Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am reusit! Cam prea mult spus pimp, :D dar mie imi place

 

:P Dragutza...OpiBusa...ta...

 

cand o sa imbatranim...ma gandeam sa mutam motoarele de pe Busa pe ceva mic....vazusem pe YouTube...un Smart cu motor de Busa...facea minuni...conserva...avea inima mare :D ...oricum cred ca si Tigra ar fi buna ptr un Tuning...un Hibrid cu Busa :cheers: mai gandeste-te...la batranete.... :(

 

PS. Plec la Londra pe 25-26Nov...s-ar putea sa plec pe mare...asa ca daca nu ne mai auzim anul acesta...

 

Sarbatori fericite tie si celor de acasa...

 

Iarna Blanda :lol:

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.vfxkits.com/c218736p16500790.2.html Vreau sa comand asa ceva.Cine este interesat sa ma anunte pt ca un cunoscut vrea sa comande mai multe bucati si pretul este excelent.Se adauga transport,vama.Cu cat mai multe comenzi cu atat mai ieftinache.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.vfxkits.com/c218736p16500790.2.html Vreau sa comand asa ceva.Cine este interesat sa ma anunte pt ca un cunoscut vrea sa comande mai multe bucati si pretul este excelent.Se adauga transport,vama.Cu cat mai multe comenzi cu atat mai ieftinache.

Ma bag si eu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

voi unde le faceti service-ul?

 

B & S Motors, soseaua de centura, aproape de Amkart:

Prezentare

Situat pe Soseaua de Centura nr 24-26, Tunari, Service-ul Suzuki ofera asistenta pentru motocicletele Suzuki atat in perioada de garantie cat si post garantie:

- Reparatii de mecanica

- Reparatii instalatie electrica

- Tinichigerie

- Vopsitorie

- Spalatorie

- Curatare sisteme injectie

- Verificare sistem de franare (subcontractat)

- Service moto/scutere

 

Programarea in service se realizeaza in 24 ore

 

 

TUNARI

Tunari, Sos de Centura nr 24-26

Tel.: +40 21 266 50 00

Fax: +40 21 266 50 11

Mobil: +40 744 SUZUKI

tunari@suzukimotors.ro

 

 

Coordonator vanzari moto

Sebastian Dinescu

021.266.5000

sdinescu@suzukimotors.ro

 

VANZARI MOTO

Adrian Stefan

0724.222.659

astefan@suzukimotors.ro

 

ACCESORII SI PIESE

Manea Mihnea

0730.017.465

mmanea@suzukimotors.ro

STEFAN CEL MARE

Stefan cel Mare, nr. 15, bl. 15, sector 2, Bucuresti

Tel.:+40 210 08 13

Fax: +40 210 08 13

Mobil: +40 721 SUZUKI

suzuki@suzukimotors.ro

 

 

Vanzari moto

 

Afloarei Alexandru

0721.101.488

aafloarei@suzukimotors.ro

 

http://www.bsmotors.ro/

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

voi unde le faceti service-ul?

 

Y'o am avut garantie pe ea...asa ca am fost la Suzuki....

Da's scumpi...ca din asta traiesc...

 

Mai stiu un tip...pe Valea Ialomitei...pot sa-ti fac rost de Nr lui... A imbatranit pe Motoare...are un garaj si cam face de toate...a tras si ceva ani pe Busa...e un tip Ok...

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii se mai dau si pe vremea asta .. de ce sa asteptam pana la vara ?? :cheers:

 

ps: azi a fost o vreme splendita , perfecta sa mai bag cateva sute de km :D

 

Asa este...nu ai vazut azi cand te alergau Junioarele sa-ti vanda "cauciuce" noi ptr Busa...

ai trecut pe langa Liceul Lazar...si ai facut furii pe acolo... :P

 

Eu zic ca m-as putea misca la vara oriunde...Sa Organizam Un BUSA BASH 2008...sa stabilim un loc...si o data...cine vrea face rezervari din timp.... :(

 

va dau un link

 

http://www.hayabusa.org/forums/?act=ST;f=64;t=72793

 

Sa mai vedem ce fac americanii astia pe afara... :D

 

Eu stau pe Bara...ca RCA-ul nu se misca deloc... :lol:

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine eu o pun de o iesire pe A2.Soferii car5e treceti prin zona lasati manelele mai incet in masana si uitati-va mai des in oglinzi.Care sunteti interesati contactati-ma.Viteza de deplasare-aproape regulamentara! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este...nu ai vazut azi cand te alergau Junioarele sa-ti vanda "cauciuce" noi ptr Busa...

