Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doamne Iarta-I pe Luky. Fazek, Timi si pe toti ce-i plecati dintre noi!

Sa le fie tarana usoara!

 

 

Familiile lui FazĂŠk si Timi va multumesc tuturor, celor care si-au adus aminte de ei si le-au aprins o lumanare, atat pe Borsului, cat si in cimitir. Totodata le multumesc si celor de la clubul moto Mc Hawks Bihor pt.articolul publicat in Bihari Naplo / 04.11.2008.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Iarta-I pe Luky. Fazek, Timi si pe toti ce-i plecati dintre noi!

Sa le fie tarana usoara!

 

 

Familiile lui FazĂŠk si Timi va multumesc tuturor, celor care si-au adus aminte de ei si le-au aprins o lumanare, atat pe Borsului, cat si in cimitir. Totodata le multumesc si celor de la clubul moto Mc Hawks Bihor pt.articolul publicat in Bihari Naplo / 04.11.2008.

Odihneasca- se in pace...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minori pe scuter, loviți de autoutilitară

Accident grav de circulație pe bulevardul Decebal. Doi minori, care circulau regulamentar pe un scuter, au fost loviți din plin de Âşoferul unei autoutilitare. Martorii susțin că tinerii s-au accidentat la cap Âşi la coloană...

 

 

miercuri, 5 noiembrie 2008 - 15:16

 

 

 

Miercuri, 5 noiembrie, în jurul orei 14:30, s-a produs un grav accident de circulație la intersecția Decebal cu Vlădeasa. Ambele autovehicule circulau în aceeaÂşi direcție de mers înspre Grădina Zoologică. ÂŞoferul autoutilitarei a vrut să schimbe direcția de mers Âşi a virat dreapta, de pe Bulevardul Decebal, unde circula pe banda a doua, spre strada Vlădeasa, fără să calculeze corect distanța dintre el Âşi scuterul care circula pe banda întâi. Astfel, scuterul a fost lovit din plin Âşi pasagerii au fost grav accidentați. Din spusele martorilor, se pare că este vorba despre doi minori, o fată Âşi un băiat; băiatul a fost lovit la cap, în timp ce fata s-a accidentat la coloană.

 

 

576177P1360091.JPG

 

576181P1360095.JPG

 

576185P1360099.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accdent cu cu honda acum jum d ora in fata la electrica.Scenariul bine cunoscut..conservarul ia taiat calea :disappointed: ,va da ti seama din pozmatociclistul nu a patit nimik..doar schioapata

 

mii cunoscut numaru nu e cumva motociclistul ala care are jumatate de fata "arsa" sau ce stiu eu si cu plete? ...

 

sau poate o fi ceva vecin de la bunicamea nu stiu undeva pe Italiana locuieste daca e el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mii cunoscut numaru nu e cumva motociclistul ala care are jumatate de fata "arsa" sau ce stiu eu si cu plete? ...

 

sau poate o fi ceva vecin de la bunicamea nu stiu undeva pe Italiana locuieste daca e el...

 

 

nu avea nimica pe fata, era un baiat pe la 30 d ani mi se pare mai plinut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accdent cu cu honda acum jum d ora in fata la electrica.Scenariul bine cunoscut..conservarul ia taiat calea :disappointed: ,va da ti seama din pozmatociclistul nu a patit nimik..doar schioapata

Da pe la 16:50,cand am trecut pe acolo banda doi era blocata, si era salvarea care-i acorda primul ajutor.Bine ca nu a patit nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibil mah cat de idiot putea fi soferu sa nu`l vada?

 

oooooooo da bajeeee borduri dalea in tot orasu `tui in gura mami lor

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo e benzinaria aia.. si tot timpu intra si ies acolo.. mai e o interesectie la 50 de m mai jos care e la fel...si acolo ies la intimidare...

ochii in 5 in oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo e benzinaria aia.. si tot timpu intra si ies acolo.. mai e o interesectie la 50 de m mai jos care e la fel...si acolo ies la intimidare...

ochii in 5 in oras.

 

la electrica a vrut sa intre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu a patit mai rau, motoru' l-am vazut mai tot timpu parcat pe Horea si de fiecare data il admiram cand treceam pe acolo, ca nici yo nu stau departe, si-mi ziceam cand o-i da Jawa asa ceva de oras,mi-oi lua! Sanatate multa motociclistului! si BORDURI IN TOT ORASU' E NECESAR CONTRA IDIORILOR SI TAXIMETRISTILOR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In perioada asta a anului este cel mai periculos cu moto. Mai ales seara cand este mai frig, vizibilitate proasta, etc. cauciucurile nu au aderenta buna, nu se pot incalzii la temperatura de lucru si din acest caz si franarea este mai dificila.

Sfatul meu este ca daca chiar va mananca sa iesiti pe frig sa faceti ziua intre orele 11-16 si sa conduceti f. prudent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...