Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SARBATORI FERICITE !!!

 

Capitane ce exotic esti :grinbandit:

Aha... Am schimbat portul... Am fugit de frig man, ca in orice iarna. Probabil ca mă întorc ptr ca se vinde nava.

Cele bune si An Nou Fericit tuturor... Sa uzim "despre bine"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani fata si baieti !

Am avut asa o revlatie zilele trecute.... stiu ca am propus si am vb de Sighisoara dar... de Borsec ? avem Bicazul langa si statiunea e f frumoasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!

 

buna asta cu sanatosi..ca eu m-am operat un pic..si n-a fost deloc distractiv!!!!

:cheers:

 

abia astept sa ne vedem !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!

 

buna asta cu sanatosi..ca eu m-am operat un pic..si n-a fost deloc distractiv!!!!

:cheers:

 

abia astept sa ne vedem !!!!

 

pai si nu o sa ne vedem sanatosi? asta a zis. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da....

asta doresc tuturor!!!

inclusiv mie...dar am de tras de niste luni de recuperare...pana sa functionez ca inainte!!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR !!! :friends:

Am lipsit un pic de pe aici si vad ca va organizati in spatele meu pentru Sighisoara :banana:

Cine poate sa va ajute mai mult la organizare decat eu?

M-ati uitat?

Editat de punki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Am un Suzuki GSX1300R Hayabusa din anul 2008,pe motocicleta nu a fost absolut nimic modificat.Am un buget destul de maricel pentru niste piese sport de firma,ma gandeam la un set de amortizoare Ohlins,la niste filtre de aer sport K&N,la niste tobe sport 4-2-2,un Power Commander,niste xenoane pe faza scurta si pe faza lunga,astept posturi cu opinii,etc.Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Am un Suzuki GSX1300R Hayabusa din anul 2008,pe motocicleta nu a fost absolut nimic modificat.Am un buget destul de maricel pentru niste piese sport de firma,ma gandeam la un set de amortizoare Ohlins,la niste filtre de aer sport K&N,la niste tobe sport 4-2-2,un Power Commander,niste xenoane pe faza scurta si pe faza lunga,astept posturi cu opinii,etc.Multumesc.

 

Ohlins-urile sunt super tari - daca ti le permiti :rolleyes:

filtrul k&n e ok dar nu modifica mare lucru...din ce am citit pe afara ar merge mai bine bmc

evacuare trebuie sa-ti iei cap-coada..si cele mai bune performante le obtii cu 4-2-1...mergi pe o firma serioasa - akra, yoshi, muzzy si brock's fac evacuari misto pt busa.

power commander nu-ti trebuie pentru ca ecu tau poate fi rescris cu orice harta vrei..asa ca dai banii degeaba.

xenonul e ok...

bafta...si sa ne tii la curent!!!

 

daca iti iei alte furci..ti le cumpar eu pe astea!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Am un Suzuki GSX1300R Hayabusa din anul 2008,pe motocicleta nu a fost absolut nimic modificat.Am un buget destul de maricel pentru niste piese sport de firma,ma gandeam la un set de amortizoare Ohlins,la niste filtre de aer sport K&N,la niste tobe sport 4-2-2,un Power Commander,niste xenoane pe faza scurta si pe faza lunga,astept posturi cu opinii,etc.Multumesc.

Cu ohlins-ul fata spate ced ca ai terminat bugetul!

Sincer nu le vad rostul decat pe un circuit,si nu prea vad busa pe circuit asa ca...

in rest ce a spus Octavius" sunt 100% de acord! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Am un Suzuki GSX1300R Hayabusa din anul 2008,pe motocicleta nu a fost absolut nimic modificat.Am un buget destul de maricel pentru niste piese sport de firma,ma gandeam la un set de amortizoare Ohlins,la niste filtre de aer sport K&N,la niste tobe sport 4-2-2,un Power Commander,niste xenoane pe faza scurta si pe faza lunga,astept posturi cu opinii,etc.Multumesc.

YOSHIMURA astea sunt ce trebuie pentru Busa ta , belive me ! Arata si se aud fantastic !!!

 

Cat despre PC ... mai bine iti trimiti ECU in Germania la baietii faini de-acolo ( daca te hotarasti, stiu unde sa te trimit ) si ti-l flash-uieste cu 60 de euro = unlimited Busa !

 

CARBON PARTS - Eu asa ceva mi-as pune daca as avea finantele necesare !

 

Spor la shopping si asteptam sa vedem ce iese ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Hayabusa de dupa anul 2000 teoretic este limitata,din ECU este limitata?Hayabusa 2008 cunoaste cineva daca are alt limitator in alta parte?

Busa ta e limitata in treptele 1, 2, 4 SI 6 din ECU ! Alte limitari nu are !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dupa ultimele sfaturi ar iesi cam asa:

Tobe Yoshimura 4-2-1 sau 4-2-2,noi.

Filte de aer sport K&N sau BMC+filtre de ulei tot K&N daca e cazul,noi.

Etrieri (fata+spate) Brembo,Nissin (cam astea cred ca ar fi cele mai bune),placute frana,furtune racing (fata+spate),noi.

Xenoane (banuiesc ca xenoanele sunt primele care lumineaza cel mai puternic dintre toate,halogen,etc) pentru faza lunga si scurta,acum va las pe voi sa-mi spuneti cam ce ar trebuie sa cumpar,ce xenoane pentru lunga si scurta.

Daca mai raman bani,mai cumpar si alte accesorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...