Sari la conținut

Renasterea Regelui ! .. Hayabusa .. 2008


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

ne plac motoarele , avem acceasi pasiune, nu ne luam motoare sa impresionam pe vecinu... asa ca peace :D

 

Asta spuneam si eu... .

Ma rog, sub o alta forma..., pentru cine are capacitatea sa inteleaga.

Dar cand citesc sfaturi de genul "sa aveti minte" si alte chestii de la unii care se cred destepti numai pentru ca sunt "de la capitala" imi creste tensiunea arteriala.

Nu vreu sa jignesc pe nimeni , dar unii ar trebui sa-si vada lungul nasului.

Subiect inchis.

 

.... :moto: ...io cred ca v-ati dilit...sau a-ti tras ceva?... :lol:...oricum acum ca v-ait mai domolit sa stiti ca fiecare are dreptate in felul lui!!...tre sa-i intelegem si pe bucuresteni ca nici pt ei nu-i usor sa locuiasca in ruina aia de oras dar si ei tre sa inteleaga ca de acolo doar se da ora exacta nu se dirijeaza o tara si asta nu-i face cu 2 perechi de OO...

...parerea mea!..hic!... :rock:

 

 

Giv-ule,

Ma dezamagesti... .

Tu nu stii ca ora exacta se da de la Londra ci nu de la Bucuresti ( e un ceas vestit acolo pe malul unei ape, nu stiu cum ii zice , ceva cu ... Big ... si nu mai stiu cum...) :lol:

 

 

Desi am zis ca nu are vreun sens sa iti raspund , totusi o sa-mi calc pe inima si o sa o fac .

 

Altii mai pasionati de VITEZA nu de motociclism au 1000 RR si R1 si Gsxr1000 da ?

 

Nu am luat Desmosedici RR ca NU am nevoie de asa ceva . De ce trebuie sa arunc 55 000 euro daca eu merg mult in orash cu 50km/h ? MUlti cumpara motorete dupa cum arata si nu pentru ce au nevoie . NU este cazul tau .

 

Referitor faptul ca "astia din provincie nu isi permit" afla prietene ca ai o problema .. Daca erai mai atent inainte de a scrie asta erau si 2 citate adica vorbeam si eu cu 2 persoane . Daca tu interpretezi gresit si generalizezi eu nu am cu ce sa te mai ajut !

 

Referitor la "capitala tarii" afla ca era o figura de stil ca doar nu eram (cuvant urat) sa cred ca nu stii care e capitala tarii in care locuiesti . Figura de stil era folosita cu nobilul scop de a sugera TRAFICUL INFECT in care tu cu greu vei face fata .. Am mers destul de des in Arad si zici ca sunt pe Magheru la 3 noaptea .. LIBER !!!! CIVILIZAT !!! Ca voi ardelenii asa sunteti civilizati . In capitala tarii tale sunt foarte multi INFECTI care nu au nici o treaba cu traficul .

 

Referitor la "buzunarele pline de $ " nu are rost sa comentez ..

 

Referitor la Capitala afla ca fac pisu pe ea cu bolta si cu jet . Daca tu crezi ca sunt fericit ca locuiesc aici inseamna ca ai vazut Bucuresti'ul numai in poze . Trebuie sa nu fii sanatos sa iti placa orasul asta .. mai ales ca motociclist .

 

Va pup si asfalt uscat !!!

 

ps: ma scuzati ca nu am observat ca topicul e trecut la comunitati - Arad , in general dai la new posts si am vazut asta cu noua busa si adio kawa .. M-a luat valul si am intrat peste voi . Sorry :wink:

 

 

Asa parca mai vii de acasa...

Te iertam cu totii.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

... ... ...

sa inteleaga ca exista si oameni care fac alegeri in functie de NEVOI?

Si io puteam sa'mi iau RR in loc de F (diferenta la bani e infima), insa pentru strada e mai bun F'ul.

Fiecare isi va alege ce vrea intotdeauna, e o tara libera.

 

Asfalt uscat si minte multa!

