Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. interesant numa ca mai e deschis un topic pe acesta tema :-L shi, minune, e chiar in aceeashi sectziune a forumului unde ai postat tu
  2. BUCUREÂŞTI, 25 iul Premierul Călin Popescu Tăriceanu are un picior rupt Âşi este rănit Âşi la o mână, starea lui nefiind însă gravă, au declarat, marți, pentru MEDIAFAX, surse oficiale. Conform surselor citate, primul-ministru s-a rănit într-un accident cu motocicleta pe DN1. Premierul a fost transportat la Spitalul Elias, unde i s-au acordat îngrijiri medicale, însă nu a fost necesară spitalizarea sa, au precizat aceleaÂşi surse. Până la ora transmiterii acestei Âştiri, Guvernul nu a făcut niciun comentariu. (Departamentul Eveniment; eveniment@mediafax.ro)
  3. cred ca mai ieftin e cu cargus vroiam eu sa duc scuterul meu la galatzi de la bucureshti acu un an shi era 900.000 parca la cfr. dar de la gara pana acasa te plimbi, cargusul il aduce in fatza casei
  4. un pic de asfalt daca mai era era ok, de fapt mai mult asfalt, da banii de asfalt s-au dus pe vilele lu oprishan am facut numai slalom printre gropi intre focsani si lepsa. soarele ala palid era ok pt ca eram imbracat in piele din cap pana in picioare --------------------- poze V -- shi ultimele
  5. da un mail shi-tzi trimit eu manualul complet pt shadow vt 600 c numa ca e in portugheza, da te descurci
  6. frumos, DAR sectziunea asta a forumului se cheama: Imagini din excursiile pe 2 roti SO
  7. mp3 player la urechi de ce sa stresezi lumea cu manele??? :-L
  8. ba cere inregistrarea lor la primarie cu ce o faci??? pe ochi frumoshi?? :-L
  9. la mine a pornit ventilatoru la vro luna dupa ce l-am luat, dar nu era asha cald!!! acum merge non stop la ore de varf shi in trafic aglomerat!
  10. dead_man_walking

    2007 Hd Models

    daca nu shtii siteul, incearca cu prezentarea e facuta in flash, asha ca tre un program pe care nu-l am ca sa extrag pozele intra pe siteul lor shi o sa le vezi prea noi ... la pretz!!!
  11. te duci la rar, faci identificarea, iei numere normale shi carnetu cu tine cand pleci la plimbare :lol:
  12. se fac ray de aici de pe forum shi-a omologat rs-ul de 50 cmc cu schimbator ca moped la rar ca sa poa sa circule fara carnet!!! deci nu ar trebui sa ai probleme!!!
  13. asha mai merge s-o stapaneasca sanatoasa!!!!
  14. omologarile se fac individual, adica te duci cu scuterul la rar sa-tzi faca omologarea nu potzi folosi omologarea altui scuter pentru ca nu are nici o valoare pentru scuterul tau
  15. pe louis nu au modelul asta in baza de date am dat cautare shi nu este nici un raspuns nici cu steed, nici cu vlx
  16. nu am gasit dupa : STEED!!! nu mai arealte litere shi cifre in denumire??? de ex: vt 600???
  17. ai putea sa incepi cu completarea profilului aici pe motociclism.ro
  18. pai S&S fac motoare pentru choppere in general!!! d-aia cuplul maxim se obtzine la turatzii asha mici
  19. Not Found The requested URL /targu/DSC_8987_resize.JPG was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
  20. io cu stress nu am facut nimic iar jupiterul meu arata mai bine :lol: mai intreaba shi alta lume!!!! spor la vanzare ca nu am chef de discutzii inutile!!!
×
×
  • Creează nouă...