Sari la conținut

Honda Cbr 1000 Rr 08'


Calin C.
 Share

Postări Recomandate

Poza din al doilea link postat de CobraArt este reala. Prima este un fake mai vechi. La esapamentul undertail au renuntat sigur deoarece au publicat pe internet schema esapamentului cu ceva timp in urma.

 

P.S. Urata rau de tot bai frate...

Editat de Trotinel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poze cate vreti

 

http://www.fireblade.it/fireblade2008/cbr2...ite/Photos.html

 

si un 360 view

 

http://www.hondaitalia.com/moto/uff_stampa...lade/index.html

 

nujtu de ce dar ultimele modele de la japonezi sunt tot mai urate ..de'ar lua o lectie de la italieni in design ar fi ceva..

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zici ca e VTR de 800 din fata.

Mai degraba un VFR cu oglinzi de gixxer si aerisirile alea de sub faruri tip R1 2007 plus ca mai era o poza in care avea toba tot de suzuki numai nickelata...Photoshop clar dupa parerea mea.

 

In concluzie:E HIDOASA!

Editat de Slice&Dice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:blink: ce urata.... ce porcarie de carene.... fatza de cour pansat... si oare de ce trebuia "intins" suportul ala de numar in halul ala?! :) fatza e total dezechilibrata in raport cu spatele... aerodinamica?! uitati-va la noua HAYABUSA ...nu la turta aia de carena frontala ...... urata RAU ... CHIAR DE NU MI-O PERMIT... au sfeclit-o rau cu modelul asta... de la distanta se vede ca e facuta in graba.... :kick:

 

 

poate aia din 2009 o sa fie mai reusita :blink:

 

ciao! :)

post-2592-1191063284_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate in realitatea o sa arate mai bine,dar nu cred....

 

 

haideti sa nu fim carcotasi. din lateral nu arata rau. am vazut si poze cu fata. cam "tocita". farurile seamana cu cele de honda integra 2001, uratele.

 

nu este chiar "ceasca mea de ceai" dar pot vedea o evolutie fata de 2005-ul meu.

 

CBR1000RR_Black_Metallic_Gray.jpg 2008

 

P1010179.jpg 2005

 

fata noua insa e slabuta, nu e agresiva ca precedenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din lateral nu arata asa rau,arata oribil.uita-te si tu la carena laterala.parca e turtita.2005-ul tau arata mult mai bine.

 

stii cum e cu gusturile :kick: super sportul arata bine cat timp modelul nu se invecheste prea tare. un chooper e frumos si dupa 20 de ani, sportivele se "ofilesc". ideea e ca le luam ca sa ne dam foarte foarte tare :blink:

un harley e doar confortabil si frumos pe cand un miar... :blink:

 

parerea mea, nu neaparat valabila in general.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa nu fim carcotasi. din lateral nu arata rau. am vazut si poze cu fata. cam "tocita". farurile seamana cu cele de honda integra 2001, uratele.

 

nu este chiar "ceasca mea de ceai" dar pot vedea o evolutie fata de 2005-ul meu.

 

CBR1000RR_Black_Metallic_Gray.jpg 2008

 

P1010179.jpg 2005

 

fata noua insa e slabuta, nu e agresiva ca precedenta.

 

 

Parerea mea este ca e motocicleta ta dupa ce a lovit un zid.

 

Cred ca din criza de personalitate in design din ultimii ani i-au facut sa scoata o motocicleta urata dar cu personalitate puternica.

 

Este un fel de Belmondo (actorul francez), urata, cu sharm si peronalitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca e motocicleta ta dupa ce a lovit un zid.

 

Cred ca din criza de personalitate in design din ultimii ani i-au facut sa scoata o motocicleta urata dar cu personalitate puternica.

 

Este un fel de Belmondo (actorul francez), urata, cu sharm si peronalitate.

Nu stiu de tine dar mie mi se pare tot fara personalitate si fara sharm dar acum e extraordinar de urata...Mai bine ar scoate dinou 2005 =)) Au schimbat si emblema de pe rezervor,e gen yamaha acuma :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offf. gusturile astea, cum sa le mai multumesti? fata era unul din punctele tari pt mine la 2004-2007. asta noua e bocciuta. spatele pana la rezervor arata mai stilat decat inainte. daca ar fi avut o fata si faruri mult mai agresive si o toba mai finuta gen suzuki ar fi fost o motoreta smechera. dar gusturile sunt gusturi. de exemplu mie nu imi place farul de suzuki neam. mi se pare ca seamana cu fata lui ultra-man. yamaha r1 o consider ca pe cea mai frumoasa. am ales honda din motive de ciclistica + calitate de fabricatie. nu e prima honda si stiu ce vorbesc.

 

off topic: in 2008 apare h-d rocker. pe mine ma darama motorul asta. voi face pe dracu in patru sa cumpar asa ceva. asta... ca sa ne lamurim la gusturi :blink: :blink:

Editat de bored
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare asa de disproportionata :blink: ........geeeeez......spatele cred ca are aprox 2 grame. Modelul 2009 sau 2010 cred ca va avea doar o roata fatza si atat. Spatele devine din ce in ce mai subtirel...yuki yuk yuk :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...