Sari la conținut

PETRECERE DE MOTOCICLISTI


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

Intr-adevar, a iesit o petrecere pe cinste :laugh: ;) Aproape ca la o intrunire moto, au fost de toate...multe motoare ( 25-30 pe 2 roti + 1 ATV care a facut senzatie la sarit borduri), bere cat cuprinde, concursuri, rock, show de "acrobatie" .

Deja era pelerinaj acolo, veneau toti pustanii din cartier sa vada "freak show-ul" :what: La un moment dat s-a sesizat si o duba de "organe", dar deja terminasem cu show-ul pe motoare, inclusiv cu datul peste cap;) , asa ca n-au avut ce comenta.

Muzica am adus-o unii dintre noi in traista,banuiesc ca nu v-a displacut ACDC,Metallica si restul. :lool:

 

Don Leoncio , daca te intrebi unde iti sunt cd-urile, cauta in coburi la Shakira :P

 

Sorin, sa sytii ca la 6 dimineata cand ai venit tu mai erau vreo 6 motare de betzivani in spate in curte...betzivanii erau la nani ca plecau la Sinaia :lol: Am stat pana pe la 1-2 si am inchis sesiunea cu o alta bere.

 

Care ati fost si v-ati distrat, sa stiti ca si Ninja-Skija a purtat o parte din vina pt adunare, ea a gasit locatia si mi-a dat idei. :laugh:

 

 

Mai asteptam poze si...cred ca nu a fost ultima actiune a sezonului B)

 

Al dvs, AXA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

apropo de datul peste cap . . . .

 

s-au facut si vre-o doua filmuletze "didactice", pe care eu personal tare mi-as dori sa le revad (si nu cred ca sunt singurul), asa ca daca puteti, atasati-le pe topic sau dati un link la ele.

 

 

P.S. : petrecerea a fost BETON, incepand cu intalnirea si plecarea de la Arc si pana la plecarea mea pe doua piciare si ceva mai multe carari de la 1-2 noaptea :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni ... cine a indraznit sa puna mana pe casca Mariei Sale Baiazid?

 

Si a pus-o sub o scara? Lasand manusile pe masa ?

 

DECI SA FIE CLAR ... FARA GLUME CU MOTORU SAU ECHIPAMENTUL CA POT DEVENI BRUSC VIOLENT.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super, o petrecere pe cinste. Intradevar sper sa nu fie ultima din anul asta. Sper ca totusi la urmatoarea sa nu mai am iar probleme cu bateria. Noroc ca aveau motoristii scule sa desfac si eu IJ-ul, si multumesc si pe calea asta celor care m-au ajutat sa pot pleca de acolo pe doua roti. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super, o petrecere pe cinste. Intradevar sper sa nu fie ultima din anul asta. Sper ca totusi la urmatoarea sa nu mai am iar probleme cu bateria. Noroc ca aveau motoristii scule sa desfac si eu IJ-ul, si multumesc si pe calea asta celor care m-au ajutat sa pot pleca de acolo pe doua roti. B)

Man io m-am dus dupa Hanibal si cand m-am trezit pe la foisor ... nu m-am mai intors .. sorry eram pe rezerva.

 

M-am gandit io ca o faci acolo ca au toti scule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar fi placut sa ajung in Bucale la acest eveniment deosebit!!!

Poate data viitoare!!

Cat prinde ?

Cat consuma ?

Care e treaba cu actele ?

 

:laugh: :laugh: :lool: :lol:

 

Sounds familliar ?

 

:what: ;)

 

Ne-ai innebunit cu replica aia, de uneori am zis ca esti un robot sau un script B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat prinde ?

Cat consuma ?

Care e treaba cu actele ?

 

:laugh:  :laugh:  :lool:  :lol:

 

Sounds familliar ?

 

:what:  ;)

 

Ne-ai innebunit cu replica aia, de uneori am zis ca esti un robot sau un script  B)

N-ar strica sa mai vezi o data postul meu!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACDC,Metallica si restul. B) 

 

Don Leoncio , daca te intrebi unde iti sunt cd-urile, cauta in coburi la Shakira :what:

Mersi, metre, le-am gasit a2a zi (pe seara) iar ieri am trecut si le-am lasat la bar ca sa fie muzica pentru cand ne mai strangem.

Editat de Don Leoncio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc celor care m-au impins cu tot cu Tula(Dobrescu,baiazid si altii pe care nu-i cunosc).Sper sa devina o intalnire saptamanala.Numai bine! :what:

Cu placere....... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...