Sari la conținut

Suzuki Xf 650 Freewind (grup De Discutii)


Postări Recomandate

Dar cum arata fratele tau? :) Glumeam. Pana la urma nu e bai se poate dormi si la cort sau prin vecini. Eu va primeam pe toti dar daca Ducu e gras nu prea ne mai ramane loc....

 

 

PS: Unde este Alex? Nu vreau sa aud povesti de genu "nu mai are motor" :)

 

Probabil va aparea si el cu un Vstorm daca îi ajuta Dumnezeu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo ati intrat cu caprele la iernat ? ca io nu ma indur ... cand da un pic de sorinel eu ies vreo 50 -- 100 de km la plimbare. nu stiu parca nu im da mana sa o bag la somnic de pe acum.

cu respect

 

 

 

salutare, nu stiu daca v-a ierna motorul :) , astazi am dat o fuga pe valea muresului , valea Salardului si valea Galaoaia ( M-tii Calimani ).

pun si cateva poze

post-29370-1290886654_thumb.jpg

post-29370-1290886711_thumb.jpg

post-29370-1290886723_thumb.jpg

post-29370-1290886805_thumb.jpg

post-29370-1290886851_thumb.jpg

post-29370-1290886988_thumb.jpg

Editat de razvan12
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo ati intrat cu caprele la iernat ? ca io nu ma indur ... cand da un pic de sorinel eu ies vreo 50 -- 100 de km la plimbare. nu stiu parca nu im da mana sa o bag la somnic de pe acum.

cu respect

 

 

 

 

salutare, nu stiu daca v-a ierna motorul :P , astazi am dat o fuga pe valea muresului , valea Salardului si valea Galaoaia ( M-tii Calimani ).

pun si cateva poze

Frumoase poze bravo :) :) :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari

Pentru anul viitor ma inscriu si eu pentru Soveja.

Deasemeni putem oferi cazare si campare gratuita pentru toti pritenii motociclisti , la numai 5 km de Barajul Vidraru , trecatoarea de la cea mai mare altititudine din tara dintre Tara Romaneasca si Ardeal

Chiar daca am luat un Varadero XL 1000 , raman atasat de Freewind datorita modestiei sale(in raport cu performante )si a fiabilitatii de care da dovada . Trebuie tinut cont de faptul ca da maximum cu o singura persoana si sufera putin la sarcina mare (adica doua persoane).

Pentru cei interesati scot FreeWindul la vanzare - anul 1999 decembrie ; 50000 km-intrata in tara 2008 decembri ela 32000 km; stare perfecta de functionare ; tratamente Metabond la zi .

Cu stima

Nicon- 0722552725

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, ROMANIA!

 

:alcy:

post-13245-1291237259_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor!! :D

 

Din noiembrie sunt fericitul :) posesor al unui Suzuki Freewind productie '97 si sper sa ma primiti si pe mine in clubul vostru de discutii

 

Bine ai venit!

Te primim in clubul nostru de posesori de freewind.

Incercam in 2011 sa facem o noua intalnire a posesorilor de freewind.

Perioada 01-15 august Soveja

Daca ai citit topicul iti dai o parere.

O sa postez din nou propunerea.

Mesaj completat

Revin obsesiv(cred) cu intalnirea noastra din 2011.

Perioada 01-15 august Soveja (daca ne intalnim toti posesorii de freewind ne mutam la cort la Lepsa la 15-20 km de Soveja)

Pana acum:

1. Eliza

2. Razvan

3. Cumpagnero

4. Sorin 666 (l-am pus eu, ca sigur va veni)

5. Shooty13cris

6. SilviuR+ fratele cu bmw

7. Ruler+Maria (fosti posesori)

8. Nicon (detine inca freewind pe langa Varadero)- daca nu il vinzi te asteptam cu freewindul

9. Stefanson

 

Pentru a mentine in atentie aceasta informatie dati copy la aceasta postare atunci cand vorbiti de intalnire in 2011.

 

La inceputul anului am sa fac un topic despre intalnirea noastra la subforumul "intalniri, evenimente, excursii".

Cu respect si astept sa revigorati acest topic.

Radu Ionescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti si fete daca mai aveti loc de unu ma bag si eu \. numa' ca singura problema e cu cine mama drau vin eu din bucuresti ca singur ar fi nasol si tovarasi cu freewind nu prea am . frate-miu mai mare are f650 . se poate baga si el ???

PACE

 

Mesaj completat

Apropo ati intrat cu caprele la iernat ? ca io nu ma indur ... cand da un pic de sorinel eu ies vreo 50 -- 100 de km la plimbare. nu stiu parca nu im da mana sa o bag la somnic de pe acum.

cu respect

 

 

Daca asta e problema, ca nu ai tovaras(nu sunt comunist) :) de drum din Bucuresti, eu sunt din Giurgiu si poate mergem impreuna. Singura problema este ca eu sunt bugetar si trebuie sa-mi programez concediul si in functie de sotie, care si ea la randul ei este bugetara, in rest, in perioada 1-15 august ar fi OK

 

--------------------------------------------------------------

Bine ai venit!

