Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

multumesc dar din pacate nu sunt pentru HAYABUSA

 

Auzi Nasule' ai dat tobele finale... ca ma intreaba unul de niste tobe originale la ce pret poate sa gaseasca... fa si tu un pret...in cazul in care nu le-ai dat.

 

Cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As vrea si eu o hayabusa.. peste 10-15 ani si as vrea sa stiu ce sfaturi imi dati pt drumul pana la ea.. adik pe ce motoare tre sa merg sa capat cat de cat experienta. Pana acum am avut un scuter de 75cmc si acum un t-max de 500cmc. Care ar fi urmatoarea etapa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu o hayabusa.. peste 10-15 ani si as vrea sa stiu ce sfaturi imi dati pt drumul pana la ea.. adik pe ce motoare tre sa merg sa capat cat de cat experienta. Pana acum am avut un scuter de 75cmc si acum un t-max de 500cmc. Care ar fi urmatoarea etapa?

HAYABUSA :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva de 125, dupa care ZZR 250 dupa care ZZR 400, dupa care GPZ 500, dupa care GSX 550, dupa care ZZR 600, dupa care CBR 600 F2/F3, dupa care GSX-R Srad 600, dupa care GSX-R Srad 750, dupa care 900 RR, dupa dupa care ZZR 1100 / CBR 1100 XX, dupa dupa care ZX12 si in final Busa. Minim 15.000 km cu fiecare. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....da, pai nici nu stiu ce sa mai zic.........2008'u nu-l vreau si daca as da-o poate mi-ar parea rau.Anu' asta nicidecum, decat asa daca pica cine stie ce afacere sau din alte motive.Saptamana asta scap cu revizia si restu'....inclusiv PLATA serviciilor......si la drum. Nu ma mai gandesc la prea multe ca posibilitatile s-au cam restrans.

 

Faina scara lu' XCS 911........bravo man...si bafta la examene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu o hayabusa.. peste 10-15 ani si as vrea sa stiu ce sfaturi imi dati pt drumul pana la ea.. adik pe ce motoare tre sa merg sa capat cat de cat experienta. Pana acum am avut un scuter de 75cmc si acum un t-max de 500cmc. Care ar fi urmatoarea etapa?

fa ca mine..moped rs125,busa :cheers: e usor,e placut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puia nu ai sarit nimic?GSXR 600,r6? :D Ce pompa de frana are zx12r?Capitane am vazut eu bine sau ai sistem de NOS pt busa la vanzare?Pe zi ce trece am impresia ca moto nu mai trage si vrea vceva in plus.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un kit... l-am adus la comanda... dar l-am montat pe un Hyundai FX zilele trecute...dry NitrousExpress... 32de incarcaturi... nu-i rau... :blink: ...

 

cel sa zic... dhe...

 

Am montat pe busa mea un Xenon... pe faza scurta... e cool

 

Mi-a mai ramas un Bec cu soclu H7... daca-l vrea cineva sa-mi scrie... :D)

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capitane am vazut eu bine sau ai sistem de NOS pt busa la vanzare?Pe zi ce trece am impresia ca moto nu mai trage si vrea vceva in plus.

Emi,de ce nu iti iei un MIG 21 Lancer sau 29 Spider ca si asa am auzit ca le caseaza astia :blink: Sau incearca varianta asta :D

post-3768-1213689445_thumb.jpg

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fa ca mine..moped rs125,busa :blink: e usor,e placut

 

prea repede.. tin la viata mea... am doar 21 de ani :D).. cred k o sa iau o honda de 125 si apoi ceva de 600 k nu ma dau banii afara din casa sa le iau p toate care le-a enumerat xcs911 :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puia nu ai sarit nimic?GSXR 600,r6? :D Ce pompa de frana are zx12r?Capitane am vazut eu bine sau ai sistem de NOS pt busa la vanzare?Pe zi ce trece am impresia ca moto nu mai trage si vrea vceva in plus.

busa a fost prima,apoi pe langa busa s-a adaugat gsxr750,600 si un r6...care s-au tot schimbat intre ele:D busa ramane :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea repede.. tin la viata mea... am doar 21 de ani :blink:).. cred k o sa iau o honda de 125 si apoi ceva de 600 k nu ma dau banii afara din casa sa le iau p toate care le-a enumerat xcs911 :kiss:

 

Pai chiar de aia ca tii la viata ta... nu o irosi cu 125,600,etc

 

treci la un 750... dupa care la 1300... poti si la 1400... totul este sa fi cumpatat...:D

 

O sa iti placa si nu pierzi vremea...

 

Ps:banii dati pe 125, 250,600... nu-i mai recuperezi oricum...

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mig 29 nu mai sunt in uz si se vand deja la licitatie pt muzee.A fost unul modificat de israelieni parca si nu-i spunea sigur Spider,ci Sniper.L-am vazut de multe ori la sol si in actiune.Ar fii o idee,dar ala zboara nu se deplaseaza pe sol ca busa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat peste aceasta busa....si m-ar interesa care stie mai multe despre ea???

 

rectific,m-ar interesa in sensul ca imi plac modificarile exterioare si sunt curios ce are schimbat si dpdv al performantei :D

post-9356-1213815452_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mig 29 nu mai sunt in uz si se vand deja la licitatie pt muzee.A fost unul modificat de israelieni parca si nu-i spunea sigur Spider,ci Sniper.L-am vazut de multe ori la sol si in actiune.Ar fii o idee,dar ala zboara nu se deplaseaza pe sol ca busa!

Asa ,asa Emi :D Asta am vrut sa spun.Ma refeream la motor :blink: Sau poti sa treci la Kawa :lol:Este altceva

post-3768-1213817775_thumb.jpg

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat peste aceasta busa....si m-ar interesa care stie mai multe despre ea???

 

rectific,m-ar interesa in sensul ca imi plac modificarile exterioare si sunt curios ce are schimbat si dpdv al performantei :D

 

Am inteles ca a fost facuta la Suzuki (B&S)... daca nu ma insel... poti arnca o intrebare acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

capitane cum fac sa-mi iau si eu de la tine niste bujii?

Sunt la Constanta de ieri cu treburi...lasa-mi un nr de telefon si te sunt eu... diseara... apar in Bucuresti pe la 22:00... ca am de lucru la un Sprinter in Constanta... tre' sa instalez ceva... maine sunt la RAR cu el in Bucuresti... peste weekend ma intorc in Constanta cu el... asa ca ma gasesti din seara aceasta dupa 10 seara pana vineri noaptea/sau sambata dimineata in Bucuresti.

Daca nu e urgenta... ramane pe luni cand ma intorc cu Busa din Cta in Bucuresti...

Mai am pe soc 6seturi de 4buc... no problem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...