 

 

Strumfule,

 

desi suna mai mult a personaj de desene animate banuiesc ca la scoala ai invatat sa citesti.

Cu un singur post mai sus de cel al tau scrisesem acelasi lucru: fiecare isi cumpara motor dupa propriile necesitati. Iar cine face treaba asta face o alegere inteligenta. Incep sa cred ca-ti place sa plagiezi.

In ceea ce priveste nevoia de minte..., lasa-ne bre in pace cu d'astea sau poate tie iti prisoseste si scoti mintea la vanzare ca sa o cumparam noi astia care zici tu ca avem nevoie. N-avem nevoie, TINE-O pentru tine.

Chestia cu "Asfalt uscat si minte multa!" e cumva o dorinta ascunsa de-a ta si acum ti-a scapat si

ne-ai spus-o si noua...sau pentru tine treaba asta e un ideal care te calauzeste in viata ???

 

Fara suparare, dar sunt satul de atitudini din astea superioare de "a tot stiutori" .

Tine-ti sfaturile pentru tine ca poate o sa ai nevoie de ele si lasa-ne pe noi in pace... .

Punct. Pentru mine, subiect inchis.

 

Laci,

daca tie iti pace asa mult,... i-ati Busa aia cand apare. Fii baiat istet si invita-i si pe baietii astia de la capitala sa vina atunci cand trec prin Arad sa o vada... si sa dea berile alea care le promit, daca tot v-ati imprietenit, asa ...deodata.

Editat de marele alb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schuberth a grait cam in acelasi sens cuma s fi vrut eu a raspunde.

 

Cu orice motor dai cu scaritele pe jos pe track. Ideea este alta.. cat de rapid poti fi.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

remodelarea fina a vacii. Fulga reloaded.

Spunea cineva mai sus ca e sportiva ca baga nu situ cat si are nu stiu cati 2oo de cai. Ma rog.. depinde ce intelegi tu prin a fi sport.. prin a fi sport ma gandesc la manevrabilitate si apoi power..:moto:

Cat despre aparut pe sosele, o sa apara si la noi curand.. sunt baieti cu bani, am vazut de exemplu kawa 1400 dupa o luna. asadar..estem.. potential.

 

 

de acord cu tine :rock:

 

cu sig daca ar trebui sa fac drumul Roma-Tm, as alege'o :wink:

oricum nu ma imaginez pe o astfel de motocicleta..

in final gusturile sunt gusturi..e frumos ce ne place

cum spuneau cei intelepti.."de gustibus non est disputandum"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tata repet : NU CONTEAZA ACCELERATIA SAU TOPSPEED ca sa fie SS intelegi ? La tine daca are putere si fuge tare e supersport . Pe curbe stranse rau ( serpentine ) unu cu 125 face pishu pe noi intelegi ? ca e mai manevrabila . La iesirea din viraj ii da gaz BLANA . Tu daca ai facut asta .. esti istorie . Tata NU le ai . Daca le aveai nu scriai tampenii pe forum .

 

Daca ai stat in spatele la R1 pe care mergea unu care nu avea vreo treaba .. Pe un circuit foarte strans cilindreea mica este avantajata . Pe amkart de ex 125 e mai fast ca 600 si mult mai fast ca 1000.

Cu cat o mobra e mai usoara o arunci pe succesiuni de viraje mult mai usor . Nu inteleg ce e asa grei de nu pricepi .

