Sari la conținut

Intrunirea De La Targu Secuiesc


NightShadow
 Share

Postări Recomandate

URAT DIN PARTEA ORGANIZATORILOR SA NU DEA NICIUN DETALIU! Chiar nu are niciunul cont pe acest forum??? Putin probabil!

 

Sper sa va ajute cu ceva! Pe mine sigur nu m-a ajutat! :bounce: :baldy: :lol:

 

http://www.freefrog.ro/

 

targu secuiesc 2007.07. 6-8.

 

vineri: concerte:ekinox, kopor-show, ab/cd

sambata: defilare, concursuri, concurs de bricolaj, surprize, spargere de masini, concerte( tunyogi rock band, kip project, luna amara.

 

asta e programul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poatte nu prea vb romana :bounce:

 

sunt de la targu secuiesc, va fi organizat intrunirea, despre program nu stiu mai mult.

(sunt maghiar, deci nu vorbesc perfect romana) sper ca nu e problema ! ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca organizatorii nu stiu sa scrie romaneste sa scrie in maghiara ca invatam noi limba lor pestru un replay! Sa va distrati!

Asfalt uscat!

 

pentru bunul mers al lucrurilor, ar fi bine sa nu intram in detalii gen... :baldy: . esential este sa ajungem acolo, sa bem ca fratii indiferent de etnie, ca pe urma ne-om invata noi cumva limbile intre noi.

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt de la targu secuiesc, va fi organizat intrunirea, despre program nu stiu mai mult.

(sunt maghiar, deci nu vorbesc perfect romana) sper ca nu e problema ! ?

 

maghiar, ne-maghiar, in ce tara traiesti, mai acesta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva de cazare, loc de campat??? anything?!?!?!!

 

intrunirea se tine intr-un loc mare de tot in care este si un bazin in care te poti scalda. Un fel de strand intr-o padurice mica.

Deci ai loc de campat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrunirea se tine intr-un loc mare de tot in care este si un bazin in care te poti scalda. Un fel de strand intr-o padurice mica.

Deci ai loc de campat.

 

Fie ca ploua fie ca nu, noi tot venim :bounce: Abia astept sa vad locatia (asta e primul an cand merg acolo)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce faze de k.k.t. au facut "finlandejii" anul trecut (se faceau ca nu inteleg nimic atunci cand ceream paine sau bere+injuraturi in speranta ca nu voi intelege +bataie faina luata de un prieten ca se afla in calea unui Attila la momentul nepotrivit) sper ca la aceasta intrunire sa se stranga numai ei ca sa nu mai fie nevoie sa se chinuie sa vorbeasca in limbi latino-exotice. :bounce:

Editat de djeeckx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine pleaca in seara asta (vineri N.A.) dupa serviciu +2 ore (adica 8 juma noua seara) din bucuresti, este rugat sa ma anunte si pe mine cumva ptr ca sunt singur si nu am inca un grup la care sa ma lipesc! Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce faze de k.k.t. au facut "finlandejii" anul trecut (se faceau ca nu inteleg nimic atunci cand ceream paine sau bere+injuraturi in speranta ca nu voi intelege +bataie faina luata de un prieten ca se afla in calea unui Attila la momentul nepotrivit) sper ca la aceasta intrunire sa se stranga numai ei ca sa nu mai fie nevoie sa se chinuie sa vorbeasca in limbi latino-exotice. :bounce:

Sigur ai fost acolo?

Eu am fost , nu sa intamplat nimic.Toata lumea vorbeste perfect limba romana, but if you want , you can speek also english because we understand you.Dar daca se intampla si nu gasesti pe nimeni sa inteleaga limba romana, poti sa ceri KENYER=PAINE

SOR=BERE( HIDEG SOR=BERE RECE).

Si daca ai probleme cauta organizatorii pentru ca sigur o sa te ajute. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti si fete romani si maghiari, veniti linistiti la targu secuiesc, e super locatia, sa fim cat mai multi la defilare si sa putem admira cat mai multe motoare. peace!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...