Sari la conținut

Ziua Bucurestiului - Miting Moto! 20.09.2007


Placebo
 Share

Postări Recomandate

mda s-a trezit un comunist sa spuna ca vin roacherii satanisti la arc acolo unde doar ei are voie sa parcheshte de 1 decembrie :) ... asta e ....

deci sa inteleg ca la vicoriei se termina tot, oricum alesii neamului sunt de mult plecati acasa .... noroc cu dan-direct-diaconescu - o sa aiba senzational-in direct emisiune :lol:

 

traim in romania ..... oricum era cam lung traseul ... chiar ma miram sa fie ei pana la capat bajetzi cu obraz fin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 380
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ne-or lasa sa parcam in centrul Pietii Victoriei? Ca in parcarea aceea de data trecut tare cred ca nu incapem. Si, m-ar mira sa o goleasca ei pt noi.

 

La dreq, am fi avut loc berechet la Arc... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In prima varianta se transfera toata actiunea de sub arcul de triumf (unde in mod normal se aduc omagii eroilor namului - un pic aiurea) in piata victoriei.

 

Oricum in piata victoriei vom stationa in jur de 20 minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ma omori daca stiu ce date nu am completat (daca te referi la nr moto, aici m-ai prins :lol: )

 

ceva serios o sa propun dupa ce trece nebunia de joi si dupa ce vad cat de mare e bulgarele. am zis ca am idei. nu zic mai mult acum

oricum ar fi, ceva MARE nu se poate face ascuns dupa un nik pe forum; cu riscul sa ma repet, (am mai spus asta pe un alt topic) trebuie un club/asociatie implicate. cum deocamdata asociatia motociclistilor nu mi se pare o optiune (imi doresc sa gresesc), optiunea logica este un club. ceva mare se face cu acte in regula, nu la coltul strazii cu banii in sacosa

la profesie nu m-ai nimerit si cum deja ai ratat din 3 incercari nu te mai las sa te chinui: economist (ASE); de fapt ai gresit fundamental: patron - vedeam profitul si va aruncam un scor sa imi iasa si mie ceva, avocat - nu luam o initiativa care se putea lasa cu raspundere de orice fel (in general nu imi asumam nici o responsabilitate, inclusiv pe aceea de a face ceva), politician - faceam gargara ce ar trebui sa faceti, de ce nu merge, oricum, exclus sa fi fost pe banii mei (am auzit ca astia iau, nu dau, stii tu altfel ?)

 

one step at a time, hai sa facem 100 stikere si sa ajunga cat mai multe pe poponete de masini si mai vedem

 

* Excelent! am mai vazut stickere, dar numai pe castile motociclistilor, ..care oricum nu se "citesc" de catre soferii auto, ca ei nu bat pana acolo...

Multumesc ca ai avut o astfel de initiativa!... Implicit imi va afecta viata, chiar daca nu se va vedea din prima zi, e chestie de timp... :) Ma bucur ca existi! ...fara alte comentarii. succes in tot ce ti-ai propus si cat mai multe "influente bune"!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin cu circel, voi fi pasager pe intruderul lui julit. Ne facem azi tricouri cu VICTIMĂ si iau un brat de lumanari cu mine. La fiecare semafor o sa impart lumanari trecatorilor si celorlalti participanti la trafic.

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :lol: ;)

 

Asta lasand la o parte ura mea pt ATV-isti pe care ii displac chiar mai tare decat scuteristi, e un lucru bun ca nu-i primiti. Parerea mea. M-am staurat de ciulinistii astia galagiosi si agresivi.

<small>--- Mesaj completat în 19 Sep 2007 09:49 -------------</small><br/>In alta ordine de idei, nu pot sa ajung, dar daca punctul d intoarcere e la Arc, va astept acolo.

