Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

La agip-ul de langa poli am vazut motoare parcate, dar e cam departe de mine.

 

Oricum, in zona mai este cel putin o persoana care tine motorul in fata blocului, spre uverturii.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La agip-ul de langa poli am vazut motoare parcate, dar e cam departe de mine.

 

Oricum, in zona mai este cel putin o persoana care tine motorul in fata blocului, spre uverturii.

 

:lol:

 

 

Dap, eu exact pe Uverturii stau, la 5 min de SIR...mi-e cam frica sa o tin in fata blocului sincer sa fiu.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ai dreptate cu garajele lor..!!!! :cheers:

Ok, cand imi vine si mie motorul(in 2 sapt) poate bem o bere la terasa la SIR si vedem ce si cum...daca suntem mai multi poate incercam la vreo benzinarie ceva..nici nu stiu ce sa zic..bine ca nu sunt singur!

:lol:

 

cu terasa e o idee buna, ca poate ne organizam mai bine... si daca nu macar bem o bere.

 

Agipul ala e la masa in praznic chiar si fata de mine care stau dincolo de uverturii. in parcare la cora oare se poate?? au ceva paza sau camere in aia subterana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ne organizam o data si mergem si intrebam..dubici, ai stat in Leu frate?imi suna cunoscut numele.:lol:

Incercam pe la benzinarii, cora, etc..dar tot mai bun e un garaj...

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ideea cu berea! :rolleyes:

Ar trebui sa facem o asociatie - Asociatia Motociclistilor din Militari care Vor Garaj :crack: si sa mergem cu jalba in protap la primaru sectorului 6 :bounce: poate ne-o da ala ceva... :crack:

Bafta si ne auzim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt interesat de Cora-Lujerului-Veteranilor..deci suntem 4 pana acum...eu o sa ma interesez prin zona mea (SIR) si poate inchiriaza cineva.

 

Poate chiar 6 :bounce: .. eu am vb cu cineva si trebuie sa vad un loc ... in zona nu e garaj acoperit dar e pazit... hai ca mai vb duoa ce aflu si eu mai multe. Deocamdata n-am vb decat la telefon cu un tovaras motorist care isi tine motoru alcolo :rolleyes:

Editat de John Paul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ne organizam o data si mergem si intrebam..dubici, ai stat in Leu frate?imi suna cunoscut numele.:bounce:

Incercam pe la benzinarii, cora, etc..dar tot mai bun e un garaj...

 

 

da man am stat in leu!

si eu iti stiu nick-ul de "Tau" dar nu pot sa te asociez cu figura momentan :rolleyes:

dar ne lamurim noi la berea aia de care tot vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da man am stat in leu!

si eu iti stiu nick-ul de "Tau" dar nu pot sa te asociez cu figura momentan :rolleyes:

dar ne lamurim noi la berea aia de care tot vb

 

 

Frate, sunt fostu coleg de camera a lu Paslaru..am venit de multe ori anu trecut pe la tine..ba pt un switch, ba ca s-a bulit reteaua si eram in hubu tau..:bounce:

 

Da, da...sa-mi vina si mie motorul..ca nu mai am rabdare..

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tRE SA NVDM A SIR LA O BERE SA VEDEM CE DRAQ FACEM.. aM FOST AZI LA CORA SI NU SE POATE

DAK VII LA CUMPARATURI TRE SA O PARCHEZI SUS

SHI DAK O LASI ACOLO PESTE NOAPTE LA 2 ABATERI TZI-O RIDICA (ASHA AU ZIS PASCNMICII). sI DE FACUT UN CONTRACT CU EI NU SE POATE :rolleyes:( ASHA CA HAI SA NE ORGANIZAM SA VEDEM CE DRAQ FACEM

 

bAFTA SI ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect! Tre sa vedem ce si cum.. hai sa vedem cum putem sa ne intalnim. Io sunt la munk pana pe la 6-7 seara. Poate pe la un 8 la terasa la Sir sau undeva prin zona.

 

Daca e de dat bani ca sa cumparati/inchiriati vreun garaj prin zona as vrea sa particip si eu. O sa am motoreta abia peste 2-3 luni dar tot m-ar interesa sa am un loc de parcare bun pentru cand va fi cazul.

 

Eu stau pe Partizanilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa nvdm joi seara la terasa in sir. Ideea mea este sa ne impartim si sa punem fluturasi la toate garajele din zona (sunt multe0 si poate unu din noi are noroc si porma sa impartim costul inchirierii. Eu unul nu-mi permit sa dau 100E pe luna pt un singur motor si chiar dak fac un efort sa dau banii astia nu merita sa folosesti 1/4 din el.

