Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc pentru grija si gandurile bune, dupa o zi foarte plina la munca nu am mai fost in stare de a iesi din casa, Capitanul este inca in voiaj pe undeva prin Africa( sursa facebook) iar de Mihai asteptam sa posteze dar siunt sigur ca este ok !

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,a trecut prin mana mea acea moto 😉.

Am reusit sa o echilibrez destul de bine,mai avea nevoie de un tuning fin pe dyno si este o mica raketa.😆

M-a impresionat ce "suflu"are atunci cand face boost-ul.

Doresc lui Mircea(proprietarul) bafta la vanzare,iar cumparatorului sa se poarte cu grija,si cu mare atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jagi,daca chiar vrei un raspuns la intrebarea ta,de ce nu ma intrebi direct pe mine?

Dupa cum am spus in anunt,nu o folosesc,si acest ''ábia a luat-o'' inseamna mai mult de 2 ani,am cumparat-o in aprilie/mai 2013.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Colegii !

 

hai ca mai incerc odata.....

vine weekendul foarte prelungit din 27.11.2015 -- 01.12.2015

adica de vineri pana marti !!!! (5 zile)

 

oare nu am reusi sa ne adunam de o chermeza, un microrevelion, o bauta sau o poveste? ....din pacate meetingul de toamna nu a mai avut loc......

acum motivul timpului nu prea se mai poate invoca, ar mai fi 4 saptamani pana la eveniment.....

haideti sa incercam, let's give a shot!

astept idei, sesizari, sugestii :)

 

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lori vad ca ti-a placut sa petreci in compania noastra... :) !Topoganul pe burta a fost senzație,nu?In mod normal sunt liber de munca pe 30-1,dar pt un party ma dau peste cap...Am vorbit cu proprietarul busei turbo si sper sa o vad pana atunci si daca ma convinge poate fac o agerime.Vino cu o idee Lori...locatie.Eu ma ocup de grătar... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Emy : daaa, dupa Rasnov, Sovata si Petrosani ar fi cazul sa vina si nr4 pentru mine :)

si cum totul a fost super, m-am gandit sa nu asteptam pana la primavara, pentru intrunirea traditionala....., mai ales ca avem acum posibilitatea acestui weekend foarte lung, si e si preajma sarbatorilor!

 

ca si locatie ar fi bine undeva la munte, mai in centrul tarii, sa fie accesibil pentru toti.... dar nimic ne e batut in cuie, sunt dispus pentru orice!

eu chiar amu' nu am nici o idee, dar sigur vom gasi undeva o pensiune cu spa :)

poate un coleg are ceva aminitri de la un astfel de hotel / pensiune!

orice sugestie e binevenita!!!!

promit ca in zilele urmatoare ma voi documenta un pic si o sa postez si niste locatii....

 

numai bine si tinem legatura!

hai ca incep sa se invarte rotitele!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu 2 persoane si astept idei,confirmări.Am gandit-o cu spa-ul si restaurantul si analizez,dar as propune ceva rustic si in acelasi timp decent la buzunar.Vin cu o idee:Rasnov..Cazare la o pensiune decentă cu un pret decent(60-70 lei noapte) si conditii umane.Poate avem noroc si de zăpadă in Poiana.Ne organizăm cu ceva gen:ciorba de peste pescareasca,,platou rustic,un grătar,un vin fiert,o tărie in ...stie Lori :) Lista e deschisa.Astept idei,opinii,pareri,sugestii.Perioada este 27-28 cu posibilitate prelungire.0764689200

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Ciprian si este in schema,Alin (Peu) si se apropie de schema,Andrei (Smoke) este in negocieri :) .Pt cine vrea si balaceala la Bv este un Abia park si ar merge si o baie după un exces.Nu mai am nr de telefoane Octav,Cioby,Mihai,Geo,Laur,Cpt and Co

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...