 

Te pup dulce si crede-ma ca o sa dau curs invitatiei tale si cum vin prima data in Arad te caut sa ne dam pe circuit . :lol:

 

:moto: :rock: :wink:

 

Ma da tu greu intelegi .. (sau poate nu vrei) .. daca nu conteaza acceleratia si top speed, iti iei un scuter :drink: .. ca e cea mai manevrabila .. (astai ca si amageala celor cu scula mica : " mica, mica dar jucausa ! " :rock: .. iar femeia, dupa 10 minute decand ia bagato , il intreaba "cand o bagi vere ?" :lol: ) .. asa ca degeaba e manevrabila daca nu trage .. cat despre viraje .. te invit la valea muresului (care e plina de viraje) .. si pun pariu ca fumez cel putin o tigara pana ajungi si tu :lol: .. iar cand eram pe pista in spate la R1 , crede-ma ca tipu tragea tare .. ca doar nu a iesit la o plimbare pe pista :drink: .. asa ca te astept la Arad sa ne dam pe circuit .. sau pe valea muresului .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strumfule,

 

desi suna mai mult a personaj de desene animate banuiesc ca la scoala ai invatat sa citesti.

Cu un singur post mai sus de cel al tau scrisesem acelasi lucru: fiecare isi cumpara motor dupa propriile necesitati. Iar cine face treaba asta face o alegere inteligenta. Incep sa cred ca-ti place sa plagiezi.

In ceea ce priveste nevoia de minte..., lasa-ne bre in pace cu d'astea sau poate tie iti prisoseste si scoti mintea la vanzare ca sa o cumparam noi astia care zici tu ca avem nevoie. N-avem nevoie, TINE-O pentru tine.

Chestia cu "Asfalt uscat si minte multa!" e cumva o dorinta ascunsa de-a ta si acum ti-a scapat si

ne-ai spus-o si noua...sau pentru tine treaba asta e un ideal care te calauzeste in viata ???

 

Fara suparare, dar sunt satul de atitudini din astea superioare de "a tot stiutori" .

Tine-ti sfaturile pentru tine ca poate o sa ai nevoie de ele si lasa-ne pe noi in pace... .

Punct. Pentru mine, subiect inchis.

 

Laci,

daca tie iti pace asa mult,... i-ati Busa aia cand apare. Fii baiat istet si invita-i si pe baietii astia de la capitala sa vina atunci cand trec prin Arad sa o vada... si sa dea berile alea care le promit, daca tot v-ati imprietenit, asa ...deodata.

 

:drink: :rock: :wink:

 

:lol:

 

:moto:

 

:lol:

 

 

alta customizare :lol:

VA PLACE????? :D

 

:blbl: Super tari creatiile tale :P .. imi plac :blbl: .. mai fa ceva combinatii de rosu :rock: .. poate imi aleg una :drink: .. si-ti dau de baut pt licenta .. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fraierilor deja ne-am imprietenit . :drink: :drink: :rock:

Ba sincer eu nu aveam unde sa dorm cand treceam prin Arad spre UE , si m-am bagat in seama cu voi m-am certat ca sa ne impacam , si sa ne imprietenim :P :blbl: :P :wink: :blbl:

 

ps :rock:

...mi se pare mie sau ne-ai numit fraieri?? :moto: ...apoi mai baiete,fraier esti tu cu tot neamu tau de ciudati si cu cine te-a nascut si te-a crescut,imputitule...de ce crezi ca ne-am imprietenit?..doar pt ca ti-am dat dreptate intr-o mica masura?...esti un gunoi tipic pt virsta si originea ta... :wink: :lol: :D :lol: :lol:...du-te dreq cu berea ta cu tot..crezi ca dupa ce-ti bati joc de toti in jurul tau cineva mai este curios de berea ta?...ai face bine sa-ti cauti alta iesire spre UE,un loc unde nu ai ce sa cauti cu ideile alea ale tale ...mincatorule de rahat...

 

 

...@ admin!!...

...inchide te rog topicul ca deja se amesteca cei neprimiti in treburile interne ale grupului,se abate de la topic si nu se mai discuta conform topic starterului!...pt conformitate si o curatenie in posturi este bine venita!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca te distrezi cu ea in pista la Arad, dar oricum in viziunea mea e nascuta ptr alt scop. cu siguranta ca sa faci acelasi timp pe care'l fac eu, faci mult mai mult efort din cauza greutatii motorului si a franarii. cu siguranta nu e la fel de usor de pus pe curbe ca un SS. repet: parerea mea este ca nu a fost conceput ptr asa ceva, dar nu inseamna ca nu poate fi folosit cu succes.

am fost in pista la Arad, eram incepator pe atunci si totusi m'am distrat mult.