 

 

Bafta multa siAsfalt uscat,si sa se mai termine cu vantu asta ca la cei 50 km experienta mea ma nauceshte :rolleyes:

 

 

 

Ps: lasati mesaj aicea care veniti sa nu vin de unul singur

Editat de iacomia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io in principiu vin (daca nu apare ceva neprevazut, daca e sa apara va anunt). Buna ideea cu fluturasii. Cu motoru la arc nu am cum pentru ca permisul meu de A intarzie sa apara si oricum motoru meu e pe butuci deocamdata (probleme cu ventilatorul) :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io in principiu vin (daca nu apare ceva neprevazut, daca e sa apara va anunt). Buna ideea cu fluturasii. Cu motoru la arc nu am cum pentru ca permisul meu de A intarzie sa apara si oricum motoru meu e pe butuci deocamdata (probleme cu ventilatorul) :rolleyes:

 

Asa e, la Arc ne gasim cu totii si nu stam sa intrebam "Care sunteti ma din Militari?"..:bounce:

Si oricum si mie imi vine motorul in 2 sapt deci cea mai buna solutie este la SIR...

In principiu sunt si eu prezent.Propun in jur de 8.30 - 9 sa ajungem si noi acasa dupa work, facem un dus, ceva, etc...

 

Apropos, pe unde ati vazut voi garaje prin zona?(adiq alea multe)

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos, pe unde ati vazut voi garaje prin zona?(adiq alea multe)

 

Cum intri pe Partizanilor, din Uverturii, se face o straduta spre stanga. Acolo pe dreapta sunt numa' garaje. Intr-unul din ele, mai inspre centrala aia Romtelecom e pus chiar un motor (mai vechi, cu o prelata pe el). Eu stiu pe cineva care are garaj acolo, o sa-l intreb daca stie de vreunu liber. Daca aflu ceva interesant o sa pun un post aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum intri pe Partizanilor, din Uverturii, se face o straduta spre stanga. Acolo pe dreapta sunt numa' garaje. Intr-unul din ele, mai inspre centrala aia Romtelecom e pus chiar un motor (mai vechi, cu o prelata pe el). Eu stiu pe cineva care are garaj acolo, o sa-l intreb daca stie de vreunu liber. Daca aflu ceva interesant o sa pun un post aici.

 

Da, ar fi super sa punem si niste anunturi pe acolo.Zona e f buna. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E interesat cineva sa sharuim un garaj, cica MARE, 35mp undeva langa Policlinica Titan? Omu' vrea 2 mil chirie, pare mult dar e destul de mare, intra lejer 4 motoare, eu as fi dispus sa dau 50 roni.. Ma rog, cred c-ar intra chiar mai mult de 4 trotinete...

Nu e asezat pe domeniu public asa ca n-o sa-l salte primaria..

 

Salut,

si eu sunt interesat de saptmana viitore, ati inchiriat garajul pana la urma? ai un numar de telefon sa te sun? al meu este 0722607773, Lucian

 

Caut partaj graj pentru moto in zona titan postavarului de luna asta daca este posibil, merci

0722607773,

Lucian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor eu am rezolvat-o in zona Cora-Lujerului cu 500 mii / luna. e la un depou de tiruri cu marfa pazit 24/24 de gardieni si-o turma de caini. Dupa parerea mea E loc acolo de destule motoare doar ca nu e garaj sau hala ci e spatiu deschis adica moto nu e acoperit .. eu am prelata... si nu ma deranjeaza. Si stiu ca e pazit ! Am primit pontul tot de la un motorist cu un chopper. Eu am observat in total 2 motoare acolo tinute in acelasi regim ... pe langa al meu bineinteles.

 

DECI ... Daca sunteti interesati bagati post aici sau sunati-ma la tel 0722 744987 si vorbesc cu paznicii :bounce:

 

hai bafta mare si asfalt uscat ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci locul mai exact e fix langa CORA : cum vii de pe Iuliu Maniu dinspre autostrada Bucuresti - Pitesti treci de intersectia unde e Cora si Mega Image si imediat dupa cora faci prima la dreapta. E la 50 m de strada principala ( Iuliu Maniu ). Imediat ma duc sa o iau ca sa merg la servici si am sa vb cu paznicii de inca 1 motor :rolleyes:.

 

hai bafta si asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci locul mai exact e fix langa CORA : cum vii de pe Iuliu Maniu dinspre autostrada Bucuresti - Pitesti treci de intersectia unde e Cora si Mega Image si imediat dupa cora faci prima la dreapta. E la 50 m de strada principala ( Iuliu Maniu ). Imediat ma duc sa o iau ca sa merg la servici si am sa vb cu paznicii de inca 1 motor :bounce:.

 

hai bafta si asfalt uscat !

 

Da, super..putin cam departe de mine (10 min fac pana la Cora, deci 15 min pana la locul X) dar e un loc bun..oricum cel mai bine ne intalnim cu totii si mergem odata intr-acolo, vedem, vorbim,etc ca tot suntem vreo 5-6 gagii. :rolleyes:

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...