Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stimati domni ...:lol:.. am avut onoarea sa stau in saua noului model .. MINUNAT :bigstar:

 

:lol: asteapta sa o conduci ! :P Sa dea Dumnezeu!

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e pt toti "jmekerii" cu hayabuse firebladeuri r1-uri si ninje

http://www.youtube.com/watch?feature=relat...p;v=b0A0gjUB2EI

nu stiu cine a fost de vina dar la un moment dat il intreaba pe soferul masinii daca el a condus si a spus ca da

la care i sa spus ca la omorat pe motociclist la care el se ia de cap ca si cum ar sti ca e vinovat

ce pacat

pacat ca a murit

pacat ca a murit dintr-o prostie

pacat ca a murit nu din vina lui

macar atunci cand mori sa poti alege sa o faci cum vrei dar din pacate nu e asa...mereu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Absolut superba!!!De cand am vazut-o am ramas fara cuvinte, spatele arata demential si parca e mai frumoasa ca niciodata :wink: :P :makeout:

Ma cam bate un gand....stie cineva cat va costa sau cand va fi disponibil si la noi in tara?

Am vorbit eu la Suzuki, cica au livrat deja prima bucata pe comanda, au zis ca in cateva luni o sa ajunga si ei in normalitate si o sa o gasim si la showroom.

Pretul ar fi 10.500Euro fara TVA, 12.500Euro cu TVA. Cu mai mult de 1000Euro mai ieftina decat ZZR1400 concurentul direct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e pt toti "jmekerii" cu hayabuse firebladeuri r1-uri si ninje

http://www.youtube.com/watch?feature=relat...p;v=b0A0gjUB2EI

nu stiu cine a fost de vina dar la un moment dat il intreaba pe soferul masinii daca el a condus si a spus ca da

la care i sa spus ca la omorat pe motociclist la care el se ia de cap ca si cum ar sti ca e vinovat

ce pacat

pacat ca a murit

pacat ca a murit dintr-o prostie

pacat ca a murit nu din vina lui

macar atunci cand mori sa poti alege sa o faci cum vrei dar din pacate nu e asa...mereu

 

da.... l`am vazut de mult ...urat accident ...si salvarea tot nu venise :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu la Sara Motors in Tm, reprezentanta Suzuki. Am vazut-o, m-am urcat pe ea, am cerut o calculare a leasing-ului, si am ajuns la o singura concluzie...va fi alba :wink:

post-4366-1200139645_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu la Sara Motors in Tm, reprezentanta Suzuki. Am vazut-o, m-am urcat pe ea, am cerut o calculare a leasing-ului, si am ajuns la o singura concluzie...va fi alba :makeout:

:wink: baby ... iti cumperi haya? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wink: O sa avem fata cu Haya?M-am uitat cu atentie si nu ma atrage deloc farul la cea noua si bordul.In schimb exceleaza codita.Poate si pt faptul ca m-am invatat cu vechea!Vreau sa modific toba finala.Care se baga?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wink: O sa avem fata cu Haya?M-am uitat cu atentie si nu ma atrage deloc farul la cea noua si bordul.In schimb exceleaza codita.Poate si pt faptul ca m-am invatat cu vechea!Vreau sa modific toba finala.Care se baga?

Dap..ma bag pe Busa :P

Emy, daca vrei, am un prieten care si-a tras tobe sub coditza. Iti las nr. lui pe mess.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu siu de ce, de fiecare data cand am zis ca vreau sa am o motocicleta alba prietenii au ras de mine. mi se pare ca albul e cea mai cool culoare la o motocicleta. sper ca vei alege alb si nu uita sa pui poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna mi-am dorit o motocicleta alba. De copil intorceam capul dupa toate bmw-urile politiei. Noua busa alba-2008 este extraordinar de frumoasa. Imposibil sa treaca neobservata.

post-6592-1200254560_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna mi-am dorit o motocicleta alba. De copil intorceam capul dupa toate bmw-urile politiei. Noua busa alba-2008 este extraordinar de frumoasa. Imposibil sa treaca neobservata.

post-6592-1200254560_thumb.jpg

yep ... superba...

sper sa o stapanesti cu sanatate :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yep ... superba...

sper sa o stapanesti cu sanatate :wink:

Pai stapanesc una, dar model 2007, de culoare rosie. Alba mi-am dorit si inca imi mai doresc, dar nu am gasit atunci cand am cumparat-o pe a mea.

post-6592-1200255373_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...