Sari la conținut

Sibiu 2007


marauder
 Share

Postări Recomandate

Alooooo!!! Sibiul???? :bounce: Da? Cand? Unde? Cum? La Sibiu a fost prima intrunire la care am participat acum multi anisori (acum 6 sau 7 ani cred), drept pt. care a ramas intrunirea anului pt. mine. Sa raspunda cineva va rog, mai este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica ar fii....

dar dupa cum vedeti nu se inghesuie nici unul dintre organizatori (Crazy Bike) sa zica ce si cum.... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se tine sigur, am vorbit cu oamenii de la Crazy Bike cu ocazia Redbull Romaniacs...

Daca se razgandesc probabil ca vor anunta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma totusi mai e putin pana in 27. Nu se simte nimeni dintre organizatori sa puna ceva detalii, poate un desfasurator de programe ceva. Imi doresc mult sa ajung la intrunire in Sibiu anul acesta insa in acelasi weekend in Zalau concerteaza Uriah Heep si daca nu stiu mai multe concret despre unde si cu cine se va tine intrunirea, cred ca voi fi nevoit sa absentez.

Nu am mai participat la nici o intrunire idn Sibiu dar pana acum am auzit numai cuvinte de lauda din partea celor care au mai fost. Anul acesta se suprapune data intrunirii cu concediul meu si as vrea as ajung acolo pt ca mai apoi sa mai hoinaresc putin prin tara, asa ca as aprecia daca as stii din timp mai multe chestii legate de organizare.

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ajung la Sibiu si anul acesta. (la un loc cu tatal meu - evident fiecare cu calul sau)

Ar fi frumos sa ne strangem o gasca, sa plecam din Bucuresti impreuna (intr-un numar rezonabil).

Sambata o sa mergem pe Transalpina daca vremea ne permite si ne vom intoarce la intrunire. Daca mai sunt alti doritori urlati sa ne organizam.

 

Stephon, te astept la BR...

 

Thot, daca nu mergi te ia mama dracu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat acum 3 zile si nu mai au nici un loc de cazare in Dumbrava nici la hotel,casute sau motel.Pacat!

 

 

Pai stai mai frate cum vin e asta .....pai eu vin tocmai din bucuresti si nu am unde sa stau.....sa zicem ca nu am cort ca nu imi place sa stau in el...si tot asa....chair nu se mai poate gasi un loc de cazare prin apropierea campingului ??????

 

Si eu vreau la Sibiu! Dar daca nu mai sunt locuri de cazare localizabile usor, poate organizatorii posteaza o lista de pensiuni din imediata apropiere a campingului. Asta ar fi ajutor pentru cei care nu cunosc foarte bine zona. :lol:

deci daca nu sunt locuri de cazare nu stiu catzi sincer ar mai venii de prin tara ....ca sa se intoarca in aceias zi inapoi....eu unul sincer mai bine ma duc sa ma dau in alta parte decat sa dorm langa mobra pe acolo...

sper sa ne lumineze si pe noi organizatorii sau cineva cum sta treaba :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat acum 3 zile si nu mai au nici un loc de cazare in Dumbrava nici la hotel,casute sau motel.Pacat!

 

 

Pai stai mai frate cum vin e asta .....pai eu vin tocmai din bucuresti si nu am unde sa stau.....sa zicem ca nu am cort ca nu imi place sa stau in el...si tot asa....chair nu se mai poate gasi un loc de cazare prin apropierea campingului ??????

deci daca nu sunt locuri de cazare nu stiu catzi sincer ar mai venii de prin tara ....ca sa se intoarca in aceias zi inapoi....eu unul sincer mai bine ma duc sa ma dau in alta parte decat sa dorm langa mobra pe acolo...

sper sa ne lumineze si pe noi organizatorii sau cineva cum sta treaba :wave:

Voi nu stiti ca anul asta chestia cu capitala culturala europeana a facut ca in Sibiu sa fie o criza uriasa de locuri de cazare? Eu pentru cazare atunci cu Artmania am sunat la toate pensiunile din Sibiu(m-am imbolnavit de nervi), erau absolut full de saptamani. Nici macar in Rasinari sau alte sate nu mai erau. Din pacate sunt si preturi enorme. Sigur, acum e un pic mai liber, poate aveti noroc, sunati la pensiuni in Sibiu, dar e totusi varf de sezon. Asa ca din experienta mea (merg la intâlnirea de la Sibiu din 1998) va recomand cortul, e cel mai bine daca vrei sa bei o bere. Varianta 2- va duceti un pic mai devreme, de dupa-amiaza si intrebati prin cartierul de dinainte de Dumbrava de oameni care ofera cazare. Eu atunci asa am facut si am nimerit ceva foarte bun, cu garaj chiar. Daca vreti liniste si frumos, va recomand sa incercati Rasinari, Cisnadioara, Poplaca- sunt f.aproape sau Gura Raului, Sibiel, Cristian sau Ocna Sibiului. Dati cautare pensiuni X pe google si sunati. Oricum, intâlnirea e super cool, iar Sibiul merita din plin :lol: . Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stai mai frate cum vin e asta .....pai eu vin tocmai din bucuresti si nu am unde sa stau.....sa zicem ca nu am cort ca nu imi place sa stau in el...si tot asa....chair nu se mai poate gasi un loc de cazare prin apropierea campingului ??????

deci daca nu sunt locuri de cazare nu stiu catzi sincer ar mai venii de prin tara ....ca sa se intoarca in aceias zi inapoi....eu unul sincer mai bine ma duc sa ma dau in alta parte decat sa dorm langa mobra pe acolo...

sper sa ne lumineze si pe noi organizatorii sau cineva cum sta treaba :rusinica:

Stai tu linistit, ca din tara vor veni cu gramada, ca in fiecare an. La care intrunire ai vazut tu locuri de cazare pt. toata lumea ? Acum 7-8 ani toata lumea statea la cort, in camping, ca doar acolo era intrunirea, si de-aia venisera. Se cazau numai cei care aveau copil mic cu ei. Si nemti, austrieci, si alte natii, care chiar erau veniti tocmai de la... Dar in sfarsit. Fiecare alege ce-i place si cum ii place. bafta! Ne vedem la Sibiu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...