Sari la conținut

Bikes on Ice 2009


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 174
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

PREZENT ! ... ca si anul trecut, sper sa nu fie zapada atat de mare sa nu pot veni cu motoru.... da tinand cont ca anu trecut am ajuns si pe viscol... ce mai conteaza....

Astept sa bem un vin fiert in jurul foculuin de tabara .... :o

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clubul Road Patrol va ureaza "La multi ani!" si va invita la Bikes on Ice sa ciocnim o cana de vin impreuna.

Locatia intrunirii: Cabanele Dorulet, Muntii Retezat.

Data: 20 - 22 februarie 2009.

Detalii in curand.

post-8130-1231444088_thumb.jpg

 

 

grozav!rezervari?!sa nu-mi faceti ca anul trecut cand mi-am facut rezervare si cand am ajuns ramasesem pe afara!!!sau sa-mi iau si cortul preventiv?!!!!

..aduc si eu vin de fiert!!!!....abia astept sa ma impiedic de plosca lui berchez!!! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Semnez condica si anul acesta. De cand astept intrunirea asta.

 

FanFane:

Uite niste poze de anul trecut, ca sa iti faci o idee despre locatie, altitudine, vreme in perioada aceea a anului:

http://s251.photobucket.com/albums/gg319/m...?albumview=grid

 

Din drumul Otelu Rosu - Hateg, se face la dreapta spre Clopotiva si apoi se merge spre barajul de la Raul Mare din Retezat. Mai sus de baraj, daca tii drumul forestier ajungi in Poiana Pelegii, punct de acces in P.N. Retezat. E o zona f. pitoreasca.

Cei care veti veni anul acesta, musai la plecare sa va opriti in Clopotiva si sa va faceti de cap cu clatitele locului. E un restaurant in sat. Il stie toata lumea, chiar daca e un pic ascunsa locatia.

Clatitele astea sunt renumite in zona Banatului.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluti,

veniti in numar cat mai mare sa iasa distractia, referitor la cort, va puteti aduce si cortul pentru ca si anul trecut sa stat si cu cortul si nu a fost nici o problema, doar ca principala conditie este sa nu aveti sac de dormit si cort de "metro" si ceva mai multe haine groase. Nu va relatez din povestirile altora ci din experienta proprie, anul trecut fiind unul dintre cortisti, plus ca pentru incalzire exista suficient "combustibil" de prune si struguri asa ca nu exista nici o problema. Sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grozav!rezervari?!sa nu-mi faceti ca anul trecut cand mi-am facut rezervare si cand am ajuns ramasesem pe afara!!!sau sa-mi iau si cortul preventiv?!!!!

..aduc si eu vin de fiert!!!!....abia astept sa ma impiedic de plosca lui berchez!!! :o

 

 

poti sa-ti iei si cortul, dar doar daca ai sac de dormit de iarna deoarece '' iarna , nu-i ca vara '' :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru rezervari sunati la Radu - 0723561389

 

ATENTIE!

Persoanele care fac rezervari trebuie sa confirme rezervarea cu 3 zile inainte altfel se anuleaza.

Asta pentru a evita situatiile neplacute de a tine locuri pentru persoane care nu mai vin in timp ce alti doritori nu au loc de cazare.

 

Locuri, sunt in jur de 140 din care:

- 100 in paturi: 20RON/loc/noapte

- 40 in incaperi incalzite(holuri) fara pat: 10RON/loc/noapte (va trebuie o saltea sau macar un izolir)

 

Pentru cine doreste sa doarma la cort, se va amenaja un loc special, adica ferit de vant si ninsori. Patronul ne-a promis ca va monta si acolo o soba...

Editat de Blaster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...desi inca e devreme sa ma pronunt, as veni si eu!...anul trecut am ratat intrunirea deoarece am fost plecat din tara!..anul asta sper sa fiu acasa!...emil, un loc linga tine te rog!..asta daca ai de gind sa dormi la patutz!..daca nu, un loc pe soba!.. :o

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clubul Road Patrol va ureaza "La multi ani!" si va invita la Bikes on Ice sa ciocnim o cana de vin impreuna.