 

probabil o sa ne intalnim in arad cand ma intorc in tara, vazand ca e singura pista de prin zona si o sa fiu acolo saptamanal, desi mica si nu prea buna ptr un 900; sunt curios de reusesti sa tii pasul.

 

pana atunci numai bine! enjoy your Busa :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mi se pare mie sau ne-ai numit fraieri?? :moto: ...apoi mai baiete,fraier esti tu cu tot neamu tau de ciudati si cu cine te-a nascut si te-a crescut,imputitule...de ce crezi ca ne-am imprietenit?..doar pt ca ti-am dat dreptate intr-o mica masura?...esti un gunoi tipic pt virsta si originea ta... :rock: :wink: :lol: :D :lol:...du-te dreq cu berea ta cu tot..crezi ca dupa ce-ti bati joc de toti in jurul tau cineva mai este curios de berea ta?...ai face bine sa-ti cauti alta iesire spre UE,un loc unde nu ai ce sa cauti cu ideile alea ale tale ...mincatorule de rahat...

...@ admin!!...

...inchide te rog topicul ca deja se amesteca cei neprimiti in treburile interne ale grupului,se abate de la topic si nu se mai discuta conform topic starterului!...pt conformitate si o curatenie in posturi este bine venita!!

:lol: :drink: :drink: Atata timp cat lumea buna a inteles ca era o gluma era normal sa apara careva cu astfel de exprimare de balta ...

Nu am ce sa iti cer . Cred ca la capitolul umor , iti distreaza altul familia ca tu nu cred ca esti in stare .

Multumesc pentru toate urarile de bine si sper sa ajung la Arad sa iti intorc si celalalt obraz ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :rock: :wink:

 

Ma da tu greu intelegi .. (sau poate nu vrei) .. daca nu conteaza acceleratia si top speed, iti iei un scuter :lol: .. ca e cea mai manevrabila .. (astai ca si amageala celor cu scula mica : " mica, mica dar jucausa ! " :drink: .. iar femeia, dupa 10 minute decand ia bagato , il intreaba "cand o bagi vere ?" :D ) .. asa ca degeaba e manevrabila daca nu trage .. cat despre viraje .. te invit la valea muresului (care e plina de viraje) .. si pun pariu ca fumez cel putin o tigara pana ajungi si tu :lol: .. iar cand eram pe pista in spate la R1 , crede-ma ca tipu tragea tare .. ca doar nu a iesit la o plimbare pe pista :drink: .. asa ca te astept la Arad sa ne dam pe circuit .. sau pe valea muresului .. :lol:

 

Fratele meu .. tu ai o problema de comunicare .. te rog sa ma crezi . Pai ba baiatule tu chiar nu intelegi ca BUSA NU A FOST CONSTRUITA PT CIRCUIT ? Nici pt topspeed. nici pt acceleratia cea mai puternica . Motoreta asta este un sporttouring cu care te duci repejor , comod, safe , etc din Arad la Bucuresti de ex . Unii ca tine au cumparat-o ca au auzit ca "fuje tare" si au alergat ca descreieratii cu ea in cursa cu moartea sa vada ei pe bord 340 . Pe circuit iti repet vin cu 125 si te fac sange pt ca e mai manevrabila si e facuta pt asa ceva . ORICE MOTORETA merge pe circuit , inclusiv un goldwing-ul , dar unele sunt construite pt asa ceva si EXCELEAZA pe circuit . Un supersport e usor in primul rand USOR nu balaure ca busa . Ca sta SI busa bine pe circuit e normal , ca orice mobra are rotile pe rotund si se inclina pe viraje , dar unele se inclina cu o lejeritate pe care nu ti-o imaginezi . Daca nu ai fi cumparat direct busa ,cum banuiesc , ai fi vazut cat de jmechere sunt si alte mobre . Dar pe tine te intereseaza ca baga 500la ora si are 300cai ..

