Sari la conținut

La ski cu motorul


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

mai baieti va felicit pe toti....asa da motociclisti..indiferent de vreme.....tot respectul pt grupul care a organizat iesirea asta de neuitat B) :blink: :P

salutari :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super cool plimbare! :smoke:

 

era cit pe ce sa merg cu voi :blink: da' m-a tzinut serviciul..pina la urma cred k a fost mai bine :P k la zapada aia ... :nono: brrrrrr...nu vreau sa ma gindesc!

 

am ars-o si noi cu moto...dar mai subtzire pe linga Bucuresti ..desi din 160-180 km/h nu am slabit-o B) ..nici macar cind am depasit masina de politie pe linia continua :huh:

 

Felicitari !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super !!! Felicitari si pt. poze !!!

 

Daca vreti cazare in Azuga (cazare, masa super si schi (instructor))...cu incredere...Vlad Adrian 0723.396053

 

Bafta si poate data viitoare ne zarim prin Azuga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti cazare in Azuga (cazare, masa super si schi (instructor))...cu incredere...Vlad Adrian 0723.396053

 

Bafta si poate data viitoare ne zarim prin Azuga...

multumim...avem prieteni :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam baieti ca ati trecut pe la noi si ca v-ati distrat si v-ati simtit bine alaturi de noi!

data viitoare incercam sa ne dam si cu motoarele pe partie nu numai adolphyno sa o duca(masina) pe partie!

 

Alin Azuga!!! :blink: :P B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos week-end ati avut. Ma bate gandul , de cand v-am vazut cu castile pe partie, sa mi-o iau si eu cand ma duc la freeride :P

 

Bafta :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...