Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

cand mai va intalniti? vin si eu :burnout:

Salut Alex!! Ne intalnim in fiecare joi la 18:30 la McDonalds Brancoveanu!! :cheers:

John

 

--- Mesaj completat în 13 Nov 2007 12:37 -------------
Au fost deschise niste conturi pentru Mishu, le puteti gasi in topicul acesta.. De asemenea, nu s-a terminat cu donarea de sange, mai ales pentru ca destul de multi sunt respinsi pentru ca nu indeplinesc conditiile, asa ca daca va simtiti in stare, va rog sa faceti si acest gest.. Gasiti informatii despre asta in posturile de mai sus..

 

Cu ajutorul financiar putem rezolva mai simplu sau mai complicat: mie, spre exemplu, mi-e usor sa trec sa depun prin card in cont, si mi-e si mai usor sa ma vad cu Ina (Merenptah, e prietena foarte buna cu Mishu) sau cu mama baiatului.. Deci asta ar fi o optiune (pentru cine nu are incredere in mine, poate sa depuna banii el/ea insusi/insasi)..

 

O alta optiune ar fi ca maine la Arc (cine o sa vina, daca e vreme frumoasa, eu trec si pe acolo) sa facem o cheta si, eventual, sa-i dam banii pe loc Inei (o voi aduce in "carca" offizierului - repet, daca vremea tine cu noi!!)..

 

O a treia optiune ar fi ca joi, la Mc, sa facem cheta, iar cineva sa rezolve cu banii - ori sa ii depuna in cont, ori sa ii dea Inei sau mamei baiatului..

 

A patra optiune, desigur, e ca fiecare sa faca asa cum ii dicteaza ratiunea.. Tineti minte, totusi, ca nu conteaza suma depusa - nici o casa nu e construita dintr-o singura caramida mare, ci din multe mici..

 

Va rog sa lasati un mesaj aici, daca sunteti sau nu de acord, si care e varianta pe care o preferati, ca sa intocmim o lista.

Multumesc,

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Luam si umbrelele cu noi ?

Merg cu foarte multa atentie, dar ploaia nu ma opreste.. nu stiu daca voi trece in seara asta pe la Mc, poate doar daca merg spre casa direct de la munca..

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, nici eu, pentru ca sunt in "runda a II a" de cautat mobila de bucatarie. Oare cate runde or mai fi pana ajungem s-o cumparam ? Apropo, are cinexa idee cum se pot "ascunde" aceste depozite astfel inca sa ramana doar unul singur, eventual si aproape de casa. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum ii spuneam lui John azi, m-am mutat si je la Eroii Revolutiei, la cativa metri de Flanco. Mai primiti un pui de om la gramada? :hug:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone, cum iti zisei, esti binevenita in modestul (deocamdata) nostru club!! :lol:

 

Si iarta-i pe baieti, au intentii bune, dar nu te "cunoaste".. :D

:cheers:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ralucone eu stau fix in spatele

magazinului FLANCO.

Si esti primita cu mare caldura de BERCENARII ,daca ai spiritu moto in sange !!! :lol:

 

 

Oho, e la spirit de vreo doua generatii incoace transmis. Momentan capra e inca pending, dar se pare ca se rezolva in sfarsit luna asta :D

 

Momentan ma acomodez cu zona, gps-ul meu natural e putin cam debusolat, dar se adapteaza in timp. :D

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dau de baut la minori. Regula casei :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nelimitat. Incepe sa-mi placa zona :D Cel mai mult imi place de vecinul alcoolist care si acum imi urla pe hol ca-i inund baia (desi sta pe acelasi palier cu mine si ne mai separa si liftul) si fetele de la OMV, m-am dus sa-mi iau tigari si nu au putut sa ma serveasca, deoarece redeschideau la orele 24:00. Era 23:54... :D

 

@john, "vecine", ar fi bine sa dai cu semnatura la Ursu joi seara, se anunta iar duet Pantera & Orl... desigur, anuntul este valabil pentru Bercenari, per ansamblu :cheers: :lol:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff, nu mai tineai minte. Nu cred c-o iert pe-asta prea curand. Poate dai si matale cu semnatura joi seara la Ursu, esti muzician si un ochi critic nu strica... :lol: ...pardon, o ureche critica. :cheers:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta ne cunoastem si cu Ralucone ? Chiar daca nu are moto este asteptata sa vina ! Si mentionam ca mai sunt si fara motoare printre noi, si care mai vin cu masinile. 18.30h fix, si-un pic :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh, unde, mai precis? New here in zona, need assistance, reper, ceva :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca n-am, e comandata si e pe vine, nu stiu cat de indicata ar fi totusi pe sport/sport-touring, am doi plamani si intentionez sa-i tin pe amandoi :D

 

vin de la Universitate oricum, ideea e sa-mi spuneti unde e maretul loc de intalnire :D :cheers:

 

@catalin, bine c-ai scris "cuplata" si nu "cu plata", cum mai fac unii, buni prieteni de altfel... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...