E ultimul post pe aceasta tema . Daca mai scrii ceva inseamna ca nu ai inteles nimic si nu mai are rost sa pierd timp pretios DEGEABA , oricum nu intelegi nimic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :rock: :wink: Atata timp cat lumea buna a inteles ca era o gluma era normal sa apara careva cu astfel de exprimare de balta ...

Nu am ce sa iti cer . Cred ca la capitolul umor , iti distreaza altul familia ca tu nu cred ca esti in stare .

Multumesc pentru toate urarile de bine si sper sa ajung la Arad sa iti intorc si celalalt obraz ..

...atita timp cit tu numesti pe cineva fraier(probabil nu intelegi semnificatia) nu ai ce sa astepti alt tratament!!...nu ai decit sa glumesti cu cine ti-ai baut banii si sa-i faci pe aia cum vrei tu,pe noi lasa-ne in pace si-ti vezi de treaba ta!!..."lumea buna",aia care ti se pare tie ca a inteles de gluma denumirea pe care i-ai atribuit-o a fost orbita de papitoii(smiles) aia si de cuvintele frumos alese sau nu toti au nervi sa-ti raspunda cu aceeasi moneda!!...

...chiar sunt curios sa vad daca vii pe la arad si chiar ai tupeu sa ne cauti si sa ne spui ca tu esti ala care ne-a numit fraieri si ca vrei sa ne mai spui ceva sau sa-mi "intorci si celalalt obraz"!!...mor de curios,daca te tine!!...ne gasesti pe centru pe la terase!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt din tm ..deci suntem ca si fratii ..imi permit sa scriu si pe aici :moto:

eu imi aduc aminte ca in 2000 japonezii au semnat un acord prin care puneau capat cursei peste 300 km/h..

s'a schimbat ceva anul asta ? ca vad ca declarati viteze de 350 /h

din cate stiu acordul a ramas in vigoare

cea mai rapida de serie din lume in productia ar trebui sa fie Mv Agusta 312 R pe care am probat'o in pista in Vallelunga

 

e asa sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa-ti mai zic ? M-ai lasat fara replica . Inteligenta ta nu are limite . Ma inclin in fata ta mare guru ..

O sa incerc sa ma opresc si "la terase" poate ajung la iluminare dupa ce ne vom cunoaste .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUSA NU A FOST CONSTRUITA PT CIRCUIT ? Nici pt topspeed. nici pt acceleratia cea mai puternica

Ai vorbit tu cu cei de la Suzuki si ti-au comunicat pentru ce s-a construit expres acest motor ? Vezi ca Dacia ta din fata blocului a fost construita pentru transport persoane si nu pentru carat saci, lazi, gaini, depozitat scule, haine etc.

 

Daca nu ai fi cumparat direct busa ,cum banuiesc , ai fi vazut cat de jmechere sunt si alte mobre .

Banuielile tale sunt la fel ca si ideile preconcepute, adica proaste.

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa-ti mai zic ? M-ai lasat fara replica . Inteligenta ta nu are limite . Ma inclin in fata ta mare guru ..

O sa incerc sa ma opresc si "la terase" poate ajung la iluminare dupa ce ne vom cunoaste .

...inteligenta mea are limite,suficiente cit sa-mi dau seama de tonul tau ironic!..continua tot asa si fa-ti o imagine "buna" aici in zona si atunci fa-ti timp si te intreaba ce are lumea cu tine,ingerasule...

...sfat:...daca totusi te hotarasti sa ne cauti,pe noi fraierii,...nu o fa,crede-ma vei dormi mai bine noaptea...prea multa iluminare strica! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :rock: :wink:

 

Wow .. stai ca nu inteleg .. ce cauta aci un FZ1 care e naked ? .. cred ca ai incurcat borcanele .. iar cat despre pista, te invit oricand la Arad sa ne facem pe pista .. ultima oara am tinut busa deodata cu R1 care intradevar este conceputa pentru piste .. despre imaginea busei, cred ca ramane intacta si ca SPORT si ca TOURER .. (care tourer mai are performantele busei? ) (sau care sportiva ?)(top speed, demaraj, siguranta si manevrabilitate) .. iar cu "kilaritul" cred ca nu motorul e de vina daca pica cineva ci riderul sau altii din trafic ..

