Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

uite eo de exemplu fac naveta cu ea in londra...merg la munca cu ea...si inafara de consumu din prima zi nu ma incomodeaza cu nimic...si nam schimbat nimic pe ea, e asa cum a venit de la mama ei...doar manetele sau rupt capetele si le-am polizat ca agatam manusa...in rest nimic...doar consumabile...

Te cred,si eu o folosesc zi de zi in traficul de oras (desigur vara).E un motor comod si bine echilibrat,fara a necesita modificari care sa-i strice aspectu'.

Ia zi.......ti-ai montat ghidonu pe dreapta? :bigstar: .....Prin iulie se pare ca o sa am ceva treaba prin Tunbridge cu motoru,si vreau sa trec si prin londra....poate bem ceva la Ace cafe,ca o sa stau cam 3 saptamani prin UK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca tot ninge...si toata lumea ne da sfaturi..cam ce ar trebui sa facem cu mobra asta...

uite ce am gasit...la americanii aia de strica bunatate de mobra... :bigstar:

post-11437-1298223732_thumb.jpg

post-11437-1298223745_thumb.jpg

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce inghesuiala pe aici... Salutare rideri... au plecat pasarile migratoare din Africa catre Nord... Probabil ca apar cu Primavara... peste vreo 3 saptamani.

Ieri am vazut un stol imems de pelicani migrand catre Nord...

 

Nu mai plangeti ca vine... Primavara...

 

Salutari din Marea Rosie.

Mesaj completat

apropo... eu Pariez pe J.Lo... :bigstar: e mai aerodinamica si are sange latin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te cred,si eu o folosesc zi de zi in traficul de oras (desigur vara).E un motor comod si bine echilibrat,fara a necesita modificari care sa-i strice aspectu'.

Ia zi.......ti-ai montat ghidonu pe dreapta? :D .....Prin iulie se pare ca o sa am ceva treaba prin Tunbridge cu motoru,si vreau sa trec si prin londra....poate bem ceva la Ace cafe,ca o sa stau cam 3 saptamani prin UK.

cu cea mai mare placere te astept...si pana una alta va fac in ciuda ca eo ma dau co motobicicleta si voi va uitati in garaje la ele :bigstar: asta nu inseamna ca acuma tre sa aruncati cu bulgari in mine de invidie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va bateti joc de Hayabusa cu mersul prin oras. E ca si cum ai tine un catel jucaus legat in lant.

Stai linistit ca-si primeste portia sa de alergat zilnic....stau la 5 minute de iesirea din oras,si avem destui km,loc de joaca in jurul Tg Muresului.

Mesaj completat

cu cea mai mare placere te astept...si pana una alta va fac in ciuda ca eo ma dau co motobicicleta si voi va uitati in garaje la ele :bigstar: asta nu inseamna ca acuma tre sa aruncati cu bulgari in mine de invidie

Fac pe dracu-n patru,si tot pun ceva bulgari la pastrare in congelator,si ti-o iei chiar si-n iulie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

am fost eu la nunta pe moto si e fun, mireasa a mers pe un atv dar coloana a fost de motoare.Vremea si ea a tinut u noi, a fost superb.Eu as fi pentru intalnirea de buse oriunde in tzara, si ca data r fi frumos 1 Mai ca asa imbinam unii deschiderea de sezon cu...de toate...facem o ciorba :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plictiseala mare pe vremea asta vad.Am mers in vara asta cu zx9 din 99.Are aceleasi frane ca busa cu o mica diferenta-are un repartitor pe circuitul principal care imparte in mod egal -furtunele pana la etrieri sunt de aceleasi dimensiuni-presiunea transmisa.Am fost surprins sa vad ca franele de la zx9 chiar tin ca la o supersportiva.Este insa de vina si diferenta de greutate de vreo cateva zeci de kg intre cele 2 motoare vizate.Pentru anul 2011 mi-am propus sa o iau pe drumul oamenilor cu scaun la cap-ma insor.Problema este ca toti cunoscutii ma bat la cap sa amestec distractia si cu motoare.A fost careva la vreo nunta motorizata?Partea frumoasa este ca fenomenul se intampla in iunie intr-o locatie superba pe malul Dunarii.Partea frumoasa este ca jumatatea,desi nu prea a avut parte de plimbari insista sa pastrez busa desi eu as fii vrut sa trec pe partea batraneasca-chooper.De cativa ani ne tot chinuim sa facem o iesire,o intalnire de buse.Poate anul acesta se concretizeaza totusi ceva pentru ca de intalnirile de moto care au devenit afacere m-am saturat..

Asta e si visul meu ! Am fost la mai multe nunti pe motoare si este de nedescris ce simti cand vezi zeci de motoare turate in coloana claxonand, pline de fundite si panglicute si balonase si ..iiiiiii ... :bigstar: (da, asta e partea mea feminina )

Mesaj completat

Va bateti joc de Hayabusa cu mersul prin oras. E ca si cum ai tine un catel jucaus legat in lant.

Eu si cadourile de craciun le-am luat pe 23 tot cu motorul....asa ca ...

Plus ca daca esti intr-adevar c*oios, tine Busa in oras sa nu iti fiarba. !

Mesaj completat

daca tot ninge...si toata lumea ne da sfaturi..cam ce ar trebui sa facem cu mobra asta...

uite ce am gasit...la americanii aia de strica bunatate de mobra... :D

:laugh:

Ce bunoace sunt !!!

Mesaj completat

Ce inghesuiala pe aici... Salutare rideri... au plecat pasarile migratoare din Africa catre Nord... Probabil ca apar cu Primavara... peste vreo 3 saptamani.

Ieri am vazut un stol imems de pelicani migrand catre Nord...

 

Nu mai plangeti ca vine... Primavara...

 

Salutari din Marea Rosie.

Mesaj completat

apropo... eu Pariez pe J.Lo... :D e mai aerodinamica si are sange latin.

Ai facut poze? Cred ca trebuie sa fie intr-adevar spectaculos sa vezi asa ceva cu ochii tai !

In oltenia e zapada de 25 de cm ...dar....vine primavara :blink:

P.S.: Si eu tot pe J.Lo pariez !

Mesaj completat

cu cea mai mare placere te astept...si pana una alta va fac in ciuda ca eo ma dau co motobicicleta si voi va uitati in garaje la ele asta nu inseamna ca acuma tre sa aruncati cu bulgari in mine de invidie

Nu am fost in stare sa ne intalnim toti in Romania, si ne intalnim in UK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va bateti joc de Hayabusa cu mersul prin oras. E ca si cum ai tine un catel jucaus legat in lant.

despre catelusul asta e vorba???? :bigstar:

Mesaj completat

sau despre asta???

post-11437-1298304045_thumb.jpg

post-11437-1298304235_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc...

iti zic cand sunt hotarat.. :crack:

aaa....mai am o intrebare..

eu cand scap de statusul ala de incepator???..ca mai am un pic si ies la pensie :)

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...