 

Corect! Fara ATV! Alea-s pentru munte, bolovani, zapada, nisip, etc. Nu ca sa fie conduse prin oras de unii care n-au fost in stare sa ia examenul de A sau mai grav, n-au avut "balls" sa stea pe doua roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ura fata de posesorii altor tipuri de vehicole nu o inteleg.Trebuie sa ne respectam in trafic.

 

Dar intrucat in acest mars sustinem cauza celor de pe doua roti subliniand riscurile cu care se confrunta acestia si dorind ca mesajul sa fie coerent nu putem sa introducem in mars vehicole cu mai mult de 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, in Piata Constitutiei se pregateste ceva...Deja au incercuit zona, vad o macara, nu mai sunt masini parcate.....Ma indoiesc ca se pregatesc pentru maine.....

 

PS. Opinia mea este ca odata cu schimbarea traseului ar trebui dat un nou comunicat de presa in media, cu specificatia respectiva.

 

Bafta mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ura fata de posesorii altor tipuri de vehicole nu o inteleg.Trebuie sa ne respectam in trafic.

 

 

Sunt de acord si merg si eu pe acelasi principiu. Dar mi-am spus parerea despre ATV-istii gelati cu ochelari de soare si fara casca, ce se cred mai vedete ca Florin Salam :) :lol: ;) si au impresia ca se dau cu Hummer-ul prin Palm Beach...

 

Si ca sa nu fiu 100% off topic, cred ca ar trebui facut ceva cu scuteristii (cei <50cmc). Nu neaparat permis A1, pentru ca e scump si deja le tai pofta de doua roti, dar macar niste cursuri obligatorii, sa stie si ei ceva reguli elementare de circulatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, in Piata Constitutiei se pregateste ceva...Deja au incercuit zona, vad o macara, nu mai sunt masini parcate.....Ma indoiesc ca se pregatesc pentru maine.....

 

PS. Opinia mea este ca odata cu schimbarea traseului ar trebui dat un nou comunicat de presa in media, cu specificatia respectiva.

 

Bafta mai departe

 

Se pregateste un concert organizat de primarie. Pe de alta aprte politia ne-a asigurat de parcarea goala (adik fara masini).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wednesday Afternoon, September 19

10am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

22° C

Sunny

11am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

21° C

Mostly Cloudy

Noon

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

23° C

T-Storms

1pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

25° C

Cloudy

2pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

26° C

Cloudy

3pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

27° C

Cloudy

4pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

27° C

Cloudy

5pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

27° C

T-Storms

Wednesday Evening, September 19

6pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

26° C

T-Storms

7pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

25° C

Cloudy

8pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

23° C

T-Storms

9pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

21° C

Cloudy

10pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

20° C

Cloudy

11pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

18° C

Cloudy

12am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

17° C

T-Storms

1am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

16° C

Cloudy

 

o sa ne cam picure ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wednesday Afternoon, September 19

10am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

22° C

Sunny

11am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

21° C

Mostly Cloudy

Noon

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

23° C

T-Storms

1pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

25° C

Cloudy

2pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

26° C

Cloudy

3pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

27° C

Cloudy

4pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

27° C

Cloudy

5pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

27° C

T-Storms

Wednesday Evening, September 19

6pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

26° C

T-Storms

7pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

25° C

Cloudy

8pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

23° C

T-Storms

9pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

21° C

Cloudy

10pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

20° C

Cloudy

11pm

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

18° C

Cloudy

12am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

17° C

T-Storms

1am

BUCURESTI, ROMANIA Hourly Weather

16° C

Cloudy

 

o sa ne cam picure ....

 

Adaugam vasle la echipamentul din dotare... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am discutat problemele numerelor rosii indoite si cu prefectul. Aceste numere din start trebuie indoite daca acopera semnalele sau evacuarile asa ca opinia mea este ca numerele rosii formatul pentru masini nu este o problema pentru acest mars.

 

Astazi se va discuta exact ce si cum facem cu Arcul de Triumf. Maine dimineata o sa aveti postat discutia de astazi si concluziile trase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...