 

:lol: ps. .. cat despre "nick"-ul meu .. lasa-ma sa-l iau cum cred ca mi se potriveste .. si cu FZ6 poti crapa oricand si oriunde .. ti-am mai zis .. nu motorul te ucide ci neatentia ta sau a altora ..

 

Asfalt uscat .. si te astept la Arad .. :lol:

:lol: :drink: :drink: cand facem vreo 10-15 tururi sa vedem cat e de tare busa ta?scuze ca m-am bagat in discutie sunt tot cu naked. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...inteligenta mea are limite,suficiente cit sa-mi dau seama de tonul tau ironic!..continua tot asa si fa-ti o imagine "buna" aici in zona si atunci fa-ti timp si te intreaba ce are lumea cu tine,ingerasule...

...sfat:...daca totusi te hotarasti sa ne cauti,pe noi fraierii,...nu o fa,crede-ma vei dormi mai bine noaptea...prea multa iluminare strica! :moto:

 

sa NE ? Ma faci sa rad . Acum ce faci cauti anturaj ? Diferenta dintre noi este ca eu nu amenint , am bun simt, sunt glumet etc . Vad ca deja ai dat-o in diverse cu scandaluri si crime .

 

INtrebare : Cum iti explici ca v-am facut "fraieri" si cu toate astea baietii ziceau ceva de bere alea alea ..

ERA O GLUMA MOROCANOSULE !!!!! O GLUMA .

 

ps : pot sa vin si eu cu tata sa nu ma bati ??? :rock: :wink:

ai si crezut ca ma urc acum pe mobra sa vin "la terase" sa ne duelam .. maturizeaza-te .

 

 

ride safe & take care

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vorbit tu cu cei de la Suzuki si ti-au comunicat pentru ce s-a construit expres acest motor ? Vezi ca Dacia ta din fata blocului a fost construita pentru transport persoane si nu pentru carat saci, lazi, gaini, depozitat scule, haine etc.

Banuielile tale sunt la fel ca si ideile preconcepute, adica proaste.

 

 

LUME LUME ATENTIUNE APARE NOUL SUPERSPORT BUSA CU 200 CAI LA ROATA ... Pai daca e sport touring tu poti sa te dai si pe coclauri cu ea sau pe circuit sau la drag . Busa a fost , este si va fi un SPORT TOURING.

In fata casei am Lastun nu Dacie ca atat mi-am putut permite ..

 

Atata timp cat ai carnet din 2006 si primul motor are 1000cc si in nici 1 an treci la 1300 ce analogii mai bune ai putea face tu ? studiaza profilul HIGHLANDER ..

Editat de Schuberth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa NE ? Ma faci sa rad . Acum ce faci cauti anturaj ? Diferenta dintre noi este ca eu nu amenint , am bun simt, sunt glumet etc . Vad ca deja ai dat-o in diverse cu scandaluri si crime .

 

INtrebare : Cum iti explici ca v-am facut "fraieri" si cu toate astea baietii ziceau ceva de bere alea alea ..

ERA O GLUMA MOROCANOSULE !!!!! O GLUMA .