ai trecut pe langa Liceul Lazar...si ai facut furii pe acolo... :baldy:

 

ahaaaaaaa.. deci tu esti cu cauciucurile... de ce n-ai zis asha :baldy: fac treaba buna fetele ?? se descurca ?? daca opresc toti motociclistii din trafic ar trebui sa mearga afacerea :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

((ahaaaaaaa.. deci tu esti cu cauciucurile... de ce n-ai zis asha fac treaba buna fetele ?? se descurca ?? daca opresc toti motociclistii din trafic ar trebui sa mearga afacerea ))

 

Nu sunt eu Moncher, dar cunosc "Junioarele" ca au fost...dragutze si m-au "tras si pe mine pe dreapta"... :finger:...sunt "pisicutze" de treaba...

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba cumva de Serban Duca?El stiu ca se pricepe la la motoare si a avut si busa-cred ca cea mai frumoasa de la noi.Avem toate sansele sa facem un club Hayabusa si la noi in ritmul acesta.Deja un topic care nu a miscat mai deloc o lunga perioada de timp a ajuns departe.Respect posesori de buse! :finger: 10 posesori sunt pana acum declarati pe acest topic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba cumva de Serban Duca?El stiu ca se pricepe la la motoare si a avut si busa-cred ca cea mai frumoasa de la noi.Avem toate sansele sa facem un club Hayabusa si la noi in ritmul acesta.Deja un topic care nu a miscat mai deloc o lunga perioada de timp a ajuns departe.Respect posesori de buse! :finger: 10 posesori sunt pana acum declarati pe acest topic!

 

El este...batranu' Serban... :baldy: am un coleg de facultate care locuieste pe scara lui vecina...

De fiecare data cand treceam pe acolo era cate o Busa prin preajma...

 

Oricum daca facem un ClubBusa...probabil o sa mai apara si alti Baieti...am vazut mai mult de 10 Buse numai in Bucuresti...ca sa nu zic de cei din tara... Propun sa organizam la vara un Busa Bash unde sa punem sa ne cunoastem...eu sunt disponibil oricand din aprilie 2008... tre sa tinem cont de concediile oamenilor... de aceea zic sa fie undeva in vara...

 

Cred ca am un loc unde sa facem adunarea...da tre sa i-au acceptul proprietarului...un loc de inspiratie...Aerodromul Tuzla... vreo sugestie? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat peste niste filmulete care nu le vazusem, daca nu le-ati vazut eu zic ca merita! :finger:

 

http://video.google.nl/videoplay?docid=723698905293246118

http://video.google.nl/videoplay?docid=2273051835443208591

 

Enjoy :baldy:

 

 

Busa Rules.... :( :lol: :lol:

 

Interesante filmuletele... :baldy: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca nu mi-e rusine nici cu Kawa sau Honda. :( :baldy: Faine filmulete,dar pilotii sunt dusi cu pluta :finger:

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Nov 2007 09:34 -------------</small><br/>http://video.google.nl/videoplay?docid=244472923069688576

 

:lol: asa este...moto...rules...iar pilotii...

 

:baldy:

 

--- Mesaj completat în 30 Nov 2007 09:27 -------------
PROPUNERE....

 

Dragi Tovarasi Si "pretini"...

 

Y'o propun...Adunarea Buselor ptr vara anului 2008

 

Orice alti Busa "pretini" pe 2 roti sunt invitati...

 

Adunarea se poate rezolva pe Aerodromul Tuzla...important este sa anuntam data...si perioada...Iarba cat cuprinde...securitatea motoarelor garantata(intrare restrictionata)...cantina aeroportului este si ea functionala...sponsori o sa apara in functie de Nr de participanti...Ma gandesc ca sa propun acest Topic pe forum ca sa vedem cati vor sa se inscrie... Comentarile sunt asteptate cu drag...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ideea cu aeroportul! :) .Unde in alta parte s-ar putea intalni avioanele noastre pe 2 roti?!Bineinteles ca pe un aeroport.Ce numere preferentiale aveti la moto?Am vazut ca cei cu Harley au HOG Ssi ma gandeam ca poate si posesorii de busa au unul anume sau poate o sa facem noi un pas pt acest nume.Cunosc pana acum numere -SEA,DON,BUS,HAY,FLY,COC,FUM,UPS,WOW!Ceva idei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...