Sari la conținut

My Warrior


AK_Raptor
 Share

Postări Recomandate

Asta este. .

 

Nu fac comentarii si nici nu o laud (desi am o mie de motive sa o laud). Ii las pe cei care au mers cu mine in grup sa isi spuna parerea daca au chef.

superb motorul ...tot respectul.......dar totusi unde esti in ce tara.....????????? :blink:

am vazut unul singur in spania si ala nu era de aici era din olanda...sunt foarte rare.....nu stiu sigur acum dar mi se pare ca este modelul american:)))))am dreptate???

:P salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superb motorul ...tot respectul.......dar totusi unde esti in ce tara.....????????? :huh:

am vazut unul singur in spania si ala nu era de aici era din olanda...sunt foarte rare.....nu stiu sigur acum dar mi se pare ca este modelul american:)))))am dreptate???

:smoke: salut

E din Romania, Bucuresti, sectorul 1, terasa Everest...si ca sa-l citez pe Dobrescu, ca sa-l recunosti, cauta un malac cu vesta de plasa pentru protectie (enduro) care-si aranjeaza freza in oglinda motorului, tragand cu ochiul la gagicile altora de pe terasa... :blink: :P B) :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cind o sa vedeti unul in realitate o sa stai ore in sir sal studiati...eu am avut ocazia sa vad unul in barcelona anul asta al unui tip ce a venit din olanda...dar avea modelul american...cu mici modificari la ghidon si aripa spate....este o bijuterie in realitate este enorm de mare si ca detalii este superb........+ç

va salut si poate o sa aveti ocazia sal vedti la intilniri o sa va placa sigur

salut....roby :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: E marfa !Dealtfel,printre primele poze (nu astea) eu ti-i le-am facut,in Herastrau.Culmea e ca M-am urcat si io pe "monstru",si-am reusit sa-l iau de pe cric surprinzator de usor !De!centrul de greutate foarte jos...si ce mai imi place:capat de "rosu" pe turometru la 5000/min....ca sa nu mai zic ca se duce....!are o acceleratie....! MARFA,ce mai!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...