Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Sa le luam pe rand. Cu fata, doamna, sotia etc nu am nimic, ma gandeam doar sa ajut. Ne gasesti la iesirea de la statia de metrou Brancoveanu. Pe doamna cu apartamentul am sunat-o, am vorbit cu ea, nu esti la curent. La mac stam pana pe la 19.30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa le luam pe rand. Cu fata, doamna, sotia etc nu am nimic, ma gandeam doar sa ajut. Ne gasesti la iesirea de la statia de metrou Brancoveanu. Pe doamna cu apartamentul am sunat-o, am vorbit cu ea, nu esti la curent. La mac stam pana pe la 19.30.

 

Aoleu nu doamna si nu sotie, nu ma injura :lol: Multumesc anticipat, insa azi nu voi ajunge nici eu, tocmai ce-am primit comenzi noi :D insa joia viitoare, promit :D :cheers: SAU care aveti drum la Ursu dupa 8:30, come join the dark side of karaoke :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :lol: v`ati laudat toti ca veniti , ca faceti , ca dregeti si nu am fost decat 5 motociclisti .... asteptam sa te intalnesc ralucone ... dar apo am aflat ca nu ai motocicleta , nici macar casca :D :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vici, pai da, copilu', asta aflai si daca te uitai in stanga mea, sub avatar, unde la motocicleta scrie "comin'", adicatelea e pe vine. E un pic mai complexa povestea si mi-e ca esti prea fraged sa o intelegi, fiind una mai complexa. In schimb cu draga inima ne-om vedea joia viitoare, cand cu putin noroc imi voi termina proiectele la timp si voi incerca totusi sa iti explic de ce motoreta mea e inca "pe vine". Unii mai si munceste dupa ora 18:00, din pacate. Nu stiu ce te asteptai de la mine, sincer. Sper ca nu te-am "dezamagit" prea tare prin faptul ca hopa, nu am nici motocicleta si huai! Nici casca... :lol: Ti-am mai zis eu, fa-ti temele inainte sa scoti limba la cineva. :D :D

 

Hai noroc :cheers:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am ajuns si eu, dar nici urma de Ralucone... :lol:

 

Am parcat conserva dicolo de intersectie ca sa fiu sigur ca nu stau 1000 de ani la iesirea din MC si am dat o fuga pana la baieti. Din pacate asa este cum spune Vici. Nu au fost decat vreo 5-6 persoane, din care 2 "pe jos". Eu si Mishu. Pe John l-am inteles pentru ca stiu problema lui de pe celalta forum, apoi am plecat. De ceilalti nu stiu, eu cel putin am fost in trecere si am baut o cola de MC si apoi am plecat pt ca ma asteptau zugravii.

 

Ralucone, baga-te din cand in cand si pe celalat forum ca sa fii in tema cu noutatile, cu intalnirirle bercenarilor, etc. Nu ai nimic de pierdut, plus ca sunt si vreo 6 bercenare inscrise acolo... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Cataline, nu am mai ajuns la intalnire pentru ca mi-au pus trei comenzi noi pe birou la fix ora 17:05. :lol: D'alea cu "A.S.A.P." trecut la deadline...

 

Am intrat pe forumul celalalt, astept sa-mi valideze si mie cineva contul, daca nu va e cu suparare :D Incerc sa tin pasul, of course :D

 

Toate bune :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ! Certati-va, aruncati vrajba intre voi, dati dovada ca oricine vine la noi va avea parte de mai rau (daca asta e inceputul), asa !

Sa vina dom'le cine vrea, cand vrea, sa stea cat vrea si apoi sa traga concluzii. Si sa vina cu casca, cu motor, sau fara casca, sau fara motor, sau sa nu vina deloc, sau sa vina mereu. Democratie ! Parca noi ne strangem acolo sa facem cunostinta cu castile si motoarele celorlalti ... Nici pe noi nu ne cunoastem, daramite pe altii. Oare nu ne strangem ca sa ne cunoastem pe noi insine mai bine ? Si chemati-va si prietenii, ca sa fim noi mai multi, ca am vb si ne fac astia statuie ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma cert, doamne fere', dar daca e vorba de statuie, cred ca joia imi scurtez in mod special programul la munca :D Mai Bercenari, diseara se implineste un an de Ursu's, cine vine sa semneze condica nitzel pe-acolo? Presimt un party sanatos, aseara a iesit superb seara de karaoke... :lol:

 

Toate bune

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da

ce zici "fete" de motorul meu???

raluk matale o arzi dubios pe la URSU!!!

f. tare de altfel poate te mutzi akolo !!!

multa lume lipsa joi !!! au fost ku tine??? la URS??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da

ce zici "fete" de motorul meu???

raluk matale o arzi dubios pe la URSU!!!

f. tare de altfel poate te mutzi akolo !!!

multa lume lipsa joi !!! au fost ku tine??? la URS??