Te primim in clubul nostru de posesori de freewind.

Incercam in 2011 sa facem o noua intalnire a posesorilor de freewind.

Perioada 01-15 august Soveja

Daca ai citit topicul iti dai o parere.

O sa postez din nou propunerea.

Mesaj completat

Revin obsesiv(cred) cu intalnirea noastra din 2011.

Perioada 01-15 august Soveja (daca ne intalnim toti posesorii de freewind ne mutam la cort la Lepsa la 15-20 km de Soveja)

Pana acum:

1. Eliza

2. Razvan

3. Cumpagnero

4. Sorin 666 (l-am pus eu, ca sigur va veni)

5. Shooty13cris

6. SilviuR+ fratele cu bmw

7. Ruler+Maria (fosti posesori)

8. Nicon (detine inca freewind pe langa Varadero)- daca nu il vinzi te asteptam cu freewindul

9. Stefanson

 

Pentru a mentine in atentie aceasta informatie dati copy la aceasta postare atunci cand vorbiti de intalnire in 2011.

 

La inceputul anului am sa fac un topic despre intalnirea noastra la subforumul "intalniri, evenimente, excursii".

Cu respect si astept sa revigorati acest topic.

Radu Ionescu

Editat de stefanson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca asta e problema, ca nu ai tovaras(nu sunt comunist) :) de drum din Bucuresti, eu sunt din Giurgiu si poate mergem impreuna. Singura problema este ca eu sunt bugetar si trebuie sa-mi programez concediul si in functie de sotie, care si ea la randul ei este bugetara, in rest, in perioada 1-15 august ar fi OK

 

Si eu sunt bugetar! Si am aceeasi problema ca si tine, legat de planificarea concediului.

Perioada este ok! Dar nu este batuta in cuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti si fete daca mai aveti loc de unu ma bag si eu \. numa' ca singura problema e cu cine mama drau vin eu din bucuresti ca singur ar fi nasol si tovarasi cu freewind nu prea am . frate-miu mai mare are f650 . se poate baga

cu respect

 

Cu mine !

Mesaj completat

Ce ai rezolvat la Cluj cu baietii de la Heavyduties? Oare s or pricepe sa faca si un cric central

Salut,

Cric central e simplu de confectionat:1m de teava, 2 bucsi, 2 suruburi, 2 arcuri, ruleta, sudura, 2-3 incercari si o poza.

Mesaj completat

Cu mine !

Mesaj completat

 

Salut,

Cric central e simplu de confectionat:1m de teava, 2 bucsi, 2 suruburi, 2 arcuri, ruleta, sudura, 2-3 incercari si o poza.

 

 

Topgun esti tare: m-ai bagat in tabelul cu Soveja, acum n-am incotro si voi veni!

Toate cele bune

post-56760-1291900412_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Mama! cate motoare o sa am de spalat si de pupat :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa fie cazul. Eu zic, ca incapem toti chiar daca o sa dormin si pe saltele. Dar sa ne fie asta singura grija, deja imi imaginez ce fel de gazda o sa fii pentru noii XF-isti, va trebui sa le prezinti casa, tronu si razboiu :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa fie cazul. Eu zic, ca incapem toti chiar daca o sa dormin si pe saltele. Dar sa ne fie asta singura grija, deja imi imaginez ce fel de gazda o sa fii pentru noii XF-isti, va trebui sa le prezinti casa, tronu si razboiu :angryfire:

Iti zic eu ca in afara de tuica aia adevarata de pruna nu o sa le prezinte nimic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa fie cazul. Eu zic, ca incapem toti chiar daca o sa dormin si pe saltele. Dar sa ne fie asta singura grija, deja imi imaginez ce fel de gazda o sa fii pentru noii XF-isti, va trebui sa le prezinti casa, tronu si razboiu ;)

 

Sigur ca da! Doar stiu locurile.

O sa fie mai greu cu palinca de la tatal tau. :angryfire:

Mesaj completat

[/size]CRACIUN FERICIT TUTUROR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sarbaurtori fericite frati si surori freewindisti

daca toate sunt bune anu care vine poate ne vedem la soveja , si cu putin noroc poate mai agat un fratior cu hornet asta daca nu e cu suparare

un am nou plin de ce vrea fiecare

PACE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICI NOI, NICI TU,

NU STIM CUM VA FI VIITORUL.

DAR DE DOUA LUCRURI

PUTEM FI SIGURI:

DRAGOSTE SI VISE

VOR FI

SI ATUNCI, CA SI ACUM

LUCRUL CARE NE SPUNE

CA VOM SARBATORI

CRACIUNUL SI IN 2033

SAU 2042 ASA CUM O VOM FACE

SI IN 2011.

 

CRACIUN FERICIT!

SA AVETI UN VIITOR

CU DRAGOSTE SI VISE.

 

 

La multi ani .

 

 

Nicon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cracit Fericiun!!!!!

post-13245-1293193783_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...