Sari la conținut

Am terminat-o de modificat!


robog
 Share

Postări Recomandate

fain, fain ....

 

tip: vopseste-ti si casca in aceeasi tema :cheers:

casca ia gata azi!

cand ies de la lucru ma duc sa o iau!

bineantzeles ca e tot pe tema Alien dar pictorul a zis ca vrea sa ma surprinda :banana:

sper sa fie o surpriza placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
casca ia gata azi!

cand ies de la lucru ma duc sa o iau!

bineantzeles ca e tot pe tema Alien dar pictorul a zis ca vrea sa ma surprinda  :cheers:

sper sa fie o surpriza placuta!

si mai fain .... baga poze cand vine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine bine, dar tunning-ul in ce consta?

ceva tobe?

ceva axe?

carbelitoare manarite?

uita-te la tobe mai atent!

sunt facute de la zero!

au un sunet de mori si scot niste flacari de aproape un metru la "tunuri"

urmeaza ffff curand (tre sa vina din state) un kit dynojet pt carburatoare

si filtru sport le-am luat de pestew ocean ca sunt aproape la juma de pretz acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit tare frumos, insa se poate sa spun si eu ceva?

 

Sa nu te superi :cheers: ...parera mea e ca paleta de culori ar fi trebuit marita, adica sa nu se rezume doar pe alb, chiar daca este un model cu variatii de nuanta interesante.

 

Observatia asta vine de la cineva care a petrecut peste 7 ani in scolile de arte.

 

In rest te felicit pentru noua fata a motocicletei. Si tine minte: la urma urmei conteaza ceea ce TU crezi despre ea.

 

Bafta :banana:

Radu

Editat de Judas Iscariot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit tare frumos, insa se poate sa spun si eu ceva?

 

Sa nu te superi :cheers: ...parera mea e ca paleta de culori ar fi trebuit marita, adica sa nu se rezume doar pe alb, chiar daca este un model cu variatii de nuanta interesante.

 

Observatia asta vine de la cineva care a petrecut peste 7 ani in scolile de arte.

 

In rest te felicit pentru noua fata a motocicletei. Si tine minte: la urma urmei conteaza ceea ce TU crezi despre ea.

 

Bafta :banana:

Radu

Nu ma supar dar culoarile alb si negru cred ca ma reprezinta cel mai bine,nemaivorbind de faptul ca sunt si culorile clubului Trust.

I-am interzis categoric celui ce a pictat motorul sa foloseasca culori desi a insistat sa "indulceasca" putzin pictura cu usoare urme de culori dar... te pui cu nebunu' ?! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ROMICA....neaparat tre sati faci rpst de niste semnalizari cu plastic transparent...doar becul sa fie portocaliu....parerea mea este ca ar arata superb cu plasticul de la semnalizare transparent...nu portocaliu cum este acum

salut si imi place mult cum a iesit motorul....superb :cheers: :banana:

ceau roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma supar dar culoarile alb si negru cred ca ma reprezinta cel mai bine,nemaivorbind de faptul ca sunt si culorile clubului Trust.

I-am interzis categoric celui ce a pictat motorul sa foloseasca culori desi a insistat sa "indulceasca" putzin pictura cu usoare urme de culori dar... te pui cu nebunu' ?!  :banana:

Stiu cum e de partea cealalta a baricadei. Si eu stau la fel cu un anumit BMW 100K RS pe care urmeaza sa il aerografiez. :banana: Am voie sa il fac in doar cateva culori. Sper sa reusesc :banana:

 

BTW Imi place cum e integrata stema Trust MC in tot conceptul. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...