 

Suntem multi care "o ardem dubios" pe la Ursu', mai am un pic si ma mut acolo de vreme ce am si facultatea la fix 20 metri mai "hacana". Intamplarea face ca asta seara s-a implinit un an de Ursu', a trebuit sa "pay our respects" omului care ne indulceste unele seri cu o crashma deosebita. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama, obligatoriu, ai?? :baldy: Noh bine, apar pe la un 7, za latest. Am ajuns la birou la 1 azi, deci mai devreme de 6 30 chiar nu pot pleca :baldy: See ya' there, folks! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

""Am intrat pe forumul celalalt, astept sa-mi valideze si mie cineva contul, daca nu va e cu suparare

Toate bune""

 

 

 

Vino diseara la 18,30 la Brancoveanu, la intrarea in parc si o rezolvam si cu :finger: problema... :baldy:

Editat de kytynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tarziu, domnu',. prea tarziu, multumesc celui care s-a ocupat cu validarea, apropo! :finger: pe la 7 ajung si eu, dupa indelungi negocieri cu superiorii :baldy: cica be there or be square :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine >>>> schimbare de plan.. astept un client cu nush ce lucrare sa bage in lucru si se pare ca tre' sa-i machetez ceva ca a ramas fara grafician acum, in preajma sarbatoilor cand sunt multe comenzi. Deci nu promit sa ajung... Ralucone, nu cred ca ajung nici in Bikers... ca am primit si ordin de la "colega" sa dau o fuga si pana in Cora si nu stiu cat stau p-acolo... :finger:

 

Asadar... distractie placuta si sa lasati fata in pace ca e super ok ! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratilor unde va intalniti ca as veni si eu, chiar daca nu sunt bercenar, ma primiti?

 

 

Daca vrei, vino si nu mai pune intrebari ca nu suntem vreo secta religioasa unde atragem minore ca sa le initiam in tantra (as vrea eu). Imi pare rau ca nu am vazut mai devreme postul tau. In fiecare joi ne intalnim la statia de metrou Brancoveanu, e o parcare acolo la iesirea din metrou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daca vrei, vino si nu mai pune intrebari ca nu suntem vreo secta religioasa unde atragem minore ca sa le initiam in tantra (as vrea eu). Imi pare rau ca nu am vazut mai devreme postul tau. In fiecare joi ne intalnim la statia de metrou Brancoveanu, e o parcare acolo la iesirea din metrou.

 

Daca nu ma insel, s-a modificat nitel locul de intalnire. Right? :)

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei, vino si nu mai pune intrebari ca nu suntem vreo secta religioasa unde atragem minore ca sa le initiam in tantra (as vrea eu). Imi pare rau ca nu am vazut mai devreme postul tau. In fiecare joi ne intalnim la statia de metrou Brancoveanu, e o parcare acolo la iesirea din metrou.

 

S-a marcat,insa Ralucone zicea ceva de locul de intalnire ca s-ar fi schimbat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone a prins si ea o frantura din schimbari, ca si ea e noua prin zona si e pui si nu dati cu pietre :D Da, deci mai multe detalii AICI :lol:

 

Adicatelea citez:

 

Locul si ziua si ora de intalnire au fost mutate pentru a servi participarii in numar mai mare membrilor. Tinand cont ca e din ce in ce mai frig si mai nimeni nu mai vrea sa mai vina la MacDonalds sa stea in frig pentru cine stie cat timp, au fost luate urmatoarele decizii.

- Vineri va fi ziua in care va avea loc intalnirea. Decizie a fost luata deoarece aceasta zi este urmata de weekend si nimeni nu o sa se mai grabeasca sa plece acasa la culcare pentru a fi odihniti pentru munca cum a fost pana acum.

- Locul s-a mutat la FOSTUL ALUNISULUI (atasata o poza cu locul)

- Intalnirea va avea loc la ora 19

In fiecare vineri vor fi minim 2 mese rezervate.

 

Apropo, nice to meet you pipal, cei care ati fost joi si nu numai. :lol: :)

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone a prins si ea o frantura din schimbari, ca si ea e noua prin zona si e pui si nu dati cu pietre :D Da, deci mai multe detalii AICI :lol:

 

Adicatelea citez:

 

Locul si ziua si ora de intalnire au fost mutate pentru a servi participarii in numar mai mare membrilor. Tinand cont ca e din ce in ce mai frig si mai nimeni nu mai vrea sa mai vina la MacDonalds sa stea in frig pentru cine stie cat timp, au fost luate urmatoarele decizii.

- Vineri va fi ziua in care va avea loc intalnirea. Decizie a fost luata deoarece aceasta zi este urmata de weekend si nimeni nu o sa se mai grabeasca sa plece acasa la culcare pentru a fi odihniti pentru munca cum a fost pana acum.

- Locul s-a mutat la FOSTUL ALUNISULUI (atasata o poza cu locul)

- Intalnirea va avea loc la ora 19

In fiecare vineri vor fi minim 2 mese rezervate.

 

Apropo, nice to meet you pipal, cei care ati fost joi si nu numai. :lol: :)

aici este o mica problema. Joi s-a vorbit sa rezervam cate 2 mese minim, dar azi s-a luat noua decizie ca intalnirea va fi schimbata pt vineri. Ca urmare, mesele vor fi rezervate pt vineri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici este o mica problema. Joi s-a vorbit sa rezervam cate 2 mese minim, dar azi s-a luat noua decizie ca intalnirea va fi schimbata pt vineri. Ca urmare, mesele vor fi rezervate pt vineri :D

..pai.. asta a zis si Ralucone.. :D

 

Lay off the booze, man!! :) :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...