Locatia intrunirii: Cabanele Dorulet, Muntii Retezat.

Data: 20 - 22 februarie 2009.

Detalii in curand.

post-8130-1231444088_thumb.jpg

emile si tu achim sante ti de nota cea mai mare cum pot sa nu vin dar promit sa nu mai pazesc complexul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

emile si tu achim sante ti de nota cea mai mare cum pot sa nu vin dar promit sa nu mai pazesc complexul :D

 

Salutare de la Hunedoara , daca faci rezervarea din timp si organizarea e ok , speram ca nu vei mai pazi complexul, totusi sa iti iei sac de dormit si o patura , in caz de forta majora , te bagam la noi in camera :)

 

Hai ca ne vedem la BIKES ON ICE 2009 !!!

 

 

 

 

 

 

 

RESPECT______ACHIMOTO_______FREE BIKERS HUNEDOARA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de la Hunedoara , daca faci rezervarea din timp si organizarea e ok , speram ca nu vei mai pazi complexul, totusi sa iti iei sac de dormit si o patura , in caz de forta majora , te bagam la noi in camera :)

 

Hai ca ne vedem la BIKES ON ICE 2009 !!!

 

voi nu santeti normali ....ne vedem la o cana cu vin promit o VADRA =10 litri nr 1

 

 

 

 

RESPECT______ACHIMOTO_______FREE BIKERS HUNEDOARA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: aloooo ........, organizatorilor !

sunteti convinsi ca va ramane pretul de cazare acelasi pana in februarie, voi vedeti cat s-a facut euroiul, chiar puteti sa jurati ca nu schimbati pretul ????? :)

 

cine vine din Bucale calare, sa tinem legatura (exclus conserve) !

Bafta ...... :D

Editat de Vulturul argintiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: aloooo ........, organizatorilor !

sunteti convinsi ca va ramane pretul de cazare acelasi pana in februarie, voi vedeti cat s-a facut euroiul, chiar puteti sa jurati ca nu schimbati pretul ????? :)

 

cine vine din Bucale calare, sa tinem legatura (exclus conserve) !

Bafta ...... :D

 

 

salutare la multi ani nu te speria preturile acolo raman ne mai gindim la mers ca daca e zapada pe jos e rau vedem cum e timpul Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: aloooo ........, organizatorilor !

sunteti convinsi ca va ramane pretul de cazare acelasi pana in februarie, voi vedeti cat s-a facut euroiul, chiar puteti sa jurati ca nu schimbati pretul ????? :D

 

cine vine din Bucale calare, sa tinem legatura (exclus conserve) !

Bafta ...... :banana:

 

 

Stai linistit, ce am afirmat asa ramane. Nu ne temem nici de euro, nici de alte bazaconii, "numai de cer sa nu caza pe noi", vorba dacilor... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa....preturile se mai fac si in RON nu doar in Euro incat sa depindem toti numai de euro.

E ok ca ai intrebat...dar daca organizatorii au facut anuntul oficial..au dat detalii cu privire la locurile existente...crek e normal ca ei sa fi vorbit deja cu cabanierul si au stabilit deja detaliile organizarii.Nu?In plus de 3 ani de zile de cand e intrunirea...s-au tinut de cuvant tot timpul.

 

So see u at Bikes On Ice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit meniul care va fi:

- vineri seara cina: -tocanita din carne de porc cu cartofi natur si salata de varza

-clatite

pret -14 lei

- sambata dimineata mic dejun : -sendvici cu sunca

-sendvici cu salam

pret -6 lei

-sambata pranz : -ciorba taraneasca de porc

-fasole la cazan cu ciolan si muraturi

pret 14 lei

-sambata seara cina : -sarmale -pret 6 lei

-virsli si cremvursti cu mustar - pret 8 lei

-dminica dimineata mic dejun : - sendvici cu snitel de porc

- sendvici cu carnaciori

pret 6 lei

 

Ne-ar ajuta mult sa stim cam cater persoane doresc sa se inscrie pentru mancare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...