Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

tu?

bine ca mai poti sa scrii aici,inseamna ca nu-i foarte grav,sau..

motoru,l-ai rupt,alcineva o patit ceva?

eu is ok

motoru e polizat pa partea stanga

in rest ok

ms

 

ceva tura? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu is ok

motoru e polizat pa partea stanga

in rest ok

ms

 

ceva tura? :laugh:

 

-ok,ma bucur,da cum so intimplat,ceva poze?

-o tura poate restu ca io mai am 16 zile de "pedeapsa"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-ok,ma bucur,da cum so intimplat,ceva poze?

-o tura poate restu ca io mai am 16 zile de "pedeapsa"

eu eram culcat pe asfalt si tel spar nu am putut face poze

 

despre accident...... dp ce dau declaratia la politie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu eram culcat pe asfalt si tel spar nu am putut face poze

 

despre accident...... dp ce dau declaratia la politie

 

eu am poze...dar are drept de autor pe ele alexanderraz. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum te simti mosule? Totu' ok? pune mina si fa mobra sa iesim la forja :laugh: .

is k

mobra cred ca dureaza vreo luna

iesim

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

is k

mobra cred ca dureaza vreo luna

iesim

ms

 

las bro, ca fieratania se repara, si nu e lovita rau oricum, bine ca tu esti ok, putea fi mai rau.

ne-ai dat oarisce emotzii aseara, noroc ca ai oase tari, dar de, bucurestean, asta are 9 vietzi... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol :) ai incercat iara wheelie ? si ai prins vobla cand ai pus fatza jos? :laugh:

am amortizor de voblaj

m-am crezur superman

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala cu tirul, nu era oare domnu raita - suparat pe scuteristi?

 

nu,nu :D ,n-am fost io :lol: ,stati linistiti,nu-s io spaima linguritelor :lol: :lol: :lol: :laugh: :) :P :( :D :D :D :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am crezur superman

 

eu cred ca te-ai crezut superman si batman la un loc

oricum ma bucur ca nu ai patit mai mult

 

P.S: imi verifici franele?

:lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi motocicliÂşti au murit în week-end

BACIU. Un tânăr motociclist de 25 de ani Âşi-a pierdut ieri viața în localitatea Baciu, după ce s-a izbit violent de un autoturism.

 

C. Sergiu Mircea Ionut, de 28 ani, din localitatea Baciu, în timp ce conducea autoturismul marca Peugeot 407 din direcția Cluj-Napoca spre Zalău, în localitatea Baciu nu s-a asigurat corespunzător la efectuarea virajului la stânga Âşi a intrat în coliziune cu motocicleta marca Yamaha condusă de către M. Remus Sven, de 29 ani, din Cluj-Napoca, care efectua manevra de depaÂşire. Impactul a fost aÂşa de puternic încât tânărul a intrat prin geamul maÂşinii, Âşi-a fracturat coloana vertebrală Âşi a murit pe loc. ?ÂŞi autoturismul Peugeout Âşi motociclistul mergeau în aceeaÂşi direcție. ÂŞoferul autoturimului a semnalizat să intre în curte, nu s-a asigurat Âşi din spatele lui a venit motociclistul care a intrat în plin în geamul din față stânga de la Âşofer. A murit pe loc?, a declarat subinspectorul Mircea Rotar, din cadrul Serviciului Poliției Rutiere Cluj. ÂŞoferul maÂşinii a fost transportat de urgență la spital, însă pentru tânăr a fost prea tîrziu. Tatăl Âşoferului autoturismului a declarat că fiul lui încerca să intre cu maÂşina în curte în momentul producerii tragediei Âşi că în acestă zonă mulți motocicliÂşti merg cu viteză foarte mare. ÂŞoferul riscă acuma închisoare pentru ucidere din culpă. Un alt motociclist Âşi-a pierdut ieri viața într-un accident care a avut loc la Turda. Cristian Daniel M., de 21 ani, din Alba Iulia, conducea o motocicleta marca Yamaha, între localitățile Turda si Unirea, când a depăÂşit neregulamentar o coloană de maÂşini, a intrat în coliziune cu o Dacie care a efectuat un viraj la stânga.

 

http://www.bihon.ro/stiri/cluj/articol/doi...080511-04271765

 

 

 

Exact asa mi-a taiat si mie ieri calea in fata la Bunexim unu care vroia sa-ntoarca.

Editat de Avent
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi motocicliÂşti au murit în week-end

BACIU. Un tânăr motociclist de 25 de ani Âşi-a pierdut ieri viața în localitatea Baciu, după ce s-a izbit violent de un autoturism.

 

C. Sergiu Mircea Ionut, de 28 ani, din localitatea Baciu, în timp ce conducea autoturismul marca Peugeot 407 din direcția Cluj-Napoca spre Zalău, în localitatea Baciu nu s-a asigurat corespunzător la efectuarea virajului la stânga Âşi a intrat în coliziune cu motocicleta marca Yamaha condusă de către M. Remus Sven, de 29 ani, din Cluj-Napoca, care efectua manevra de depaÂşire. Impactul a fost aÂşa de puternic încât tânărul a intrat prin geamul maÂşinii, Âşi-a fracturat coloana vertebrală Âşi a murit pe loc. „ÂŞi autoturismul Peugeout Âşi motociclistul mergeau în aceeaÂşi direcție. ÂŞoferul autoturimului a semnalizat să intre în curte, nu s-a asigurat Âşi din spatele lui a venit motociclistul care a intrat în plin în geamul din față stânga de la Âşofer. A murit pe loc”, a declarat subinspectorul Mircea Rotar, din cadrul Serviciului Poliției Rutiere Cluj. ÂŞoferul maÂşinii a fost transportat de urgență la spital, însă pentru tânăr a fost prea tîrziu. Tatăl Âşoferului autoturismului a declarat că fiul lui încerca să intre cu maÂşina în curte în momentul producerii tragediei Âşi că în acestă zonă mulți motocicliÂşti merg cu viteză foarte mare. ÂŞoferul riscă acuma închisoare pentru ucidere din culpă. Un alt motociclist Âşi-a pierdut ieri viața într-un accident care a avut loc la Turda. Cristian Daniel M., de 21 ani, din Alba Iulia, conducea o motocicleta marca Yamaha, între localitățile Turda si Unirea, când a depăÂşit neregulamentar o coloană de maÂşini, a intrat în coliziune cu o Dacie care a efectuat un viraj la stânga.

 

http://www.bihon.ro/stiri/cluj/articol/doi...080511-04271765

R.I.P. tuturor ...vazusem la stiri ... nasol rau :lol:

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in Salonta a murit unu cu un cbr 600 cumparat proaspat numa il cumparase pt baiatul lui....Nu a avut carnet tipul si nici macar o casca cat de act pe cap....s-a izbit de semanlizarile de acle ferata si a murit pe loc.Faza cea mai nasoala ca baiatul lui a vazut tot si e in soc.Acuma cine e de vina.?nasol....Pacat de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibil cate decesuri... se pare ca intradevar motocicleta iti da aripi daca nu esti atent. :lol:

daca doar pe judet au fost 2 decesuri.E socant ce rating avem.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...