 

ps : pot sa vin si eu cu tata sa nu ma bati ??? :rock: :wink:

ai si crezut ca ma urc acum pe mobra sa vin "la terase" sa ne duelam .. maturizeaza-te .

ride safe & take care

...asa ti se pare tie ca as cauta anturaj,crezi ca am nevoie?...te-ai umplut de prieteni aici in arad,sunt sigur ca vei fi bine primit!!..cu bere!!...in cap.... :moto:

...gluma?..asta numesti tu gluma?...la voi se glumeste asa,pe aici avem alte conceptii despre glume si glumeti!...tre sa cunosti un om destul de bine ca sa-l numesti fraier!...doar la voi in bucuresti toata lumea este privita ca "fraieri"si "handicapati",doar voi va complimentati cu asemenea denumiri fara sa va pese de urmari!...aici este altceva,pt a denumi pe cineva in felul asta trebe macar sa-l cunosti altfel ti-o iei.. :lol: ..deci,repet...asta nu e gluma..nu la noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fraierilor deja ne-am imprietenit .Ba sincer eu nu aveam unde sa dorm cand treceam prin Arad spre UE , si m-am bagat in seama cu voi m-am certat ca sa ne impacam , si sa ne imprietenim

 

 

:wink: WOW .. acum am vazut ca ne-ai numit "fraieri" .. :rock: WOW .. THIS MEAN WAR !!!!

 

FRATE .. OCOLESTE ARADUL :drink: .. CA TOCMAI TI-AI FACUT O GRAMADA DE DUSMANI :lol: ..

 

MAI BINE STATEAI IN BANCA TA SI OCOLEAI FORUMUL ARADENILOR .. :lol:

 

STAI MAI BINE LA VOI PE FORUM :blbl: .. ACOLO POATE ITI ACCEPTA INJURIILE .. :rock:

 

TE-AI FACUT DE CACAO .. :moto: SI AI FACUT DE RAS SI "CAPITALA" .. :wink:

 

MAI BINE TAI-O .. :lol: SI NU MAI VENI PE AICI .. :drink:

 

ADIO "FRATE" .. :D

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='HIGHLANDER' date='Jun 30 2007, 11:39 AM' post='790507'

 

:moto: SI AI FACUT DE RAS SI "CAPITALA" .. :wink:

 

 

...de parca nu erau de risu tirgului!!... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratele meu .. tu ai o problema de comunicare .. te rog sa ma crezi . Pai ba baiatule tu chiar nu intelegi ca BUSA NU A FOST CONSTRUITA PT CIRCUIT ? Nici pt topspeed. nici pt acceleratia cea mai puternica . Motoreta asta este un sporttouring cu care te duci repejor , comod, safe , etc din Arad la Bucuresti de ex . Unii ca tine au cumparat-o ca au auzit ca "fuje tare" si au alergat ca descreieratii cu ea in cursa cu moartea sa vada ei pe bord 340 . Pe circuit iti repet vin cu 125 si te fac sange pt ca e mai manevrabila si e facuta pt asa ceva . ORICE MOTORETA merge pe circuit , inclusiv un goldwing-ul , dar unele sunt construite pt asa ceva si EXCELEAZA pe circuit . Un supersport e usor in primul rand USOR nu balaure ca busa . Ca sta SI busa bine pe circuit e normal , ca orice mobra are rotile pe rotund si se inclina pe viraje , dar unele se inclina cu o lejeritate pe care nu ti-o imaginezi . Daca nu ai fi cumparat direct busa ,cum banuiesc , ai fi vazut cat de jmechere sunt si alte mobre . Dar pe tine te intereseaza ca baga 500la ora si are 300cai ..

E ultimul post pe aceasta tema . Daca mai scrii ceva inseamna ca nu ai inteles nimic si nu mai are rost sa pierd timp pretios DEGEABA , oricum nu intelegi nimic .

 

:rock: OK .. nu mai scriu nimic .. esti greu de cap :lol: .. imi pare rau pt tine .. degeaba tot te invat ca tot primitiv ramai :drink: .. ma dau batut .. ai castigat .. ramai in lumea ta primitiva si hai sa ne dam fiecare cu motoarele noastre .. adio :moto:

 

:wink: :blbl: :blbl: cand facem vreo 10-15 tururi sa vedem cat e de tare busa ta?scuze ca m-am bagat in discutie sunt tot cu naked. :lol:

 

:wink:

 

Iara tu tzacanele :drink: .. iara intelegi gresit :lol: .. stai la subiect :P .. sau stai offtopic .. :rock: thx .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...