Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

nu stiu de ce dar am avut impresia ca in prima jumatate a anului au aparut foarte multi noi posesori de buse, dar dupa a doua jumatate a anului si mai multi vor sa scape de ele. pacat sunt niste motoare deosebite dar e cam nasoala situatia financiara cam la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu stiu de ce dar am avut impresia ca in prima jumatate a anului au aparut foarte multi noi posesori de buse, dar dupa a doua jumatate a anului si mai multi vor sa scape de ele. pacat sunt niste motoare deosebite dar e cam nasoala situatia financiara cam la toti

La mine are anul si crede-ma ca daca nas vrea sa plec din tara nu mas desparti de ea ca e ceva deosebit, nu iti poti dori altceva, dar parca ar fi totusi pacat sa stea in garaj inloc sa se bucure altul de ea:(.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am schimbat Busa... :laugh:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

......Cu una mai noua ;)

Revin cu update-uri cand am net cum trebe....trazneasca Vodafone Mobile Connect !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce intrunire?

 

in seara asta ma-ntorc si eu in bucuresti dupa ce mi-am ars-o o sapt intreaga numa prin satu mare-oradea-tm. misto p'aici, da ce dor mi-e de casa. nasule, tre sa dau si eu pe la tine sa pun bricheta pe moto. din cate am inteles inca mai picura usurel baia, dar mai bine-mi iau un litru de ulei dupa mine decat sa o dau iar jos... per ca miercuri sa fiu si eu gata a pot pleca, ca ma prinde iarna maine-poimaine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nashule cred ca saptamana ce vine montam tot.

 

NUMAI BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canci imputernicire, nu dau de om, care aveti cunostinte prin Bacau pls un semn ca o iau razna.

Nu iti raspunde?...acu doua saptamani lam vazut eu in drum spre lacu rosu...era in slapi si pantaloni scurti si cu o doamna gravida pe motor...ii prinsese ploaia in trafic..eo is de pe langa bacau...cu ce te pot ajuta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti raspunde?...acu doua saptamani lam vazut eu in drum spre lacu rosu...era in slapi si pantaloni scurti si cu o doamna gravida pe motor...ii prinsese ploaia in trafic..eo is de pe langa bacau...cu ce te pot ajuta?

 

am nevoie doar de un contact unde sa raspunda... Ca am inteles ca nr. asta ce l am eu nu l prea foloseste, iar pe mess e on de pe telefon... Colac peste pupaza am aflat ca pleaca zilele astea in Italia si vad cum i mi cad toate planurile cu plecarea lu' peste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canci imputernicire, nu dau de om, care aveti cunostinte prin Bacau pls un semn ca o iau razna.

 

daca mergi in UE nu te intreaba nimeni nimic...chiar nimeni

am luat amenzi de mai multe ori cu moto sau auto care nu erau pe numele meu...am fost verificat de vreo doua ori la serie cadru si motor(asta doar in Jermania,Franta) si poi mi-au aplicat contraventia...

so...nu iti strica planurile doar ca nu ai imputernicire...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am nevoie doar de un contact unde sa raspunda... Ca am inteles ca nr. asta ce l am eu nu l prea foloseste, iar pe mess e on de pe telefon... Colac peste pupaza am aflat ca pleaca zilele astea in Italia si vad cum i mi cad toate planurile cu plecarea lu' peste.

daca te pot ajuta cu ceva spune...eo intreb si baietii de el...poate dam totusi de el..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i.am facut imputernicire frate, eu ziceam asa ca fapt divers...

 

Stai linistit, ti-a facut imputernicirea . :laugh:

..vezi ca sunt oferte la Wizzair.. ;) ..

Mesaj completat

Nasule da niste detalii despre intrunirea aia de la Paulesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este prea scump...?

 

Man daca se pare a fi prea scumpa ... o dau in 5000 fara nici o dotare... sau crezi ca a venit ea asa...

Mesaj completat

ps: Carturaru... de ce ti se par discurile prea Laser... adica... ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mobristi in tricou si slapi prin oras...mai vazusem...

dar azi am vazut un "pilot" de ER OAN pe autostrada echipat de drum lung cu adevarat...... in pantaloni scurti si tricou fara maneci...

ce-i drept..avea rucsac :laugh:

mergea incetisor...cu vre-o 200...

marfaaaa....

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce intrunire?

 

in seara asta ma-ntorc si eu in bucuresti dupa ce mi-am ars-o o sapt intreaga numa prin satu mare-oradea-tm. misto p'aici, da ce dor mi-e de casa. nasule, tre sa dau si eu pe la tine sa pun bricheta pe moto. din cate am inteles inca mai picura usurel baia, dar mai bine-mi iau un litru de ulei dupa mine decat sa o dau iar jos... per ca miercuri sa fiu si eu gata a pot pleca, ca ma prinde iarna maine-poimaine...

