Sari la conținut

Dau unui chopperist ...GRATIS....


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

este marimea M-L, pielea e bună, are o problemă la fermoarul de inchidere care cred ca se face cu 20.000 lei !

cred că ot să o trimit şi prin poştă!

 

P.S.:rog administratorii să nu mute acest topic de aici întrucât geaca vreau să o dau unui chopperist şi nu unuia care să o ia şi apoi să o vândă pe la dracu în praznic!

post-24-1107714015_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E misto geaca! :banana: .

Din curiozitate... (am mai intrebat cu alte ocazii parca :cheers: ) cam ce inaltime

tre' sa ai, in functie de marimi? (la casti am retinut :banana: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este marimea M-L, pielea e bună, are o problemă la fermoarul de inchidere care cred ca se face cu 20.000 lei !

cred că ot să o trimit şi prin poştă!

 

P.S.:rog administratorii să nu mute acest topic de aici întrucât geaca vreau să o dau unui chopperist şi nu unuia care să o ia şi apoi să o vândă pe la dracu în praznic!

:banana: :banana: :banana: :what: Mai traiesc si domni adevarati pe lumea asta.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Misto oferta. Eu am un prieten care ma intreba acum o saptamana ce am facut cu gecile mele de motor, ca vroia si el una. Din pacate, a trebuit sa ii dau vestea proasta ca le-am dat si eu mai departe, asa cum le primisem si eu la randul meu. Cred ca e o moda sa iti dai gecile mai departe. Adevarul este ca, desi intre timp am primit si eu o geaca de piele noua, tin inca enorm la cea veche pe care am primit-o de la fratele meu si inca nu sunt pregatit sa o dau, cel putin inca un sezon.

O sa ii spun prietenului meu de oferta ta si daca nu ai dat-o inca ... El nu e chopperist e mai mult "comunist" :cheers: . De fapt nu prea e nimic :banana: . are permisul numai de putin timp, de anul trecut din toamna. Practic e numai motociclist deocamdata. Viseaza sa isi cumpere candva un MZ-etz dar sansele lui sunt mici. Cel mai probabil in primavara o sa isi cumpere un Minsk. eu oricum ii trimit acum un mail.

Gestul tau este foarte frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey, cred ca mi-ar folosi mie. Vine vremea buna si dupa ce imi iau alta casca nu mai imi raman bani de echipament.

crezi ca merge pe 1.83/ 75 kile?

Daca ajunge la mine promit ca in momentul in care imi iau altceva o dau mai departe in aceleasi conditii.

motorul meu e un ij 56

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este marimea M-L, pielea e bună, are o problemă la fermoarul de inchidere care cred ca se face cu 20.000 lei !

cred că ot să o trimit şi prin poştă!

 

P.S.:rog administratorii să nu mute acest topic de aici întrucât geaca vreau să o dau unui chopperist şi nu unuia care să o ia şi apoi să o vândă pe la dracu în praznic!

bai nea.. ce faci dai de pomana sau faci publicitate la gaborii romani. . :cheers:

pai nu trebuia sa ma intrebi intai pe mine daca-i buna ca tocmai m-i se futu fermoaru la geak si mai scrie si IKK de geaba pe el...da un mai l dacao mai ai, pai nu sti ca mie foame..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii, imi pare rau dar geaca va merge in Ploiesti dar nu spunem la nimeni deocamdata ca vreau sa fie o surpriza!

La 10 minute dupa ce am pus anuntul Orestte m-a intrebat daca pot sa o dau cuiva care in acceptiunea lui o merita din plin!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klaule, nu fi supărat1

Ţinând cont de musculatura excesivă de care dai dovadă, cred că ţi-ar fi mare-pe bune!

Hai că ne vedem prin martie în Piteşti la o bere :cheers: ....te-am sunat sâmbătă da aveai tel. închis...sau ai schimbat nr. de telefon!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klaule, nu fi supărat1

Ţinând cont de musculatura excesivă de care dai dovadă, cred că ţi-ar fi mare-pe bune!

Hai că ne vedem prin martie în Piteşti la o bere :cheers: ....te-am sunat sâmbătă da aveai tel. închis...sau ai schimbat nr. de telefon!

Cred ca si-a schimbat nr. ca si eu incercasem sa dau de el acu vre-o 2 saptamani.

Klaus da-ne si noua nr. tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la noi in bv au fost un caz in care cineva ia dat unui " prieten" un norton ca al meu gratis .pt ca avea viza de state ...shi cel care la primit ..la vandut anu trecut ..cu 2500...deci vezi sa merite cel caruia io dai ....

ma bucur sa vad chestii de genul asta

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASTEAPTA ZIUA LU' LEONCIO...ARE UN NEPOTZELLLL......CU JECUTZA DE MOTORASH...DA CRESTE EL...SHI JECUTZA LUI TOT CU FERMOARUL PROBLEMA... :what:

 

PAREREA MEA : GEACA TREBE MERITATA, PUNCT! TU DECIZI CUM...DACA NU S-A GASIT STAPAN INCA ...

 

 

@W.W.

:cheers: :banana: :banana: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din curiozitate... (am mai intrebat cu alte ocazii parca  :cheers: ) cam ce inaltime

tre' sa ai, in functie de marimi? (la casti am retinut :banana: )

CAM CAT UN CHOPPERIST!! :banana: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu trebuia sa ma intrebi intai pe mine daca-i buna ca tocmai m-i se futu fermoaru la geak si mai scrie si IKK de geaba pe el...da un mai l dacao mai ai, pai nu sti ca mie foame..

când ajung în Piteşti îţi dau eu una de la mine de acasă, ca mai am una care nu o mai port, are un mic defect, în rest e o.k.

pielea e maro -sper să-ţi placă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...