Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ma supar, nu am probleme cu inima sau moralul colegule :)

fac 1k km pe zi daca e musai Foxule, nu e problema

dar nu pentru un weekend scurt 2k, intelegi ideea?

ma gandeam ca face fiecare 2-3-400 si ne intalnim de vineri dupamasa-seara, o chermeza pana sambata seara, si duminica ţuşti catre case, si nu esti rupt de oboseala dupa drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei , incepand cu data de 16.09 pana la sfarsitul lunii in Focsangeles se toarna un film. Locatia unde ne strangeam deobicei are in consecinta 10 camere din 28 ocupate. In caz ca mai exista dorinta si entuziasm ma pot organiza cu mare drag ! In cazul in care sunt alte prioritati care primeaza ramane sa contramandam sau eventual sa renuntam la a ne mai intalni !

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Gino pt oferta!

eu as zice ca ne incadram in alea 18 camere libere ramase......

si daca vom fi in numar mai mare, sigor vom mai gasi cazare in Foxangeles :)

 

atunci ramane data de 25-26-27 09 2015, cum am scris la inceputul paginii?

 

facem lista?

 

1. Gino

2. Aprilia

 

rugam continuati lista cu inscrierile!

haideti colegilor sa ne adunam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era o scuza,ci imi exprimam dorinta de a fi prezent si motivul din care nu voi fi.Sa nu se creada ca suntem prezenti aici doar la tastatura ci si practic,cand e vb de intalniri sau alte initiative.ACUM imi cer scuze daca a deranjat postul meu in multimea de inscrieri.Si ca sa ma conformez : "prezent la datorie" data viitoare 😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi se asteapta si posturile cu ''prezent la datorie''!

nu scuze sau explicatii :)

;)

exact colega.

 

si dau si links sa nu va rataciti :

 

 

https://www.google.ro/maps/place/%D0%9A%D1%83%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0+%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%B7%D0%B0/@42.0553056,27.9785032,15.69z/data=!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0xa8f776ecea550d79

 

 

in punctuletul rosu este berea pentru Hayabusisti. eu o dau sa nu se inteleaga gresit.

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

In ceea ce ma priveste eu nu pot onora cu prezenta din cauza unor probleme de sanatate ale mamei mele. Poate cu alta ocazie as veni cu placere chiar daca nu mai sunt posesor de hayabusa,banuiesc ca ma mai primiti si cu maxiscuterul.

Cu respect TNG!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parcarea este rezervata.pana acum e goala dar am incredere in hayabusisti.linkul cu locul e mai sus

» Post actualizat in 19 Sep 2015 05:37

post-5272-0-43956700-1442641032_thumb.jpgpost-5272-0-22659400-1442641052_thumb.jpg

» Post actualizat in 19 Sep 2015 06:51

post-5272-0-23188700-1442645461_thumb.jpgpost-5272-0-74991100-1442645411_thumb.jpgpost-5272-0-94856400-1442645386_thumb.jpg

» Post actualizat in 19 Sep 2015 12:30

post-5272-0-40121200-1442665745_thumb.jpg

Toti busistii din Ro ,toamna 2015,piscina rezervata busa only.nici eu n am intrat pt a nu strica poza de grup.bravo si la mai mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cam din scurt .maine se termina asta din Bg si in nici 2 saptamani alta.totusi busistii astia 'e'uameni si iei sa ii alergam ca pe scuteristii livratori de pizza.mai lasa i un pic sa si revina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

In ceea ce ma priveste eu nu pot onora cu prezenta din cauza unor probleme de sanatate ale mamei mele. Poate cu alta ocazie as veni cu placere chiar daca nu mai sunt posesor de hayabusa,banuiesc ca ma mai primiti si cu maxiscuterul.

Cu respect TNG!

apoi daca vii si Tu, vine si fostul tau Soim, dpmdv totul e OK :)

 

Cum luna septembrie este aglomerata putem sa ne organizam si la inceputul lunii octombrie daca vremea tine cu noi. Eu ca de fiecare data o sa incerc sa fiu la inaltimea asteptarilor si sa nu dezamagesc !

asa-i....

dar ideal ar fi ca fiecare coleg sa-si spuna parerea....

atunci ar fi mai usor de organizat, am avea mai multe cunoscute decat necunoscute in aceasta ecuatie!

 

o saptamana faina si usoara tuturor colegilor!

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu primul weekend liber il am 16-18 octombrie :(

apoi chiar amu' ma uit in calendar / agenda

si la mine e fix la fel....

primele 2 weekenduri din octombrie sunt ocupate.....

dupa aia vedem

 

ar mai fi o varianta.....

microrevelion undeva la bai termale.... sau alte variante in functie de propuneri....

un weekend f prelungit....

noiembrie 27 (vineri) ---- decembrie 01 (marti)

e weekend, iar 30noiembrie care e luni, e Sf Andrei, liberi din oficiu, si 10dec liber din nou

vedem, vorbim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Dupa ce-am citit topicul asta cap coada de doua ori pana acum, am deosebita placere de a va anunta ca m-am alaturat si eu posesorilor de Hayabusa cu modelul din imaginile de mai jos.

Dupa primii 50km, pot spune ca sunt extrem de placut surprins de cat de civilizata si usoara este in trafic.

Cei drept nu m-am dat la ea nici asa in joaca.

 

Mi se potriveste ca o manusa si sunt extrem de incantat de ea.

Asta nu mai pleaca de la mine ever.

:hug:

post-33250-0-40655400-1443211863_thumb.jpg

post-33250-0-45487200-1443211878_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Dupa ce-am citit topicul asta cap coada de doua ori pana acum, am deosebita placere de a va anunta ca m-am alaturat si eu posesorilor de Hayabusa cu modelul din imaginile de mai jos.

Dupa primii 50km, pot spune ca sunt extrem de placut surprins de cat de civilizata si usoara este in trafic.

Cei drept nu m-am dat la ea nici asa in joaca.

 

Mi se potriveste ca o manusa si sunt extrem de incantat de ea.

Asta nu mai pleaca de la mine ever.

:hug:

felicitatioane.

 

totusi.. ai spus ca este civilizata si usoara in trafic !!!? Really ? am mers cu busa in Lefkada pe niste "drumulete" ( cu asfalt ) serpuite grav .m-a rupt. ( eram cu pasager ). nu mi s-a parut ca are vreo treaba cu mersul in regim de scuter ( in trafic ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...