Ai incalzit acea saiba si ai decalit-o?

Daca da, atunci nu are cum sa curga pe la buson(doar daca nu este stans) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva frumoase la Paulesti :

post-13245-1283119598_thumb.jpg

post-13245-1283119609_thumb.jpg

post-13245-1283119629_thumb.jpg

post-13245-1283119647_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru poze

dar eu am vazut alte frumuseti pe acolo

pacat ca a fost lume putina

sau poate au venit oameni dupa ce am plecat eu

 

 

Da ai dreptate am omis cireasa de pe tort. :P

post-13245-1283155251_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima e cea a lui NASU , albastra e a mea (ce bine arata de la distanta) , cea noua este a userului Dragstar iar ultima a lui RoCristea (se poate sa fi scris numele gresit).

in afara de astea a mai fost una pe albastru/argintiu si cam atat la capitolul Hayabusa.

la un moment dat a mai aparut un TLR 1000 galben, frumos ,mobra ce imi place f mult si pe care nu o prea vezi in fiecare zi.

in rest pileala , fripturi , preteni si cateva trupe rock .

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima e cea a lui NASU , albastra e a mea (ce bine arata de la distanta) , cea noua este a userului Dragstar iar ultima a lui RoCristea (se poate sa fi scris numele gresit).

in afara de astea a mai fost una pe albastru/argintiu si cam atat la capitolul Hayabusa.

la un moment dat a mai aparut un TLR 1000 galben, frumos ,mobra ce imi place f mult si pe care nu o prea vezi in fiecare zi.

in rest pileala , fripturi , preteni si cateva trupe rock .

 

Eu pe astea le-am vazut. Nu va cunosc personal dar le admir. Le intalnesc adesea la intruniri prin tara ca si cum am fi prietene si recunosc, ca de multe ori imi vine sa le pup incerc sa ma abtin insa din respect si nu le ating. Pana la urma sunt mai frumoase decat mine :P Si FreeWindul meu e indragostit de o Hayabusa asa ca pasiunea ramane in familie.

Cateva poze de la Buzau si cu pasiunea XF-ului meu :P

post-13245-1283160554_thumb.jpg

post-13245-1283160576_thumb.jpg

post-13245-1283160583_thumb.jpg

post-13245-1283160594_thumb.jpg

post-13245-1283160601_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te pot ajuta cu ceva spune...eo intreb si baietii de el...poate dam totusi de el..

nu e greu sa dati de mine, ca nu ma ascund, am treburi mult mai importante...imputernicirea aia nu trebuie la nimik...si tu, nenea scama, nu fa pe viteazul si ai grija cum vorbesti la adresa mea ca eu cand conduceam busa tu te incaltai cu fesul, te.am vazut de mai multe ori prin bacau si prin targ... Bafta la toti

 

Mesaj completat

mobristi in tricou si slapi prin oras...mai vazusem...

dar azi am vazut un "pilot" de ER OAN pe autostrada echipat de drum lung cu adevarat...... in pantaloni scurti si tricou fara maneci...

ce-i drept..avea rucsac :P

mergea incetisor...cu vre-o 200...

marfaaaa....

da chiar...ce conteaza asa de mult pentru voi echipamentul altora? daca ei se simt siguri pe ei, pot sa mearga si in chiloti...asa ia aer mai mult...parerea mea, aia care se imbraca cu tot felul de costume, cagule, dopuri, manusi si cizme pentru un drum de cativa kilometri, ala nu e motociclist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da chiar...ce conteaza asa de mult pentru voi echipamentul altora? daca ei se simt siguri pe ei, pot sa mearga si in chiloti...asa ia aer mai mult...parerea mea, aia care se imbraca cu tot felul de costume, cagule, dopuri, manusi si cizme pentru un drum de cativa kilometri, ala nu e motociclist...

Da ce e ala tractorist?....daca se imbraca pt cativa km?...frumos am vb la adresa ta nu te-am jicnit si mi-am spus doarparerea si cum te-am vazut imbracat...nu tin minte sa mai fi spussi altceva...daca te simti jicnit cu ceva imi cer scuze...si ai tu ani multi pe busa cum te lauzi...da asta nu inseamna ca altu e mai prost ca tine daca are busa de un andoi trei sau ca esti mai motociclist ca altu..ma bucur ca te simti instare sa mergi si in chiloti pe drum...asta e un lucru mare sa poti merge in chiloti...tre sa fi sigur tare pe tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...