Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna ideea cu aeroportul! :lol: .Unde in alta parte s-ar putea intalni avioanele noastre pe 2 roti?!Bineinteles ca pe un aeroport.Ce numere preferentiale aveti la moto?Am vazut ca cei cu Harley au HOG Ssi ma gandeam ca poate si posesorii de busa au unul anume sau poate o sa facem noi un pas pt acest nume.Cunosc pana acum numere -SEA,DON,BUS,HAY,FLY,COC,FUM,UPS,WOW!Ceva idei?

 

 

Numar destul de interesant ar fi PAI, cu un pic de vopsea alba sau autocolant poate deveni PA! :)

 

La primavara ma bate gandul si pe mine de o astfel de racheta...cu toate ca sunt inca in dubii....

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor...

 

Miercuri parasesc Tara...ne auzim in Aprilie...

 

Pana Atunci...Cele Bune si Iarna Blanda...

 

Busa Rules!

Toate cele bune Capitane! Te asteptam la Bistrita cand te intorci! :)

post-3768-1196780917_thumb.jpg

post-3768-1196781006_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate cele bune Capitane! Te asteptam la Bistrita cand te intorci! :)

 

 

Salutare...

 

Maine dimineata la 10:45 Am Zburat....catre tari mai calde...ne vedem la Primavara cand se scot Busele la Pascut :lol: asa ca cele bune si sarbatori fericite tuturor... :lol:

 

--- Mesaj completat în 04 Dec 2007 23:48 -------------
Mai Ganditi-va Baieti...ce facem cu Adunarea Propusa...pana la vara se mai schimba multe... :D poate infiintam si Clubul Busa...ca tot a fost propus mai devreme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva trebuie sa ne prezinte un motor de 175 de caluti stock.Bogdanee nu te-ai trezit?Sa-l stapanesti sanatos.Sa nu zici ca nu esti multumit ca ti-o dau pe a mea.Delecteaza-ne cu niste poze te rog!Mama ce de beri o sa mai beau de la tine cand ne gasim! :crack:

 

--- Mesaj completat în 07 Dec 2007 19:39 -------------
Vand full sitemul Yoshimura carbon Trioval 4-2-1 sau numai toba finala si tobele originale de hayabusa.Se potrivesc si la S-RAD.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva trebuie sa ne prezinte un motor de 175 de caluti stock.Bogdanee nu te-ai trezit?Sa-l stapanesti sanatos.Sa nu zici ca nu esti multumit ca ti-o dau pe a mea.Delecteaza-ne cu niste poze te rog!Mama ce de beri o sa mai beau de la tine cand ne gasim! :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 07 Dec 2007 19:39 -------------</small><br/>Vand full sitemul Yoshimura carbon Trioval 4-2-1 sau numai toba finala si tobele originale de hayabusa.Se potrivesc si la S-RAD.

Sar'na !Eu sunt acel ''cineva'' :crack: .Sunt foarte multumit de motor,exceptand cateva mici defecte estetice(cateva zgarieturi) motorul este ca si nou!Multumesc fostului proprietar Nino si domnului @emylyo pentru pont :D Daca veneai la cheful cu'' motocraciunitele'' ma puteam achita de datorie :crack: Dar lasa ca nu au intrat zilele in sac,ma revansez eu!Abia astept vara! :D

post-3768-1197265400_thumb.jpg

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am bagat "fetitele" la garaj, gata, ajunge anul asta. Ceva emotii pe drum deoarece incepuse sa ninga. Au venit si noile tobe, "Ixil Extrem Black Oval",asa ca le-am montat. Sunet super, grav, fara sa fie deranjant. :kick:

Cateva poze de astazi:

post-6592-1197731424_thumb.jpgpost-6592-1197731484_thumb.jpgpost-6592-1197731534_thumb.jpg

post-6592-1197731244_thumb.jpgpost-6592-1197731278_thumb.jpgpost-6592-1197731313_thumb.jpg

Si un pic de sunet, mai mult nu-mi permte aparatul meu foto, antic:

calc._024.mpg

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am bagat "fetitele" la garaj, gata, ajunge anul asta. Ceva emotii pe drum deoarece incepuse sa ninga. Au venit si noile tobe, "Ixil Extrem Black Oval",asa ca le-am montat. Sunet super, grav, fara sa fie deranjant. :cheers:

 

:crack: bun loc de iernat le-ai gasit... :kick:

 

:crack: faine tobe...am pus ochii pe ele...

 

cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack:

Ro lantul de pe busa ta la`ai schimbat sau a venit stoc culoarea galben ?

 

 

bai nene dar cam lung filmulllllllll :kick: cand a fost mai mai interesant sunet .....

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ro lantul de pe busa ta la`ai schimbat sau a venit stoc culoarea galben ?

 

Lantul este cel stoc, din fabrica. Daca iti place cum arata, cei de la "Regina" fac lanturile galbene si sunt foarte bune. Pe fazer am pus la 17.000km, iar acum are 40.000 si il intind putin pt. pima oara. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lantul este cel stoc, din fabrica. Daca iti place cum arata, cei de la "Regina" fac lanturile galbene si sunt foarte bune. Pe fazer am pus la 17.000km, iar acum are 40.000 si il intind putin pt. pima oara. :kick:

 

Da imi plac lanturile galbene si consider ca al meu trebuie schimbat nu are 17 000 de km dar sa spunem ca nu a avaut o intretinere corespunzatoare...mi`ai pomenit de "regina" si repede m`am uitat pe louis.de ca am posibiltatea de a comanda de acolo dar se pare ca in continuare am o problema pt motoreta asta stau cam prost la capitotlul "after market" cum ar fi parbriz ,crash protectorii,etc nu credeam ca si la consumabile dar se pare ca da ! pe louis nu am gasit nik pt model meu de motor ma refer la lant de fapt si altele ....intrebare: ai idee de unde din alta parte as putea comanda numai lantul? (foaie ,pinion bune) si normal sa fie galben si tot atat de calitativ ca regina sau D.I.D.

Multumesc ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am bagat "fetitele" la garaj, gata, ajunge anul asta. Ceva emotii pe drum deoarece incepuse sa ninga. Au venit si noile tobe, "Ixil Extrem Black Oval",asa ca le-am montat. Sunet super, grav, fara sa fie deranjant. :crack:

Ce frumos arata si cat de frumos suna :crack: Bravo Ro !Sper sa ajungi si pe la Bistrita sa le pot auzi live ! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni Dragi, sper sa ingros si eu randurile anul care urmeaza.Pana in momentul asta am pilotat foarte multe motociclete, dar nici o hayabusa. Cred totusi ca prima repriza de pilotaj va fi aceea de inaintea platii, cu alte cuvinte o voi pilota cand o voi cumpara. Am un prieten care mi-a dat un GSX-R 1100 din 1993, cu care s-a purtat exemplar, motorul alergand in mai multe curse, motor care m-a lasat cu un gust extrem de placut...cam ca sexul...si ma gandesc la singurul motor care va face asta din nou, dar de data asta ca motor personal...final.Nu ca nu as vrea sa il schimb vreodata..nu de asta e vorba...dar as vrea foarte mult sa il iau si sa am grija de el ca de propriul copil, pentru ca si el va avea grija de mina..sunt convins.

 

Mai pe scurt...am pilotat multe, am calarit si mai multe, dar pe asta mica...chiar mi-o doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos arata si cat de frumos suna :crack: Bravo Ro !Sper sa ajungi si pe la Bistrita sa le pot auzi live ! :kick:

Promit ca in primavara, Bistrita va fi printre primele mele tinte. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...