Sari la conținut

Postări Recomandate

Gionata Nencini e de o vreme argumentu pe care l folosesc in discutii cu "mari motomobritji", expertzi in ale trasului de ghidon pe 2 rotzi :love:)

Da, saracu, n-a avut bani de BMW strutocamila, si face mapamondul cu gioarsa aia de Transalp din 1987... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, saracu, n-a avut bani de BMW strutocamila, si face mapamondul cu gioarsa aia de Transalp din 1987... :love:

 

da, putea sa-si ia si el unu' d-ala minunat din 2008. scuze bogdan, nu m-am putut abtine :)

Hai un an nou mai bun va doresc la toti, macar atat cum vi-l doriti fiecare. La multi ani si mahmureala scurta si usoara!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, saracu, n-a avut bani de BMW strutocamila, si face mapamondul cu gioarsa aia de Transalp din 1987... :D

 

 

da saracu' :D ba nebun esti ma ! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa stie toata lumea, e aproape 100% sigur, majoritatea votantilor sunt de acord cu locatia

Transalp Meeting Romania 2010.

 

Detalii aici:

 

http://www.transalp.ro/forum/transalp-meet...-60.html#p10079

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Daca este cineva interesat ... a fost comandat in toamna ... neonorata comanda ... apoi am comandat scut touratech care a venit in iarna ... apoi saptamana trecuta a venit si crashbarul comandat in toamna si nu prea merg impreuna.

Este nou, doar scos din punga.

 

Modelul este ca mai jos.

TN366.jpg

 

Pret: 100 eu.

 

Numai bine,

Paul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

stie cineva dc discurile de frane de la TA modelul 94-96 se potrivesc cu TA 97-99 :lol: ( cu exceptia faptului ca are 2) ?

 

nu de altceva, dar am gasit in sua mult mai ieftin ca la louis (cu transpotr cu tot si placute incluse).

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

stie cineva dc discurile de frane de la TA modelul 94-96 se potrivesc cu TA 97-99 :lol: ( cu exceptia faptului ca are 2) ?

 

nu de altceva, dar am gasit in sua mult mai ieftin ca la louis (cu transpotr cu tot si placute incluse).

 

multumesc

 

 

:lol:

 

da-ne si noua un link...daca se poate.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

stie cineva dc discurile de frane de la TA modelul 94-96 se potrivesc cu TA 97-99 :lol: ( cu exceptia faptului ca are 2) ?

 

nu de altceva, dar am gasit in sua mult mai ieftin ca la louis (cu transpotr cu tot si placute incluse).

 

multumesc

Nu se potrivesc.

Cel singur e mai mare decat cele doua.

 

Asta e discul pt 1987 - 1996

post-7046-1264753917_thumb.jpg

Asta e discul pt 1997 - 1999

post-7046-1264753949_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU, nu se potriveste la modelele cu 2 discuri - 1997 - 1999.

 

90 de dolari. la care adaugi cel putin 30 de dolari taxe postale, si 16%TVA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Cu bucurie va anunt ca saptamana trecuta am achizitionat si o Honda Transalp, asadar voi intra in clubul vostru.

Pana in prezent am facut numai hard enduro, iar pe sosea intram numai de acasa si pana la iesirea din oras, spre munte.

Am decis sa iau transalp deoarece am nevoie de o motocicleta cu care sa ies cu sotia in weekend la scurte plimbari prin imprejurimi(cand ma duc cu baietii pe munte ramane tot singura si in felul acesta sper da inpac si capra si... sotia :lol: ).

Alegerea am facut-o dupa ce am citit intreg topicul, cu toate ca nu am incercat niciodata un transalp, nici chiar pe cel cumparat deoarece era zapada mare(l-am examinat doar dpdv tehnic si estetic.

Motocicleta este din 1990 si a fost adusa din Italia si inmatriculata in Aprilie 2009. Cel ce a avut-o era fan sport-touring si pentru ca nu i-a placut, a facut putini km cu ea si apoi s-a decis sa o vanda. Bordul arata 60.000Km iar dupa cum arata si functioneaza, cred ca e posibil sa fie reali. Sper ca nu va avea aceiasi soarta si la mine.Despre pret nu vreau sa vorbesc, pentru ca a fost unul jenant de mic - zic eu. Astept sa se incalzeasca putin si am sa-i fac o revizie generala.

Acestea fiind spuse va urez numai bine! :disappointed:

post-52858-1265051698_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...