Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Uite ca eo is unu din cei care a vrut sa o vanda si nu a avut noroc...la un moment dat am si luat 1500 de ron avans sa o pastrez da nu a mai venit dupa ea...ast ase intampla acu vre-o 2 luni juma, iar zilele trecute m-am intalnit cu tipu ce trebuia sa vina dupa el si a zis ca nu mai are bani :rolleyes:...asa a ramas vacuta tot in ograda mea, se pare ca o s avada anglia acuma impreuna cu mine. Pana una alta sta la caldurica in casa ca de e vacuta de rasa si merita rasfatata. p.s. pentru calitatea imaginii dam vina pe nokia :rolleyes:

post-30706-1292693753_thumb.jpg

post-30706-1292693802_thumb.jpg

post-30706-1292693850_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

foarte tare :rolleyes: Exact asa ar fi trebuit sa stea si a mea acum, in sufragerie, dar din cauza unui idiot de coleg de la firma care mi-a scapat-o pe jos de pe loc (!), acum se odihneste la baietii de la Bardak Motors, unde asteapta un nou set de carene si cateva mici tuninguri pe langa :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar nasol k ghinioanele...da daca isi lua si el o vacuta de rasa poate nu patea dinastea...

Mesaj completat

Ce intrebare am la voi, care vati facut recent ITP-ul la mobre? la noi in judetu bacau am inteles ca se face doar la RAR bacau si au adus stand pt.mobre, iti incearca franele, nu stiu dac aiti ea si noxe da din cat estiu ea e non euro sper sa nu ma insel. M-am programat acum ala ei ca imi expirase pe 7 nov inspectia si urmeaza sa imi iau mobra cu mine in anglia si deocamdata nas vrea sa o inmatriculez acolo, si mam programat miercuri pe 22 la itp. acuma sa vedem ce rezolvam:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te speria

este ca si pana acum cu exceptia ca au bagat stand de frana :rolleyes:

nu ma sperii doar ca asa mi-ar trebui niste placute de frana:D...e prioritatea nr.1 in nou an:D...da facem o aieresire si merge asa:D..opincele is ca in certificat deci problem nar trebui sa fie...cu exceptia catorva zgarieturi care nui treaba lor:D

Mesaj completat

pe un prieten lau intors ca era anvelopa mai mare si ca nu ii lumina becu la numar:D

Editat de scamosu_gl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare :rolleyes: Exact asa ar fi trebuit sa stea si a mea acum, in sufragerie, dar din cauza unui idiot de coleg de la firma care mi-a scapat-o pe jos de pe loc (!), acum se odihneste la baietii de la Bardak Motors, unde asteapta un nou set de carene si cateva mici tuninguri pe langa :D

Mwaaaahahaha! Eu l-as bate daca-s fi in locul tau ! :rolleyes:

Jihaaaad !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu din experienta proprie , dupa ce am facut modificarea la cric am fost mai linistit doar ca acum sta foarte foarte inclinata si nu prea poate nimeni inafara de mine sa o ridice de pe cric

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe! Ghici cine se da cu motorul azi ? :rolleyes: La noi sunt 12 grade ...cu + :D Si soareeeeee!

Merg sa fac poze cu bradul de craciun din centru :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi copii va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi si de vacutele voastre si sa ne vedem cu bine la anu ... si la multi ani !!!!

 

 

Numai bine

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat si eu o cheie dupa o luna si ceva de pauza si la 5 grade minus si merge snur.Am trecut la sezonul de iarna si am pus bateria la caldurica desi azi am vazut un nebun cu un gsxr de 600 prin Bucuresti si era sticluta pe jos inca.Ma bucur ca s-a terminat sezonul si am facut totusi 5500km fara incident.Sarbatori fericite posesorilor de busa si nu numai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat si eu o cheie dupa o luna si ceva de pauza si la 5 grade minus si merge snur.Am trecut la sezonul de iarna si am pus bateria la caldurica desi azi am vazut un nebun cu un gsxr de 600 prin Bucuresti si era sticluta pe jos inca.Ma bucur ca s-a terminat sezonul si am facut totusi 5500km fara incident.Sarbatori fericite posesorilor de busa si nu numai!

eo ii dau o cheie maine la rar, ii fac itp-ul ca se pare ca o fac englezoaica :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite si linistite, dragii mei ! Sa ne revedem cu bine anul viitor, an care sa fie plin de bucurii, impliniri, liniste si fericire.

Va pupa fata ! :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori magice! Iarna scurta si multa liniste sufleteasca sa va puteti acumula energie pentru noul sezon moto. Cu respect si admiratie de la un XF :)

post-13245-1293196140_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...