317823&ssPageName=STRK%3AMEWAX%3AIT&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

Am dat click pe "wiew similar items",unde e trecut Nautilus-ul...înafarã de alte Nautilus-uri (mai scumpe),Fiamm,Wolo,etc ,am gãsit si modelul ãsta

http://www.ebay.com/itm/SUPER-LOUD-BLAST-142DB-UNIVERSAL-AIR-HORN-COMPACT-AH1-/230576424004?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item35af6d0444

Citeste-i descrierea produsului...142 db !!! Drept sã fiu,mã cam tenteazã...

Nu mai înteleg nimic...Stebel Nautilus,e italienesc.Am zis,ia sã vãd si la macaronezi,cât o costa..Si nu pot sã pricep cum de pe ebay.it,de la acelasi olandez,îl are de vânzare (pe ultimul),cu 47,5 euro..Vali,vorbim mâine,dupã 10.00,când fac ochi

Edited by darian

multumesc pentru urari!

La Multi Ani cu intarziere... nefiind o persoana religioasa, habar nu aveam de existenta acestui sfintisor :P

.

La Multi Ani cu intarziere... nefiind o persoana religioasa, habar nu aveam de existenta acestui sfintisor :P

.

si eu am aflat acum 2-3 ani, nu am stiut ieri pana nu am primit mesaj de la sotia lui Vali

Bai nene ce facem cu peciurile alea ???...hai sa terminam odata treaba...ala ultimul propus de Urias era misto...ceva simplu si elegant...da' nu desene animate cu broaste,melci si tantari ametiti...RazvanM si Skija sunt cei mai meseriasi la astea...hai cu propuneri fetelor !!!

Ia bagati un ochi la minunatia asta..

Rotile mi se par un mic ciudate. Nu stiu sincer cum s-ar comporta in real life. in rest...genial concept!

Io vreau patch-ul cu testoasa. Si daca nu-l vreti pe ala, in principiu nu vreau ceva foarte complicat, si nici ceva colorat.

Hai sa mai punem propuneri.

babaieti.. deci ala pus de Darian nu e logo de RG... e un patch de pus in piept... e altceva... nu are personalitate. Reprezinta o motocicleta. ATAT.

voua, un grup cu personalitate, va trebuie un logo adevarat. O testoasa, un melc, un balaur.. orice... da' sa fie ceva cu personalitate.

ma rog.. e decizia voastra.. dar eu asta recomand...

astept propuneri, schite, orice...

Ia bagati un ochi la minunatia asta..

Rotile mi se par un mic ciudate. Nu stiu sincer cum s-ar comporta in real life. in rest...genial concept!

Oare ce vrea sa fie? Motorul si cutia (pacat de ele)nu au nici o legatura cu restul....un fel de strutocamila...

Oare ce vrea sa fie? Motorul si cutia (pacat de ele)nu au nici o legatura cu restul....un fel de strutocamila...

EXACT ce vroiam sã zic si eu ! Horror ! Pozitia -ca pe vitezanã. Rotile - mult prea mari,si prea subtire aia din spate. E fãcutã din materiale prea futuriste,tipic pt. vitezane si neobisnuite pt. un chopper (titan,fibrã de carbon). Jentile alea pline,asa,simple,iarãsi, nu mã-ncântã deloc...Motocicleta asta,e se poate numi "custom", doar prin faptul cã-i cu 2 cilindri-n V,si cã-i fãcutã artizanal si unicat. E doar un exercitiu de creatie. Personal,nu-mi place deloc.Când se terminã filmuletzul cu ea,pe-aceeasi paginã,îmi apare si-un documentar c-o gascã de café-racer-isti. Mamã-mamã,ce-am mai bãlit la bijuteriile alea de mobre vechi..! Ia sã facem un poll,cine preferã ciudãtzenia,si cine mobrele alea vechi,clasice...

Guest MosRahao

Si mie tot cele clasice imi plac.

Nu sunt impotriva noutatii, dar e bizara motocicleta postata de Nautilus. Sau ... cine stie? Oi fi eu prea conservator?

motoreta asta e so gross! am vazut video-ul mai de demult. never liked!

E urata bah !!!...a mea e cea mai frumoasa ;)

Asa Valica, pune-i tu la punct :))

Eu propun "La Calinescu" pe Piscului vis-a vis de Polivalenta - mancare buna, ieftina berea/vinul la fel atmosfera ok.

Plus ca ne vor trata f. bine ca si grup mare - stiu din experienta. La VOT!!

Eu scap maine la 8, daca sunteti prin centru apar, pana la polivalenta ma mai gandesc, in functie de cat de obosit sunt. Oricum, va sun.

Eu propun "La Calinescu" pe Piscului vis-a vis de Polivalenta - mancare buna, ieftina berea/vinul la fel atmosfera ok.

Plus ca ne vor trata f. bine ca si grup mare - stiu din experienta. La VOT!!

eu as merge. numai ca e mai greu de ajuns acolo... nu ai metrou, trebuie taxi. cum vrea lumea :D